The Pride of Taern/2D

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
User avatar
Ruffur
Simon’s student
Posts: 36
Joined: Fri Feb 11, 2022 6:48 pm
Location: Tam gdzie chce tam jestem
Been thanked: 5 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by Ruffur »

Thalia tak jak i rosyjskie serwery mają swoje prawa, możesz opisać jakie prawa na czym to polega? Bo z tego co pisał jeden wysoko postawiony koleś od was te serwery mieliście podobno przejąć do władzy i miały działać tak jak reszta.
Nie znasz mnie wcale ale klękaj przed panem, ale klękaj przed panem
Będę legendą i skończę jak Cobain
18:00 Poszyty[140]: Dodaj sobie w opisie na forum, że jako jedyny masz pusto w q :D
ODKRYWCA Największego buga gry https://imgur.com/Egj4pFo
Giorgio
Taernian with basic skills
Posts: 7
Joined: Mon Apr 18, 2022 7:52 am
Has thanked: 11 times
Been thanked: 7 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by Giorgio »

Ahh aż przykro zaglądać już w ten temat po ponad połowie miesiąca, już bym wolał żeby napisali wprost żebyśmy sobie innej gry szukali,jak ktoś wytrwały to może próbować jeszcze na dc bo na forum i supku żadnego konkretnego odzewu. Dziękuję wszystkim którzy wzięli udział w temacie :)
PloksJuni
Still in prologue
Posts: 1
Joined: Sat May 07, 2022 3:05 pm
NICK: PloksJuni
Has thanked: 1 time

Re: The Pride of Taern/2D

Post by PloksJuni »

+1, Broken Ranks ma 0 klimatu, bugi, oraz brak graczy na starych serwerach. O nowych nie ma co wspominać bo tam to wyścig szczurów także chyba dużo osób było by zadowolone z mozliwosci ponownego powrotu na 2D.
Pokes
Still in prologue
Posts: 2
Joined: Sun May 08, 2022 8:45 am
NICK: Pokes

Re: The Pride of Taern/2D

Post by Pokes »

Skoro ekipa mówiła, że są to dwie oddzielne gry( Taern i BrokenRanks) to dlaczego w ogóle te konta były przenoszone? Dlaczego te wszystkie postacie nie zostały na 2d i poprostu nie zostały przekopiowane na 3d. Każdy byłby zadowolony. Kto chciałby grać w 2d( w wersję która nie będzie już wspierana) to by sobie grał. Aktualnie to co się stało to jest splunięcie w twarz wszystkim graczom, którzy przez wiele lat utrzymywali "ekipe". W sumie nie ma co się dziwić z obecnej sytuacji. Gra może i się zmieniła ale ekipa jest nadal ta sama.
Riwus
Wandering in the Tunnels
Posts: 69
Joined: Thu Mar 31, 2022 3:52 pm
Location: Galaktyka KrVix
SERVER: Ostrol
NICK: Riw
Been thanked: 14 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by Riwus »

Pokes wrote: Sun May 08, 2022 8:52 am Skoro ekipa mówiła, że są to dwie oddzielne gry( Taern i BrokenRanks) to dlaczego w ogóle te konta były przenoszone? Dlaczego te wszystkie postacie nie zostały na 2d i poprostu nie zostały przekopiowane na 3d.
Przecież ekipa właśnie to zrobiła, skopiowała postacie na 3d.
-No ale co z postaciami w 2d?
-Zostały przeniesione na serwer PL2_Ostrol, w taernie. Mogli to zrobić i to zrobili, wszystko zgodnie z regulaminem Taernu.

Pokes wrote: Sun May 08, 2022 8:52 am Każdy byłby zadowolony. Kto chciałby grać w 2d( w wersję która nie będzie już wspierana) to by sobie grał. Aktualnie to co się stało to jest splunięcie w twarz wszystkim graczom, którzy przez wiele lat utrzymywali "ekipe". W sumie nie ma co się dziwić z obecnej sytuacji. Gra może i się zmieniła ale ekipa jest nadal ta sama.
Próbowali rozwijać taern, a jak im to wychodzi to wszyscy widzimy.
Błędy popełnione przez ludzi najlepiej jak naprawiają je nowe osoby.
Jeśli ekipie nie wyszło za pierwszym razem, to czemu miałoby im wyjść za drugim?
Równo lub sprawiedliwie, nigdy razem.
A jeśli winogrona naprawdę są kwaśne?

