2D powrót

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Post Reply
WladzcaPaczkow
Still in prologue
Posts: 2
Joined: Tue Jan 25, 2022 11:48 pm

2D powrót

Post by WladzcaPaczkow »

Kiedy będzie informacja o aktywacji 2D, bo sorka wiem ze dużo pracy było nad tym, ale nie potrzebnie. 2D daje swój urok i wgl. Administracja odsyła do forum przeszukałem całe 2 razy i nic nie ma, kiedy będzie aktywne 2D i jak będzie wyglądał sposób przeniesienia postaci, czy poprzez zwykle zalogowanie i co.
User avatar
rzuffi
Tilsai killer
Posts: 295
Joined: Mon Jan 17, 2022 9:16 am
Has thanked: 38 times
Been thanked: 36 times

Re: 2D powrót

Post by rzuffi »

Pracujemy nad tym i lada moment powrót będzie możliwy.
Czy systemowo na podstawie kliknięcia czy w inny sposób to obecnie analizujemy i szukamy najlepszego wyjścia.
WladzcaPaczkow
Still in prologue
Posts: 2
Joined: Tue Jan 25, 2022 11:48 pm

Re: 2D powrót

Post by WladzcaPaczkow »

Czyli nie wiadomo kiedy będzie powrót. Jak logujemy się na 2d jest napisz że miało być aktywne wczoraj.
User avatar
TenObcy
Simon’s student
Posts: 36
Joined: Sun Jan 30, 2022 11:11 am
Location: Madagaskar
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times

Re: 2D powrót

Post by TenObcy »

Dobrze, przyzwyczailiście nas, że nie dotrzymujecie oficjalnych podanych przez Was terminów (tu przykład 25.01.2022) a co z tymi, którzy z różnych względów nie mogli zalogować się na swoje przeniesione postacie? Część pewnie czeka na jakieś info na forum "2D"
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki panie to nikomu Tak, nie…Nie podoba się. Mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie."
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”