ominięcie PvP

Masz pomysł na dodanie czegoś zupełnie nowego w Grze lub na Forum? Napisz!
Maro
Taernian with basic skills
Posts: 6
Joined: Sat Feb 05, 2022 5:19 pm
Been thanked: 4 times

Re: ominięcie PvP

Post by Maro »

Grillowanko wrote: Mon Mar 14, 2022 12:18 pm Może nie powinno być żadnych punktów, albo wręcz ujeme, za atakowanie postaci o X lvl niższych?
Są punkty sadysty za atakowanie małych lvli, gdy wbijesz ich 200 masz tasak nad głową przez który każdy może Cię bić na żółtych polach oraz masz zwiększone kary u śmierci.
Gebacz
One foot in Haligard
Posts: 11
Joined: Thu Feb 24, 2022 1:12 am
Has thanked: 1 time

Re: ominięcie PvP

Post by Gebacz »

rzuffi wrote: Mon Mar 14, 2022 9:19 pm
PvP zawsze była jednym z istotnych elementów gry, likwidacja nie przejdzie ;) , ale takie "drobne" usprawnienia na "otarcie łez" wydają się całkiem ciekawym pomysłem.
Gdyby rozwinąć to "może, może.." o kolejne propozycje co byście sugerowali?
to w takim razie proszę o info jak mogę trwale usunąć konto :) Nie mam zamiaru grać w produkt gropodobny, który pozwala się wyżyć różnej maści psycholom na o wiele słabszych graczach

Proszę pisać na temat, nie pomawiać osób o innym stylu gry, a w sprawie konta udaj się na support - Onion
baloczi
Simon’s student
Posts: 23
Joined: Thu Jan 27, 2022 1:23 pm
SERVER: Tolnor
Been thanked: 10 times

Re: ominięcie PvP

Post by baloczi »

Gebacz wrote: Tue Mar 29, 2022 12:29 am
rzuffi wrote: Mon Mar 14, 2022 9:19 pm
PvP zawsze była jednym z istotnych elementów gry, likwidacja nie przejdzie ;) , ale takie "drobne" usprawnienia na "otarcie łez" wydają się całkiem ciekawym pomysłem.
Gdyby rozwinąć to "może, może.." o kolejne propozycje co byście sugerowali?
to w takim razie proszę o info jak mogę trwale usunąć konto :) Nie mam zamiaru grać w produkt gropodobny, który pozwala się wyżyć różnej maści psycholom na o wiele słabszych graczach
Ale kolego, to ja coś Ci zdradzę, ponieważ możesz nie pamiętać sytuacji z Taern sprzed dobrych 8 lat i dalej. Rzuff jest obecnie w administracji i teraz może być znany z tego, a kiedyś znany był z tego, że będąc magiem ognia chodził sobie na zamek i zabijał tam wszystkie expiące niskie lvle. Był z tego nawet bardzo dumny i pamiętam chwalił się jakimiś statystykami - odważniak 8-)
Także jak kiedyś ktoś taki szczycił się tym, że jak wchodzi na zamek to robi się pusto, to nie ma co się dziwić jaką ma opinię o PvP w tej grze ; )
Moim zdaniem jego opinia (jak każda skrajna, a z jego historii mogę wnioskować, że taka jest) w ogóle nie powinna być brana pod uwagę, a jeśli miała by być brana to tylko jako jakaś część stanowiąca ogólnopojętą "opinię graczy".

Może zróbmy to demokratycznie ? Postawcie urny opiniobiorcze z pytaniem do graczy o to czy lubią/biorą udział w PvP albo czy czuję potrzebę zmian. Zobaczmy jaki udział graczy jest w ogóle zainteresowany tym aspektem gry i wtedy spróbujmy coś podziałać - dając chociaż większości to czego chce a nie odwrotnie : )
drygu zapowiada nowy update https://youtu.be/LeJprZX_w3U
User avatar
rzuffi
Tilsai killer
Posts: 295
Joined: Mon Jan 17, 2022 9:16 am
Has thanked: 38 times
Been thanked: 36 times

