Zlot TBR po raz pierwszy!

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Post Reply
Szymdaro
Still in prologue
Posts: 1
Joined: Sun Jun 05, 2022 6:10 pm
Been thanked: 1 time

Zlot TBR po raz pierwszy!

Post by Szymdaro »

Siemka! Z racji nadchodzącego nietuzinkowego wydarzenia, premierowego zlotu TBR, chciałbym zapytać wszystkich Was kto ma zamiar zaszczycić swoją obecnością to wydarzenie? Wiem, wiem, mamy RODO, oczywiście łowców głów z wrogich gildii gotowych stawić się tylko w celu ostatecznego rozwiązania serwerowych porachunków, ale może mimo tych okoliczności, dawnym zwyczajem (tak, tak - kiedyś to ekipa inicjowała zapisy na forum), uruchomimy orientacyjną listę chętnych osób do dobrej zabawy we Wrocławiu?

Oczywiście moja prośba o wpisanie się tu podyktowana jest jedynie chęcią zorientowania się jak wielu znajomych przyjdzie mi spotkać, żeby dobrze zorganizować czas :) "Integrację" planowałbym rozpocząć już w piątkowy wieczór, co by nabrać mocy i nieco się pokrzepić przed oficjalną imprezą. Do uchylenia rąbka tajemnicy zapraszam zarówno takich dinozaurów jak ja, którzy pamiętają czasy Trentis jako M1, ale także osoby, które dołączyły do zaszczytnej społeczności Taernijczyków już w odsłonie TBR.

Szczególnie liczę na starych znajomych, choć obawiam się, że podobnie jak ja zaglądacie do TBR lub na forum tylko z sentymentu. Niemniej liczę na szeroki odzew! Cenną informacją będzie kto byłby chętny do spędzenia w atmosferze otwartości, życzliwości i wspólnej zabawy piątkowy wieczór.

Dla leniuchów więcej info:

https://brokenranks.com/aktualnosci/tae ... -i-nagrody

Pozdro
vixenigris
Fighting with Treetures
Posts: 131
Joined: Tue Feb 08, 2022 8:21 pm
Has thanked: 32 times
Been thanked: 21 times

Re: Zlot TBR po raz pierwszy!

Post by vixenigris »

Pisz proszę na temat, nie wciskaj w każdym temacie jak to źle Ci się gra. rzuff
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”