Łączenie synergetyków

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Post Reply
Smutnooki
Taernian the refugee
Posts: 4
Joined: Fri Feb 04, 2022 9:41 am
Has thanked: 2 times

Łączenie synergetyków

Post by Smutnooki »

Jak działa, albo jak powinno działać łączenie synergetyków? Bo na ten moment opis przy łączeniu jest taki że zniszczony jest przedmniot na dole a przedmiot u góry zostaje, a z mojego doświadczenia widzę że niszczony jest losowy przedmiot( nie tylko modyfikator ale też % wytrzymałości przechodzi z dolnego przedmiotu) i dzieje się tak niezależnie czy ulepszam przedmioty przypisane czy nie
Shen
Taernian with basic skills
Posts: 5
Joined: Fri Jan 28, 2022 10:58 am
Been thanked: 5 times

Re: Łączenie synergetyków

Post by Shen »

Smutnooki wrote: Fri Feb 04, 2022 9:48 am Jak działa, albo jak powinno działać łączenie synergetyków? Bo na ten moment opis przy łączeniu jest taki że zniszczony jest przedmniot na dole a przedmiot u góry zostaje, a z mojego doświadczenia widzę że niszczony jest losowy przedmiot( nie tylko modyfikator ale też % wytrzymałości przechodzi z dolnego przedmiotu) i dzieje się tak niezależnie czy ulepszam przedmioty przypisane czy nie
Dokładnie, mam takie same doświadczenia.Opis ma się nijak do faktów.
dasi
Wandering in the Tunnels
Posts: 56
Joined: Wed Jan 26, 2022 3:22 pm
Has thanked: 8 times
Been thanked: 14 times

Re: Łączenie synergetyków

Post by dasi »

Bo jak połączenie się nie uda (80% szansy jest), to ten z dołu jest niszczony. Poza tym jak na górę damy np. magiczny item, a na dół fizyczny (bo tak można, mimo że gra mówi tylko o łączeniu itemów z tą samą nazwą, czyli KŁAMIE), to powstanie nam zawsze taki typ przedmiotu jak na górze.
User avatar
Khezo
One foot in Haligard
Posts: 12
Joined: Thu Feb 03, 2022 4:43 pm
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Re: Łączenie synergetyków

Post by Khezo »

Tak jak napisał dasi, dolny przedmiot niszczony jest tylko w przypadku niepowodzenia, w przypadku powodzenia dziedziczony psychoefekt, procent wytrzymałości a nawet uszkodzenie (w przypadku gdy był naprawiony) jest losowe.
Mój zapał do naprawiania gry skończył się, gdy moderatorzy uznali, że najlepszą odpowiedzią na moje pytania i zarzuty będzie usunięcie moich komentarzy.

Gorthdar 52% Hallorm, Latarnia Życia 49% Miraf. Ale ogólnie to bolączka biedaka.
Serbinosek
One foot in Haligard
Posts: 11
Joined: Sat Jan 29, 2022 1:52 pm
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times

Re: Łączenie synergetyków

Post by Serbinosek »

dasi wrote: Fri Feb 04, 2022 8:19 pm Bo jak połączenie się nie uda (80% szansy jest), to ten z dołu jest niszczony. Poza tym jak na górę damy np. magiczny item, a na dół fizyczny (bo tak można, mimo że gra mówi tylko o łączeniu itemów z tą samą nazwą, czyli KŁAMIE), to powstanie nam zawsze taki typ przedmiotu jak na górze.
Na pewno ? Widzialem jak ktos pisal ze ulepszal klate fiz za pomoca maga i mu zmienilo na maga :D
Xavier
Taernian with basic skills
Posts: 5
Joined: Mon Jan 31, 2022 6:17 pm
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Łączenie synergetyków

Post by Xavier »

Serbinosek wrote: Sat Feb 05, 2022 8:20 pm
dasi wrote: Fri Feb 04, 2022 8:19 pm Bo jak połączenie się nie uda (80% szansy jest), to ten z dołu jest niszczony. Poza tym jak na górę damy np. magiczny item, a na dół fizyczny (bo tak można, mimo że gra mówi tylko o łączeniu itemów z tą samą nazwą, czyli KŁAMIE), to powstanie nam zawsze taki typ przedmiotu jak na górze.
Na pewno ? Widzialem jak ktos pisal ze ulepszal klate fiz za pomoca maga i mu zmienilo na maga :D
Połączyłem już dziesiątki synergetyków i nigdy nie miałem takiej sytuacji.
Serbinosek
One foot in Haligard
Posts: 11
Joined: Sat Jan 29, 2022 1:52 pm
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times

Re: Łączenie synergetyków

Post by Serbinosek »

Potwierdzony juz. Kolega mial Naharie dla fiz teraz ma Alave dla mag :)
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”