Pety leczące.

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Post Reply
Berlin
Still in prologue
Posts: 1
Joined: Wed Feb 02, 2022 2:11 pm

Pety leczące.

Post by Berlin »

Witam,
Po "Przeprowadzce" Na 3d Pewnie zauważyliście, że nasze pety leczące Hoh oraz Motyl, o wiele mniej. Częstotliwość leczenia, też pozostawia wiele do życzenia. Teraz hoh jak w 2d o wiele czesciej leczył od motyla teraz w sumie jest o wiele gorszym petem bo motyl chociaż posiada swoje debuffy...
Jakie jest wasze zdanie? Czy właściciele Motyla również zauważyli nieprawidłowości w działaniu jego pupila względem 2d? ^^

Chciałbym również poznać zdanie ekipy, czy maja w planach jakiś większy balans tych petów oraz jakieś poprawy dla innych? Czy wyłącznie temat petów zamknie się na skinach?
Dragonsh
Simon’s student
Posts: 23
Joined: Mon Jan 31, 2022 7:48 pm
Has thanked: 34 times
Been thanked: 3 times

Re: Pety leczące.

Post by Dragonsh »

motyl juz w taernie potrafil nie leczyc 5-6 rund, wiec procz mniejszego leczenia nie zauwazulem nic innego
Irion
Still in prologue
Posts: 2
Joined: Thu Jan 27, 2022 7:33 am

Re: Pety leczące.

Post by Irion »

Mam motyla na 140 lvl, wydaje mi się, że leczy zdecydowanie rzadziej. Ostatnio dość często zdarza mi się go uzdrawiać, bo pada na instach na których bywało, że padał, ale nie tak często jak teraz. Być może to tylko subiektywne odczucie, ale wydaje mi się, że zmieniono mu nie tylko moc leczenia ale także częstotliwość.
User avatar
Khezo
One foot in Haligard
Posts: 12
Joined: Thu Feb 03, 2022 4:43 pm
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Re: Pety leczące.

Post by Khezo »

Co do częstotliwości leczenia motyla nie mam zdania, jeśli różni się od tej w 2d to jak dla mnie w niewielkim stopniu. Rzecz, która boli mnie mocno to fakt, że leczy znacznie mniej a i zatrucie przez nowy system skilli jest u niego upośledzone. Chociaż oski ma teraz na 3 rundy, to jakoś go tam ratuje w użyteczności.
Mój zapał do naprawiania gry skończył się, gdy moderatorzy uznali, że najlepszą odpowiedzią na moje pytania i zarzuty będzie usunięcie moich komentarzy.

Gorthdar 52% Hallorm, Latarnia Życia 49% Miraf. Ale ogólnie to bolączka biedaka.
Grillowanko
One foot in Haligard
Posts: 15
Joined: Tue Feb 15, 2022 1:15 am
Been thanked: 2 times

Re: Pety leczące.

Post by Grillowanko »

Nie ma co się oszukiwać... motyl to głupek. Potrafi leczyć zarówno co rundę, jak nie leczyć przez kilka rund i padać bez sensu. Ostatnio robiłem sobie z nim Geo kilka razy dla żywicy i synergów... Dramat. Głupek padł 2-3 razy bo co rundę Geo szedł w niego, a jemu nie przyszło do głowy, żeby się łaskawie podleczyć. Nie mam pojęcia, od czego to zależy, ale jest to mega irytujące.
Zbrodniarz
Taernian with basic skills
Posts: 6
Joined: Sun May 08, 2022 5:37 pm
NICK: Zbrodniarz
Has thanked: 7 times

Re: Pety leczące.

Post by Zbrodniarz »

Posiadam hoha oraz motyla. Na 2d przerzuciłem się na hoha ze względu na wyższą częstotliwość leczenia oraz mocno defensywny styl walki (bastei nawet nie bralem pod uwagę gdyż pet dawał co najwyżej 2 ataki lub 4 gdy nie miał many (ciekawe)) Lecz w BR po zmianach w petach widzę ze jednak bez bastei się nie obejdzie, pet po prostu zgłupiał, daje po 4-5 ataków, częściej stoi na 100, duuużo mniejsza częstotliwość leczenia i daje jakieś durne taktyki typu 1 lek + 4 ataki i zazwyczaj 100% w jakąś strefę. Nie wiem kto sie zabierał za te pety ale powiedz mi czemu postanowiliście tak zgnoić tego hoha.
Last edited by Zbrodniarz on Sun May 08, 2022 5:52 pm, edited 1 time in total.
Sepultura
One foot in Haligard
Posts: 16
Joined: Mon Mar 28, 2022 7:37 am
Been thanked: 1 time

Re: Pety leczące.

Post by Sepultura »

Jak to mówił inżynier knoxi pety maja być głupie :shock: ja mam motka 110 i nie widze jakichs zmian w zachowaniu dalej jest idiotą tak jak all pety w tej grze.
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”