Błąd, crash gry

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Post Reply
Nebezpeczny
Still in prologue
Posts: 1
Joined: Thu Apr 07, 2022 6:50 pm

Błąd, crash gry

Post by Nebezpeczny »

Witam,

Proszę o pomoc. Wywaliło mi grę w momencie robienia questa z krzyżakiem (wystąpił błąd w trakcie ataku). Kilkukrotne próby ponownego zalogowania kończą się z tym samem oknem z błędem.
User avatar
Werchiell
Taernian with basic skills
Posts: 8
Joined: Sat Jan 22, 2022 10:04 am
Location: Mokradła
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Re: Błąd, crash gry

Post by Werchiell »

Cześć,
sam opis zdarzenia nie jest wystarczający. Żeby uzyskać pomoc, proszę, zamieść informacje, takie jak:
- nick postaci,
- serwer,
- screen błędu, który wyskakuje
Koziu_
Still in prologue
Posts: 1
Joined: Mon May 30, 2022 7:38 pm

Re: crash gry

Post by Koziu_ »

Mam problem ponieważ crashuje mi gre i wyłącza sie po tym jak próbuje wejść na moją postać dopiero pobrałem gre nigdzie nie moge znaleść o co chodzi pomoże ktoś....
Postać: DRUID
Nick: KOZIU
Poziom: 1
Serwer: PL3_KADARIN
Screenshota nie moge zrobić bo nie da sie ponieważ gra automatycznie sie wyłącza dodam jeszcze to że jak mam postać i klikam GRAJ muzyka sie zacina i wtedy następuje crash
pomocy...
User avatar
rzuffi
Tilsai killer
Posts: 295
Joined: Mon Jan 17, 2022 9:16 am
Has thanked: 38 times
Been thanked: 36 times

Re: crash gry

Post by rzuffi »

Koziu_ wrote: Mon May 30, 2022 7:45 pm Mam problem ponieważ crashuje mi gre i wyłącza sie po tym jak próbuje wejść na moją postać dopiero pobrałem gre nigdzie nie moge znaleść o co chodzi pomoże ktoś....
Postać: DRUID
Nick: KOZIU
Poziom: 1
Serwer: PL3_KADARIN
Screenshota nie moge zrobić bo nie da sie ponieważ gra automatycznie sie wyłącza dodam jeszcze to że jak mam postać i klikam GRAJ muzyka sie zacina i wtedy następuje crash
pomocy...
Sugeruję znaleźć kogoś z Ekipy na naszym Discordzie, w ten sposób będzie najszybciej.

Jeśli nie używasz DC napisz mi proszę na PW jaki system operacyjny posiadasz, przede wszystkim 32 czy 64 bit.
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”