Kanclerz 2D ↔ BR

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Post Reply
User avatar
TenObcy
Simon’s student
Posts: 36
Joined: Sun Jan 30, 2022 11:11 am
Location: Madagaskar
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times

Kanclerz 2D ↔ BR

Post by TenObcy »

Ktoś próbował?
Pewnego pięknego dnia obudziłem się z euforią Dziś jest ten dzień! Dziś gramy w nową, lepszą grę z nieograniczonymi możliwościami rozwoju.
Mój plan od dawna był sprecyzowany: jedna postać odrazu wraca na 2D reszta "cieszy się" progresem na zajefajnym silniku.
Kilka dni zabawy i wcielamy plan w życie. Przeniesienie "bułka z masłem"...ale, ale. Coś poszło nie tak Przeniesiona postać to kanclerz!
Na Broken została gildia bez kanclerza! Jakoś tak niedawno postanowiłem coś z tym zrobić. Przeszukałem forum - brak zadowalających wyników.
Pytałem na czatach w grze- nic :( . Myślę sobie: Teoretycznie zrzekam się rangi z postaci z 2D i powinno wskoczyć na następną postać i tu przyszła refleksja...przecież pisali, że zmiany na 2D nie mają wpływu na BR! Stop! jak tak zrobię zostanę bez kanclerza zupełnie. Dobra, jedziemy na support. Więc opisuję sytuację i dostaję odpowiedź "Bla, bla, bla nie ingerujemy" Czyli co? nie mam możliwości przekazania kanclerza z 2D na BR?
Ktoś próbował coś z tym zrobić? miał podobną sytuację, którą udało się rozwiązać? Prosze o pomoc
[edit] Dodam, że zmiana odbyła by się w obrębie konta
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki panie to nikomu Tak, nie…Nie podoba się. Mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie."
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”