Uzasadnienie banów z Taernu.

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
vixenigris
Fighting with Treetures
Posts: 131
Joined: Tue Feb 08, 2022 8:21 pm
Has thanked: 32 times
Been thanked: 21 times

Re: Uzasadnienie banów z Taernu.

Post by vixenigris »

Póki w sadzie nie udowodni drygu, że mial racje to sa tylko jego przekonania. Tylko za moimi stoja 2 ustawy. Za jego jego wlasny regulamin, ktory też złamał wobec mnie. Nie wiem dlaczego sie jakos nie boje, ludzie czesto mnie strasza tak jak ty. Nie chodzi o to kto ma racje, tylko kto wyciaagnal z tego konsekwencje (on) teraz musi pokazać jak niepokalane były jego poczynania w tych kwestiach. Moja rola jest tutaj już niewielka:D. Kwestia tego bana jest naprawdę... nie drugo- a trzeciorzędna. Łamane jest wobec nas prawo. Zostaw tego bana już:D to tylko ciekawostka dla zbanowanych graczy. Moze mnie nie odbanują i kij, moze mial racje. Proces nie jest o bana tylko o naruszenie dóbr osobistych w postaci prywatosci dla scislości. Czy mam racje? Cóż musieliby mieć wróżkę w ekipie i to naprawde znana, żeby pokazać, że informacje które przetwarzali były przeczuciem a nie gwałtem na Rodo i regulamienie..... Moze tak było?:D nie wiem serio, szkoda, że mi tak dowalasz zamiast sprobować chwilkę pomyśleć, co trzeba wiedzieć, żeby pokazać kto logował kiedy, że to nie byleś ty. Oraz czy w ogole mogli sobie rościć prawo do przetwarzania takich informacji. Moze by ci zarówka nad głowa zaświeciła wtedy. Jak dzwoni do ciebie pani próbująca wcisnąc ci prezent za przyjscie na darmowa prezentacje i zapytasz sie skad ma dane i gdzie wyraziles zgodę na marketing to sie rozlacza. Bo to jest jedyna opcja wyjscia bez okropnej kary z tej sytuacji dla nich. Tutaj zachodzi niekoniecznie dokładnie to samo ale owszem, nie mogli ale używali. Nie powinni, ale wycigągali konsekwencje wobec graczy. Czy mam racje, ze tak robili? No jesli nie maja wróżki to mam. Każdy z graczy ty też, może zadać kilka prostych pytań i musi ale to musi dostaćna nie odpowiedż w przeciągu miesiąca. Odnośnie przetwarzania dancyh osobowych ja nawet tego nie dostałem. Po prostu nie wywiazano sie z zadnego obowiazku wobec mnie :D Moze wy sprobujcie.
Way
Fighting with Treetures
Posts: 147
Joined: Wed Jan 26, 2022 3:13 am
Has thanked: 23 times
Been thanked: 39 times

Re: Uzasadnienie banów z Taernu.

Post by Way »

vixenigris wrote: Wed Apr 27, 2022 12:09 pm Póki w sadzie nie udowodni drygu, że mial racje to sa tylko jego przekonania. Tylko za moimi stoja 2 ustawy. Za jego jego wlasny regulamin, ktory też złamał wobec mnie. Nie wiem dlaczego sie jakos nie boje, ludzie czesto mnie strasza tak jak ty. Nie chodzi o to kto ma racje, tylko kto wyciaagnal z tego konsekwencje (on) teraz musi pokazać jak niepokalane były jego poczynania w tych kwestiach. Moja rola jest tutaj już niewielka:D. Kwestia tego bana jest naprawdę... nie drugo- a trzeciorzędna. Łamane jest wobec nas prawo. Zostaw tego bana już:D to tylko ciekawostka dla zbanowanych graczy. Moze mnie nie odbanują i kij, moze mial racje. Proces nie jest o bana tylko o naruszenie dóbr osobistych w postaci prywatosci dla scislości. Czy mam racje? Cóż musieliby mieć wróżkę w ekipie i to naprawde znana, żeby pokazać, że informacje które przetwarzali były przeczuciem a nie gwałtem na Rodo i regulamienie..... Moze tak było?:D nie wiem serio, szkoda, że mi tak dowalasz zamiast sprobować chwilkę pomyśleć, co trzeba wiedzieć, żeby pokazać kto logował kiedy, że to nie byleś ty. Oraz czy w ogole mogli sobie rościć prawo do przetwarzania takich informacji. Moze by ci zarówka nad głowa zaświeciła wtedy. Jak dzwoni do ciebie pani próbująca wcisnąc ci prezent za przyjscie na darmowa prezentacje i zapytasz sie skad ma dane i gdzie wyraziles zgodę na marketing to sie rozlacza. Bo to jest jedyna opcja wyjscia bez okropnej kary z tej sytuacji dla nich. Tutaj zachodzi niekoniecznie dokładnie to samo ale owszem, nie mogli ale używali. Nie powinni, ale wycigągali konsekwencje wobec graczy. Czy mam racje, ze tak robili? No jesli nie maja wróżki to mam. Każdy z graczy ty też, może zadać kilka prostych pytań i musi ale to musi dostaćna nie odpowiedż w przeciągu miesiąca. Odnośnie przetwarzania dancyh osobowych ja nawet tego nie dostałem. Po prostu nie wywiazano sie z zadnego obowiazku wobec mnie :D Moze wy sprobujcie.
Możesz to nazwać jak chcesz, ja tylko chce dowód na Twoja niewinność w tym wszystkim a przede wszystkim czy zostałeś poszkodowany rzeczywiście tak jak mówisz. Obecnie świat mamy skrajny który tylko próbuje wszelkimi sposobami wytłumaczyć swoją krzywdę mimo że mogą nie mieć racji a racje przyzna tylko sąd, który wskaże czy rzeczywiście tak jest lub nie jest. Masz pelne prawo się odwoływać od wszystkiego ale jak chcesz komuś coś udowodnić to musisz pokazać że coś wygrałeś a nie ze możesz być wygranym a może być inaczej :) I wcale się nie zdziwie, że jakbyś przegrał sprawę to byś rzucał kolejnym mięsem typu przekupstwo czy wróżka :lol:

