Nowe obszarówki bossów

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Post Reply
Rooku
Simon’s student
Posts: 22
Joined: Sat Jan 29, 2022 10:17 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 7 times

Nowe obszarówki bossów

Post by Rooku »

Witam, na pewno nie tylko Ja zauważyłem, że zmienione zostały ataki obszarowe u mobów takich jak mag(w obstawie maheta) czy admirał...
Stały się one dużo bardziej "niebezpieczne", ponieważ zadają taki sam DMG całemu pt,mimo, że wyglada to na atak skierowany w jeden cel, ataki rozchodzą się na cały team i zadają obrażenia jednakowe, na oko 80% na gracza,jak zasada meteorytu, czyli odłamek.
W Taernie owe moby wykonując atak w dany cel zadawały mu znacznie większy DMG a z "odłamków" około 1/3 obrażeń.
I teraz pytanie... jest to celowo działanie? Czy zwyczajne niedopracowanie, jeżeli ktoś z administracji postanowi odpowiedzieć mam nadzieje, że będzie to przynajmniej szczerze a nie zwykła próba zamaskowania niechcianego efektu słowami "tak było zaplanowane, bójcie się obszarówek skierowanych w jednego gracza"
Sprawia to trochę, że "zwykłe" ataki obszarowe są słabe a trzeba się obawiać właśnie tych "kul" obszarowych :)
Dodam, że tak atak wygląda strasznie słabo(kwestia wyglądu animacji,wg mnie do poprawy)
Myślę, że samo(dość znaczne) osłabienie ochro wystarczy i nie trzeba jeszcze dodawać DMG'erom większej szansy na zgon tego typu atakami, obecnie trzeba myśleć czy na BB/MO nie trzeba robić 4-4,5khp, aby nie padać, oczywiście pisze tutaj głównie o Tarulu, ponieważ to na nim czuć zmiany w ochro i obszarówce maga.
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”