Re: ominięcie PvP

Post by rzuffi »

baloczi wrote: Tue Mar 29, 2022 7:40 am (..) kiedyś znany był z tego, że będąc magiem ognia chodził sobie na zamek i zabijał tam wszystkie expiące niskie lvle. Był z tego nawet bardzo dumny i pamiętam chwalił się jakimiś statystykami - odważniak 8-)
(..)
Moim zdaniem jego opinia (jak każda skrajna, a z jego historii mogę wnioskować, że taka jest) w ogóle nie powinna być brana pod uwagę, a jeśli miała by być brana to tylko jako jakaś część stanowiąca ogólnopojętą "opinię graczy".

Może zróbmy to demokratycznie ? Postawcie urny opiniobiorcze z pytaniem do graczy o to czy lubią/biorą udział w PvP albo czy czuję potrzebę zmian. Zobaczmy jaki udział graczy jest w ogóle zainteresowany tym aspektem gry i wtedy spróbujmy coś podziałać - dając chociaż większości to czego chce a nie odwrotnie : )
Większych też biłem.

Nie odpowiadam za kierunki rozwoju, jednak nie jest żadną tajemnicą, że Broken Ranks bez PvP byłby zupełnie innym produktem.

Zbieramy feedback od graczy, nie przy pomocy urn, a bardziej skutecznie.
baloczi
Simon’s student
Posts: 23
Joined: Thu Jan 27, 2022 1:23 pm
SERVER: Tolnor
Been thanked: 10 times

Re: ominięcie PvP

Post by baloczi »

rzuffi wrote: Tue Mar 29, 2022 10:12 am Zbieramy feedback od graczy, nie przy pomocy urn, a bardziej skutecznie.
Jaka metoda jest skuteczniejsza niż zbieranie opinii bezpośrednio od graczy, w miejscu gdzie jest ich najwięcej czyli w grze, i jak oszacowano jej skuteczność? Skoro już o niej mówisz to ją nazwij.
drygu zapowiada nowy update https://youtu.be/LeJprZX_w3U
User avatar
rzuffi
Tilsai killer
Posts: 295
Joined: Mon Jan 17, 2022 9:16 am
Has thanked: 38 times
Been thanked: 36 times

Re: ominięcie PvP

Post by rzuffi »

baloczi wrote: Tue Mar 29, 2022 3:03 pm
rzuffi wrote: Tue Mar 29, 2022 10:12 am Zbieramy feedback od graczy, nie przy pomocy urn, a bardziej skutecznie.
Jaka metoda jest skuteczniejsza niż zbieranie opinii bezpośrednio od graczy, w miejscu gdzie jest ich najwięcej czyli w grze, i jak oszacowano jej skuteczność? Skoro już o niej mówisz to ją nazwij.
Dużo lepszą metodą jest zbieranie pełnego wywiadu, zamiast opcji tak/nie. Dodatkowo nie tylko od graczy którzy akurat zalogowali w danym przedziale czasu, ale także od tych nieaktywnych.
Way
Fighting with Treetures
Posts: 147
Joined: Wed Jan 26, 2022 3:13 am
Has thanked: 23 times
Been thanked: 39 times

Re: ominięcie PvP

Post by Way »

rzuffi wrote: Tue Mar 29, 2022 6:32 pm
baloczi wrote: Tue Mar 29, 2022 3:03 pm
rzuffi wrote: Tue Mar 29, 2022 10:12 am Zbieramy feedback od graczy, nie przy pomocy urn, a bardziej skutecznie.
Jaka metoda jest skuteczniejsza niż zbieranie opinii bezpośrednio od graczy, w miejscu gdzie jest ich najwięcej czyli w grze, i jak oszacowano jej skuteczność? Skoro już o niej mówisz to ją nazwij.
Dużo lepszą metodą jest zbieranie pełnego wywiadu, zamiast opcji tak/nie. Dodatkowo nie tylko od graczy którzy akurat zalogowali w danym przedziale czasu, ale także od tych nieaktywnych.
Spoko,a kiedy możemy się spodziewać takich ankiet, formularzy, mailingów - zgłaszania się do testerki nie liczę?
Sepultura
One foot in Haligard
Posts: 16
Joined: Mon Mar 28, 2022 7:37 am
Been thanked: 1 time

