140 MO - co dalej?

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Post Reply
Buondziorno
Taernian the refugee
Posts: 4
Joined: Mon Jan 15, 2024 8:39 pm

140 MO - co dalej?

Post by Buondziorno »

Siemanko!

Podczas ostatniego eventu, udało mi się wbić 140 poziom. Aktualnie nadganiam braki w drifach (alorny, iori, dury itp). Czy jacyś doświadczeni magowie ognia, mogą podzielić się swoją wiedzą i poradami? Mianowicie, zbieram odłamki na gwiazdkowanie eq. Ulepy mam tylko na +5 z racji, że biedny ze mnie człowiek :) Poniżej nurtujące mnie kwestie:

- w co ulepszać eq? (jest full na 140 + epik, brak Sidragowych)
- do jakiego balansu wiedza/moc dążyć?
- zakładam, że wiedza tylko w podstawie i reszta pkt + ulepy w moc, poskutkują trafianiem 1/5-2/5?
- podobno najlepszą obecnie instą to wbijania psycho jest V2 (łatwe, w moim przypadku) ale dropi na niej fatalnie (2 rary na 450 inst i dosłownie kilka drifów- czy ktoś też ma takiego pecha?). Czy nie lepiej latać zwykłą jaskę i mieć szansę na zdropienie srebrnego itemu co da więcej gwiazdek? Na zwykłej jasce chyba też jest większa szansa na drop wyższego orba? Jak wy robicie?
- Na jakich modach się skupić? Na chwile obecną idę głównie w podwójny, kryt, alorn, redukcja biernych, mod trafień, mod obrażeń i farid.

Niektóre pytania mogą być tendencyjne ale licze na waszą pomoc i wyrozumiałość. Dziękuję! : )
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”