Na dobre i na złe. Wspierajmy nie krytykujmy

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Post Reply
Rezzor
Wandering in the Tunnels
Posts: 68
Joined: Sat May 28, 2022 9:41 am
Been thanked: 13 times

Na dobre i na złe. Wspierajmy nie krytykujmy

Post by Rezzor »

Wiem że narzekanie jest w naszej krwii, ale postarajmy się żeby tego było mniej. Każdy popełnia błędy, każdy jest tylko człowiekiem. Musimy motywować Dryqa, bo po takiej krytyce może mu się odechcieć żeby rozwijać te gre. Ekipa nie powinna udawać że wszystko tak miało być i jest wszystko git tylko powinns przyznać się do błędu, wtedy gracze będą spokojniejsi ponieważ zrozumieją że to tylko wpadka a nie że to ma iść w tą strone. Pod postem merytorycznie piszemy co nam się nie podoba, co trzeba zmienić. Wspólnie z ekipą naprawmy tą gre. Wspierajmy się w tym trudnym i decydującym czasie w świecie gry.

Połączyłem post - Onion

Mi się nie podoba że synergole wyparły rary, przezco prawie nikt tego nie kupuje. Synergole mogłyby być ale tylko alternatywą dla rarów bo nie wymagają stat bazowych do założenia. Ujednolicić leczenie u druida w pve i pvp bo taka różnorodność skila między pve a pvp psuje klimat gry. Przy znerfieniu leczenia w pve można przecież też osłabić moby i gracze na tym nie tracą
vixenigris
Fighting with Treetures
Posts: 131
Joined: Tue Feb 08, 2022 8:21 pm
Has thanked: 32 times
Been thanked: 21 times

Re: Na dobre i na złe. Wspierajmy nie krytykujmy

Post by vixenigris »

Każdy temat jest taki sam, tylko.... Próbuje się nim wnieść coś nowego. To nowe co się wnosi w 100% odpowiada temu z poprzednich tematów, w związku z czym widać że nie jest ruszone nic. Czekam na merge drakemera, uważam że usługodawca wrecz z premedytacja wbrew regumaminowym zapewnieniom zabija serwery. Reaguje dopiero jak nie ma już co łączyć. Gdybym miał zamiaru zrobić na złość graczom i ich załatwić zrobiłbym dokładnie tak jak to robią teraz. Łączenie serwerow powinno się odbywać gdy zauwazona zostaje (ślepy ją też widział) tendencja znikania aktywnosci graczy, a nie czekanie na całkowity zanik. Mam nadzieję że straz pożarna zacznie gasic dom dryga dopiero jak doszczętnie splonie i ogień już się stłumi sam, może wtedy zda sobie sprawę co sam robi. Nie interesuje mnie czy jest to dla nich łatwiejsze jak nikt nie gra, z całkowitą pewnością jest to dla graczy już niepotrzebne w momencie gdy merguja. Mam nadzieję że zwrócą graczom to co wydali. Bo ponoszą 100% odpowiedzialność za takie prowadzenie serwerow w swoich usługach. Oby ktoś jeszcze poza mną się za to wziął.
Rezzor
Wandering in the Tunnels
Posts: 68
Joined: Sat May 28, 2022 9:41 am
Been thanked: 13 times

Re: Na dobre i na złe. Wspierajmy nie krytykujmy

Post by Rezzor »

vixenigris wrote: Sat May 28, 2022 10:02 pm Każdy temat jest taki sam, tylko.... Próbuje się nim wnieść coś nowego. To nowe co się wnosi w 100% odpowiada temu z poprzednich tematów, w związku z czym widać że nie jest ruszone nic. Czekam na merge drakemera, uważam że usługodawca wrecz z premedytacja wbrew regumaminowym zapewnieniom zabija serwery. Reaguje dopiero jak nie ma już co łączyć. Gdybym miał zamiaru zrobić na złość graczom i ich załatwić zrobiłbym dokładnie tak jak to robią teraz. Łączenie serwerow powinno się odbywać gdy zauwazona zostaje (ślepy ją też widział) tendencja znikania aktywnosci graczy, a nie czekanie na całkowity zanik. Mam nadzieję że straz pożarna zacznie gasic dom dryga dopiero jak doszczętnie splonie i ogień już się stłumi sam, może wtedy zda sobie sprawę co sam robi. Nie interesuje mnie czy jest to dla nich łatwiejsze jak nikt nie gra, z całkowitą pewnością jest to dla graczy już niepotrzebne w momencie gdy merguja. Mam nadzieję że zwrócą graczom to co wydali. Bo ponoszą 100% odpowiedzialność za takie prowadzenie serwerow w swoich usługach. Oby ktoś jeszcze poza mną się za to wziął.
Na miejscu Dryqa nie robiłbym zlotu, gracze go i gre raczej wygwizdają. Grandy napewno nie będzie ale tylko dlatego bo ochrona będzie dobrze opłacona.
Sepultura
One foot in Haligard
Posts: 16
Joined: Mon Mar 28, 2022 7:37 am
Been thanked: 1 time