Rozumiem to że ustawa o czymś świadczy ale niekoniecznie czyjeś tłumaczenie, nawet najszczersze moze być wiarygodne. Tylko wyrok o tym zdecyduje czy tak jest :)

P.s Straszenie nie ma tu w ogóle miejsca tak samo jak nie lubienie - nawet nie wiem kim jesteś :lol:
Onion
Kemenac visitor
Posts: 388
Joined: Tue Jan 18, 2022 11:58 am
Has thanked: 14 times
Been thanked: 53 times

Re: Uzasadnienie banów z Taernu.

Post by Onion »

@Vixenisgris temat przerodził się w Twoją prywatną batalię, ale zgodnie z regulaminem forum nie powinieneś poruszać swoich kar i spraw z supportu na forum publicznym. Proszę Cię więc o zaprzestanie, a jak chcesz kontynuować to przejdź się na support.
vixenigris
Fighting with Treetures
Posts: 131
Joined: Tue Feb 08, 2022 8:21 pm
Has thanked: 32 times
Been thanked: 21 times

Re: Uzasadnienie banów z Taernu.

Post by vixenigris »

Nie tylko o karę szlo :D nie mogłem się nadziwić dlaczego tak długo pozwoliłeś dyskutować. Spoko spoko.
Riwus
Wandering in the Tunnels
Posts: 69
Joined: Thu Mar 31, 2022 3:52 pm
Location: Galaktyka KrVix
SERVER: Ostrol
NICK: Riw
Been thanked: 14 times

Re: Uzasadnienie banów z Taernu.

Post by Riwus »

Na supporcie nie otrzymałem uzasadnienia banów na podstawie regulaminu.
Moje zgłoszenie zostało chamsko zamknięte bez możliwości ponownego otwarcia.
Ekipa nie jest w stanie opierać się na Swoim regulaminie.
Żaden punkt regulaminu Broken Ranks nie został złamany a bany są!

Polecam każdemu zainteresowanemu spytanie ekipy o podstawę takich banów w regulaminie, nie otrzymacie konkretnego punktu regulaminu Broken Ranks.

Nie było czegoś takiego jak "przenoszenie"

Broken Ranks a Taern to dwie osobne gry tego samego wydawcy, mają osobne regulaminy.

Tak kary są nakładane na konto a nie na poszczególną postać, TYLKO PAMIĘTAJ w obrębie jednej gry! A nie dwóch gier.

Regulamin Taernu był akceptowany na konto w Taernie i jest egzekwowany na konto w Taernie nie na konto w Broken Ranks.

Regulamin Taernu nie może być egzekwowany na konto w Broken Ranks.

Konto zostało "przeniesione" to bany też. Tylko że bany które zostały "przeniesione" nie mają mocy prawnej! Takie działania są karalne!
Równo lub sprawiedliwie, nigdy razem.
A jeśli winogrona naprawdę są kwaśne?

Washi 9 maja 2018 https://i.imgur.com/aUcHtjb.jpeg
Latarnia 5 maja 2020 https://i.imgur.com/2UcAQI6.jpeg
Imisindo 5 maja 2022 https://i.imgur.com/dAyMkWm.png
patryk99
Still in prologue
Posts: 2
Joined: Sun Mar 12, 2023 11:19 am

Re: Uzasadnienie banów z Taernu.

Post by patryk99 »

co moge zrobić jak mam Twoje IP jest zbanowane
Onion
Kemenac visitor
Posts: 388
Joined: Tue Jan 18, 2022 11:58 am
Has thanked: 14 times
Been thanked: 53 times

Re: Uzasadnienie banów z Taernu.

Post by Onion »

patryk99 wrote: Sun Mar 12, 2023 11:32 am co moge zrobić jak mam Twoje IP jest zbanowane
Zapraszam na nasz support: https://support.brokenranks.com/
Załóż konto na ten sam email co na grze.
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”