Washi 9 maja 2018 https://i.imgur.com/aUcHtjb.jpeg
Latarnia 5 maja 2020 https://i.imgur.com/2UcAQI6.jpeg
Imisindo 5 maja 2022 https://i.imgur.com/dAyMkWm.png
vixenigris
Fighting with Treetures
Posts: 131
Joined: Tue Feb 08, 2022 8:21 pm
Has thanked: 32 times
Been thanked: 21 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by vixenigris »

Myślę że oni są taka samo sfrustrowani jak my tym "sukcesem" może dlatego tak na nas leja? Bo już im wisi?
PsiemekSzef
Simon’s student
Posts: 36
Joined: Wed Mar 09, 2022 9:42 am
SERVER: Taharin
NICK: KyronFps
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by PsiemekSzef »

Myślałem że będę grać na nowym serwie lecz po wbiciu 65lv już te lv wolno się wbijało i to jednak nie ta gra,przy której spędzilem wiele lat, z chęcią bym pograł na 2d ale już te 30dni minęło.
Dajcie możliwość żeby mogli się przenieść ci, którym już minął czas. I tak nie będą aktywnie grać na 3d a tak to chociaż na 2d sobie pograja.
PS. Niech ktoś z ekipy się wypowie,a nie tylko rzuf napisał coś o podejmownii decyzji na ang. serwerach.
User avatar
Skrzatu
One foot in Haligard
Posts: 18
Joined: Sun Apr 17, 2022 5:26 pm
NICK: SkrzatQ
Has thanked: 7 times
Been thanked: 24 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by Skrzatu »

Mam pewną teorie czemu Ekipa nie chce zrobić tak jak jest to na innych, zagranicznych serwerach (dwie gry = dwa konta z możliwością gry), mianowicie jeśli postacie zostały skopiowane z 2D na 3D, a obie gry stoją prawdopodobnie na jednym serwerze to osoby, które by były zalogowane na dwie gry jednocześnie serwery mogłyby nie wytrzymać i to jest chyba główny problem czemu tak być nie może. Ekipo, czy moja teoria jest trafna?;)

Załóżmy, że moja teoria wyżej jest trafna, dlaczego więc nie chcecie "przenosić" osób, które chcą wrócić do 2D na swoich postaciach (po śmiesznym terminie 30-stu dniach)? Prosiłbym bez wciskania kitu, że jest to trudne od strony technicznej, bo raczej nikt w to nie wierzy.
"Topką się jest, a nie bywa."
PsiemekSzef
Simon’s student
Posts: 36
Joined: Wed Mar 09, 2022 9:42 am
SERVER: Taharin
NICK: KyronFps
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by PsiemekSzef »

Tym bardziej jak ktoś pisał ze jak ma byc łączanie serw. 2d to mogli by przeniść postacie by zamknąć kwestie serwerów 2d do końca.
Dyras
Still in prologue
Posts: 1
Joined: Tue May 10, 2022 8:11 pm
NICK: Dyras
Been thanked: 1 time

Re: The Pride of Taern/2D

Post by Dyras »

Również myślę ze miesiąc czasu to za mało,zróbcie jakis dodatkowy tydzień czasu i poinformujcie wszystkich graczy kto chce wrócić na 2d to wróci i poprostu temat będzie zamknięty.
FrajChmura
Taernian the refugee
Posts: 3
Joined: Sat May 07, 2022 1:26 pm
NICK: Godblus
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: The Pride of Taern/2D

Post by FrajChmura »

Uważam że 30 Dni to za mało ogólnie gra przez pierwsze 2/3 tyg nie była grywalna prolog/Questy/bossy ogolnie nawet sam adek ktory nie działał 3d sie nadaje do d*py i ogolnie bedzie tak ze wkoncu padnie ta gra zrobiliscie taki syf z tą grą 2d miało klimat Rozmawiałem z graczami co wrzucili duzo kasy w postacie i gdyby nie to ze wydali xxx $ to by odrazu przestali grac wyobrazcie sobie ze ktos wydal z 20k pln. Sam fakt powinni dać możliwość powrotu i po powrocie powinni polaczyć :) :evil:

Moim zdaniem 2d powinni sprzedac dla kogos kto bedzie chcial rozwijac tą gre :) a ta pseudo ekipa dryga powinna robic te swoje 3d co zaraz padnie {z rok jeszcze}
Last edited by FrajChmura on Wed May 11, 2022 4:21 pm, edited 2 times in total.
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”