Szukamy gildii

Post Reply
Grillowanko
One foot in Haligard
Posts: 15
Joined: Tue Feb 15, 2022 1:15 am
Been thanked: 2 times

Szukamy gildii

Post by Grillowanko »

Nieaktulane

Cześć,

widzę, że jest kilka wątków, w których gildie szukają graczy, ale ponieważ mają one po kilka dni lub więcej, zdecydowałem się założyć oddzielny wątek. I jeśli na samej górze nie jest napisane "nieaktualne", sprawa jest aktualna 🙂

Jak w temacie... Trójka przyjaciół szuka kompanów/gildii do gry.

W chwili obecnej nasz skład wyjściowy to:

Mag Ognia 58 lvl
Druid 49 lvl
Rycerz 35 lvl

I jest to - można by rzec - pakiet. Wszystko, albo nic 😛

Jeśli macie wymagania levelowe, niech Was nie zmyli level rycka. Dość napisać, że zaczynaliśmy grać razem, a zdążył już dwukrotnie zmieniać main chara 🙂 Jeśli mnie pamięć nie myli, obecny char ma ledwo około tygodnia.

Coś o nas... Jesteśmy w kwiecie wieku 😃 Wszyscy po 30-stce, znamy się in RL od ponad 20 lat, a grę traktujemy jako fajny sposób spędzenia czasu wolnego i rozrywkę, dlatego zdecydowanie bliżej jest nam do osób, które również chcą po prostu fajnie spędzić czas, niż do toksycznego poziomu głównego czatu czy do farmienia low leveli pod krzyżakiem 😃

Nie graliśmy wcześniej w taerna, zaczęliśmy od Broken Ranks, więc cały czas się uczymy i nie wniesiemy wielkiego, gildiowego doświadczenia, ale na pewno trochę dobrego humoru, pozytywnej atmosfery, pomocy w aktywnościach w grze czy rozmów o sensie życia przy wieczornym soku pomidorowym 😃

Jeśli macie 3 wolne sloty w gildii i po tym, co napisałem, uważacie że pasowalibyśmy do Was, śmiało możecie napisać do mnie tutaj, albo zaczepić w grze:

Grillowanko lub LateKnight

Tyle :)
Post Reply

Return to “Izin”