ominięcie PvP

Masz pomysł na dodanie czegoś zupełnie nowego w Grze lub na Forum? Napisz!
Rabu
Still in prologue
Posts: 2
Joined: Wed Feb 16, 2022 12:59 am
Has thanked: 16 times
Been thanked: 1 time

Re: ominięcie PvP

Post by Rabu »

W mojej głowie bije się sam ze sobą pomysł by akcje zaatakowanego, niezależnie od strefy, zawsze szły jako pierwsze.
Qweta
Simon’s student
Posts: 36
Joined: Wed Feb 09, 2022 7:03 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times

Re: ominięcie PvP

Post by Qweta »

Rabu wrote: Sun Apr 10, 2022 5:53 pm W mojej głowie bije się sam ze sobą pomysł by akcje zaatakowanego, niezależnie od strefy, zawsze szły jako pierwsze.
Gdy obrońca jest szybki i wciśnie zegar pierwszy to i tak zaatakuje pierwszy.
Ale pominięcie kolejności ataku stref to trzeba by się nad tym głęboko zastanowić.
Wymagało by to również zmodyfikowania i tak już pewnie skomplikowanego algorytmu walki.
Pomysł i tak bardzo mi się podoba. Mogło by to nieco zmniejszyć przepaść w szansie atakującego nad atakowanym.
Bratis
Taernian the refugee
Posts: 3
Joined: Fri Mar 18, 2022 7:41 pm
NICK: Eleandi
Been thanked: 1 time

Re: ominięcie PvP

Post by Bratis »

ja nie znalazlem nic na temat bezpiecznych stref pvp , wiec przydaloby sioe jakie info dla nowych graczy. Mozna do sklepu dodac opcje wykupu spokoju od graczy ktorych bawi zabijanie slabszych. Ostatnio zaatakowalo mnie 2 graczy na szczescie do gry dolaczyl bot ktory ich zmasakrowal.Dzieki wielkie :)
Nie trudno zauwazyc ze poczatkujacy gracz a pewnie sa tacy zanim ogarnie co sie stalo i z kim walczy idzie do piachu.Tak na serio pierwsza runda powinna trwac z 30 sek zeby ktos kto nie ma pojecia o pvp przelozyl skile i po pierwsze rozpoznal kto go zaatakowal.
Moze tez by sie przydal tutoriel pvp np. na 30 lvl.
Last edited by Bratis on Tue Apr 12, 2022 6:30 pm, edited 1 time in total.
User avatar
rzuffi
Tilsai killer
Posts: 295
Joined: Mon Jan 17, 2022 9:16 am
Has thanked: 38 times
Been thanked: 36 times

Re: ominięcie PvP

Post by rzuffi »

Bratis wrote: Tue Apr 12, 2022 6:10 pm ja nie znalazlem nic na temat bezpiecznych stref pvp , wiec przydaloby sioe jakie info dla nowych graczy. Mozna do sklepu dodac opcje wykupu spokoju od graczy ktorych bawi zabijanie slabszych. Ostatnio zaatakowalo mnie 2 graczy na szczescie do gry dolaczyl bot ktory ich zmasakrowal.Dzieki wielkie :)
Nie trudno zauwazyc ze poczatkujacy gracz a pewnie sa tacy zanim ogarnie co sie stalo i z kim walczy idzie do piachu.Tak na serio pierwsza runda powinna trwac z 30 sek zeby ktos kto nie ma pojecia o pvp przelozyl skile i po pierwsze rozpoznal kto go zaatakowal.
Moze tez by sie przydal tutoriel pvp np. na 30 lvl.
Tutorial PvP - jak najbardziej, jest w planach i postaramy się to bardzo dobrze opisać.

Co do innego pomysłu to "pierwsza runda 30 sekund" to fajny pomysł i przekazywałem go już dalej, wbrew pozorom jednak taka zmiana popsułaby "coś" w mechanice, wymagałaby bardzo dużej przebudowy kodu i ogólnie nie byłaby dobrym rozwiązaniem - także może kiedyś ;)
trzyglow
Still in prologue
Posts: 1
Joined: Fri Nov 10, 2023 9:19 am

Re: ominięcie PvP

Post by trzyglow »

Żałosne polaczków zagrywki dopuszczenie możliwości atakowania graczy niskolelowych jak i bycie zaatakowanym przez graczy i to najlepiej kilku z levelem o 30 czy 40 wyższym.

ps zostałem tylko raz zaatakowany przez wyższychlevelowych przygłupów 2 z 3 zdążyłem zabić - nie wiem gdzie tutaj fun i po co to ma służyć - szkoda to nawet komentować - ŻAŁOSNE polaczków zabawy - bez urazy.
Post Reply

Return to “Pomysły i propozycje”