Kwestia synergetyków

Masz pomysł na dodanie czegoś zupełnie nowego w Grze lub na Forum? Napisz!
Post Reply
Marwro123
Simon’s student
Posts: 27
Joined: Tue Jun 21, 2022 4:23 pm
NICK: Irromar
Been thanked: 6 times

Kwestia synergetyków

Post by Marwro123 »

Witam, na forum często przewija się temat związany z nadmiarem synergetyków, że za dużo, że za szybko etc. Tutaj chciałem przedstawić mój pomysł na rozwiązanie problemu.
Mam 3 możliwe drogi którymi można pójść:
1. Ograniczyć ilość synergetyków na jednym graczu, 3 lub 4 powinny być optymalne. Każdy synergetyk dostaje ładunek synergetyczny w ilości jeden a gracz ma 4 miejsca na takie ładunki np. mam synergetyczny hełm, wisiorek i 2 pierścionki i jak chcę synergetyczną zbroję to muszę zdjąć któreś z tych. Wtedy synergetyki rzeczywiście wchodziłyby między rary i sety bo trzeba by wybierać. co więcej wprowadzenie tego na serwery powinno być bezbolesne bo dałoby się ogłoszenie o takiej zmianie i gracze mogliby się dostosować powiedzmy przez miesiąc. Wtedy też jest mniejsze zapotrzebowanie i można zmniejszyć nieco ich dropa co pewnie wielu by ucieszyło.
2. Można rozwinąć system rarów, w taki sposób że rara sobie budujemy. Np. Catharsis, najpierw dropimy rdzeń potem jeszcze jakieś 2-3 elementy i dostajemy dużo potężniejszego rara (W sensie całościowy ma większe staty niż ten na pierwszym poziomie). Tutaj można pójść dwoma drogami. Rozbudowywany rar ma miejsca na jakieś zaklęcia/glify/klejnoty które można personalizować i wzmacniać. Mogą tam lądować jakieś bonusy do umiejętności klasowych np.szansa na wrażliwość na ogień przy trafieniu kulą ognia, zmiana rodzaju obrażeń etc. lub po prostu kamienie ze statystykami.
3. Najłatwiejsza droga, dać rarom najwyższe klasy sprzętu i dużą podatność na ulepszenie. np. 80% szans na ulepszenie +6 bez inhibitora

Rozwiązania te przedstawiłem również w innym miejscu na forum gdzie wylewało się dużo żalu na temat tych itemków. Jednak to tutaj jest miejsce na nowe pomysły. Zapraszam do komentowania
Post Reply

Return to “Pomysły i propozycje”