passus nobilitat

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Post Reply
vixenigris
Fighting with Treetures
Posts: 131
Joined: Tue Feb 08, 2022 8:21 pm
Has thanked: 32 times
Been thanked: 21 times

passus nobilitat

Post by vixenigris »

Przeżyłem dziś jedną z moich najbardziej fascynujących przygód w BR wliczając w to wszystkie lata.
Padłem 2x, a mój pet 3x próbując przejść 2 koty do garnizonu. Dlaczego tak bardzo nie dzierży się graczy na 70 skoro za wydanie imperiałów jest się przeteleportowanym przed koty aby przejść bezceremonialne cierpienie, które nie wnosi do gry nic. Poza jak dziś policzyłem 30k expa w tył 12 platy i jakieś 30k oczywiście z pomocą gracza druida.
Dlaczego muszę jak jakiś obłąkany zboczeniec czego już nie mogę zdzierżyć ani dnia dłużej - bić te harpie do 80 lvla, żeby móc jak człowiek przejść te koty? Mogę zrozumieć, że została wprowadzona akcja, żeby 65lvl nie mógł się tam za psi wysiłek dostać. Jednak dlaczego ta akcja tępi graczy aż do 80 lvla? Dlaczego? Jeśli na tym serwerze będzie jeszcze 10... co ja gadam 5ciu więcej graczy na 65 lvlu. Nie będzie nawet można zabić jednego harpia na minute bo resp nie wyrobi. Gracze nie maja alternatywy bo koty bija ich mocniej niż biłyby na 70 lvlu. Po co ta kampania tępienia resztki graczy? Nie można tego zrobić po ludzku? Bramki lvlowej? Npc nie gada z graczami do 70 lvla, cokolwiek, byle nie w taki sposób jaki jest to zrealizowane teraz? Jak uchodźcy przebijamy sie do garnizonu, żeby lepiej expic na ivravulu bo nie ma nic innego. Tępo expienia jest porównywalne jak nie nawet mniejsze niż było na 50 lvlu w lesie koldów z wszystkimi eventami dookoła. Na płasko nie ma nic tylko harpie, o które bije sie już 4-5 graczy bo ich za mało. Jak ktoś połasi sie iść bić 3 to za nim zrespią 2 grupki i albo zgon albo 1-2pl w potkach leci. Nie można zrobić tego po ludzku? Musi to być tak bardzo nieprzyjemne?
Metaklefik
Taernian the refugee
Posts: 3
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:24 am

Re: passus nobilitat

Post by Metaklefik »

Przez wyszukiwarkę drużyn znajdź pt na jaskółkę (prawie zawsze jest jakieś), dołącz i się tepnij, jak nie ma żadnego pt to poproś kolegę z gildii, kogoś z czatu - wylądujesz na drodze nad garnizonem. Koszt 10zwojów to 3platyny. Pozdro
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”