Re: Na dobre i na złe. Wspierajmy nie krytykujmy

Post by Sepultura »

Chlopie wez nie przesadzaj z ta ochrona itd bo juz widze te pakiety "gangsterów" na zlocie :mrgreen:
User avatar
rzuffi
Tilsai killer
Posts: 295
Joined: Mon Jan 17, 2022 9:16 am
Has thanked: 38 times
Been thanked: 36 times

Re: Na dobre i na złe. Wspierajmy nie krytykujmy

Post by rzuffi »

Rezzor wrote: Sun May 29, 2022 7:19 am Na miejscu Dryqa nie robiłbym zlotu, gracze go i gre raczej wygwizdają. Grandy napewno nie będzie ale tylko dlatego bo ochrona będzie dobrze opłacona.
Proszę, poruszajmy się w granicach rozsądku - każdy zlot był do tej pory świetną imprezą i na pewno i tak będzie tym razem :)
JJocki
Taernian the refugee
Posts: 3
Joined: Tue May 31, 2022 4:55 pm
NICK: NICK

Re: Na dobre i na złe. Wspierajmy nie krytykujmy

Post by JJocki »

Ludzie wspierali tą produkcjo realnym hajsiwem od 2014 kiedy to miała być premiera :). Jakoś mnie nie dziwi że odeszli po tym gdy otrzymali grę delikatnie mówiąc słabą, także nie wiem jakiego wsparcia potrzeba aby ten tytuł stał się grywalny. Co do zlotu do gwizdów nie będzie ale liczebność spadnie jakieś 3-4 razy (moja opinia ponieważ na zlot latałeś aby spotkać się ze znajomymi/gildią a teraz jest jak jest) :D
Sepultura
One foot in Haligard
Posts: 16
Joined: Mon Mar 28, 2022 7:37 am
Been thanked: 1 time

Re: Na dobre i na złe. Wspierajmy nie krytykujmy

Post by Sepultura »

Drygu wez mordo ogarnij tych co dosłownie olali tych graczy , którzy expili wiele lat psycho wpierali Was zawsze mimo , że premiera jak wszyscy Wiemy sporo się przeciągała , a jak ją dostaliśmy i teraz opinia subiketywna przykład z wczoraj wezta mi powiedzta ile mo 78 z wataha na 100% "wyexpioną" ma takim lvl soluje wenda odblokował dopiero jak padł pet leczący zrobiłaby to samo na taernach.Istota odchodzenia wielu graczy z wieloletnim stażem jest w tym , ze ktoś wymyślił sobie , że przyciagnie tysiące nowych graczy ułatwiając na maxa grę i jak sobie tak myślę jak taki Timentin pokazywał mi kiedyś ss , że wbił udry na 7 na misiach w 48h (to tylko przykład) , a teraz chłop gra 3 miechy czy tam 4 i robi morke w sygnach na 128 lvl na ez (chodzi mi o dmg),to co mają powiedzieć Ci wszyscy , którzy orali tyle lat wspierając Was też zawsze poświecając wiele godzin życia expiąc psycho.Ja myśle , że będę grał i tak i tak ale wierze ze wielu graczy poczuło sie po wprowadzeniu broken jakby im ktoś w gębe napluł dlatego odchodza lub prosza o przeniesienia na 2d .Zjumali chłopy klimat gry całkowicie zrozumta to bo myśle , że tu jest istota sprawy no i co z tego , że teraz ja np robie z wataha czempy których wcześniej bym nie zrobił za huhu jak nie oto w tej grze chodziło.Sory za rozgardiasz myślowy. Ale największy bład to utrata klimatu tej gry.
P.S. z mojego punktu widzenia wygląda to tak "szybko pies robił i ślepych narobił" czytaj kolo na początku wkłada plate wbija lvl itd i nagle nudzi mu sie zlewa produkt bo nie czuje klimatu gry , że trzeba troche tego wysiłku włozyc w expienie psycho iluś tam itd strzay gracze natomiast widząc ile godzin przesiedzieli wspólnie ze swoicmi kumplami bawiąc sie przy tym dobrze widząc jak teraz w 3-4 miechy pól roku można osiagnąc to samo lub cos podobnego maja gdzieś broken i wola taern
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”