Re: ominięcie PvP

Post by Sepultura »

Way zapewne można się tego spodziewać jak all w tej grze niebawem , a niebawem to wygodne słowo , które w tej grze towarzyszy graczom od baaardzo dawna :mrgreen:
Last edited by Sepultura on Wed Mar 30, 2022 6:33 am, edited 1 time in total.
Way
Fighting with Treetures
Posts: 147
Joined: Wed Jan 26, 2022 3:13 am
Has thanked: 23 times
Been thanked: 39 times

Re: ominięcie PvP

Post by Way »

Sepultura wrote: Wed Mar 30, 2022 6:30 am Way zapewne można się tego spodziewać jak all w tej grze niebawem , a niebawem to wygodne słowo , które w tej grze towarzyszy graczom od baaardzo dawna :mrgreen:
Ja mam świadomość, że to może być któraś z wersji:
- niebawem
- jak to będzie konieczne
- jak będzie w planach
- na ten moment nie mamy w planach, w przyszłości pojawi się
- gdy zobaczymy w statystykach
i tak mogę wymieniać :D

Mimo wszystko tak ładnie wymienił, że po prostu ciekaw jestem co Nam tam odpowie jak już ma świadomość, że takie coś istnieje na tym świecie ;)
User avatar
rzuffi
Tilsai killer
Posts: 295
Joined: Mon Jan 17, 2022 9:16 am
Has thanked: 38 times
Been thanked: 36 times

Re: ominięcie PvP

Post by rzuffi »

Sepultura wrote: Wed Mar 30, 2022 6:30 am Way zapewne można się tego spodziewać jak all w tej grze niebawem , a niebawem to wygodne słowo , które w tej grze towarzyszy graczom od baaardzo dawna :mrgreen:
Z narzędzi marketingowych pozwalających poznać opinię o produkcie korzystamy od dłuższego czasu, chyba nie myślisz że zrobilibyśmy premierę na pałę?
Way wrote: Wed Mar 30, 2022 9:40 am Mimo wszystko tak ładnie wymienił, że po prostu ciekaw jestem co Nam tam odpowie jak już ma świadomość, że takie coś istnieje na tym świecie
Nie mam problemu z odpowiedzią, korzystamy od dłuższego czasu, a sposób wykorzystania zależy od aktualnego zapotrzebowania na wiedzę.
Chyba nie sądzisz że wypiszę szczegóły komukolwiek z zewnatrz?

Co do tematu, bardzo odbiegliśmy - wracamy do PvP czy zamykamy?
Qweta
Simon’s student
Posts: 36
Joined: Wed Feb 09, 2022 7:03 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times

Re: ominięcie PvP

Post by Qweta »

Wracamy do tematu.
Jest świetny sposób Barbarian na ominięcie PvP.
Wyłącz pety, stań pod karczmą Lesgara na białym i idź sobie zaparzyć kawę.
Będziesz miał spokój na 48h, tylko nie właź na białe.

Nie jestem przeciwnikiem PvP ale denerwuje mnie tutaj to że atakujący ma ogromną przewagę.
Już sam atak to psychologiczna przewaga. Można zaatakować gracza z mniejszym poziomem.
Osłabionego po walce. Będącego bez zasobów. Nie mającego odpowiedniego resa.
Można też zaatakować kogoś w "dwóch na jednego", albo z petem.
Nie wiem czy zauważyliście ale w BR ciężko jest rozróżnić, jaka profesja nas atakuje, jeśli chodzi o postacie magiczne.
Raz zaatakował mnie VD, a myślałem że to MO atakuje no i wiadomo jaki def ustawiłem i jak się to skończyło.
W 2D było to wyraźnie rozróżnialne. W BR jest to niesprawiedliwe.
Post Reply

Return to “Pomysły i propozycje”