mały zegar podczas biegu i cofnięcie o kilka kroków

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Post Reply
Igrene
Wandering in the Tunnels
Posts: 55
Joined: Sat Feb 12, 2022 2:24 pm

mały zegar podczas biegu i cofnięcie o kilka kroków

Post by Igrene »

Witam,
od kilku dni podczas biegu w grze nagle pojawia mi się mały zegar i moja postać cofa się o kilka kroków. U innych graczy też występuje podobny problem. Gram na serwerze Wyvern. Czy z tym problemem trzeba już się pogodzić, czy może coś ulegnie poprawie? To strasznie utrudnia grę... :( Poza tym od czasu połączenia serwerów nagminnie pojawiają się małe obrazki przed pojawieniem się raportu z walki. Po restarcie gry przez jakieś 10 - 15 min jest wszystko ok, a potem znowu małe obrazki mapy przed raportem. Jak to się ma do możliwości ochrony przed atakiem innych graczy w ciągu 5 sek. po poprzedniej walce, gdy ja nie mogę wykonać żadnego ruchu, bo mam obrazek :( Zamiast coraz lepiej, to jest coraz gorzej. Nie wiem, czy to choroba tylko serwera Wyvern, czy też innych....
proszę o optymistyczną odpowiedź.
Igrene
Onion
Kemenac visitor
Posts: 388
Joined: Tue Jan 18, 2022 11:58 am
Has thanked: 14 times
Been thanked: 53 times

Re: mały zegar podczas biegu i cofnięcie o kilka kroków

Post by Onion »

Igrene wrote: Sat Dec 09, 2023 2:35 pm Witam,
od kilku dni podczas biegu w grze nagle pojawia mi się mały zegar i moja postać cofa się o kilka kroków. U innych graczy też występuje podobny problem. Gram na serwerze Wyvern. Czy z tym problemem trzeba już się pogodzić, czy może coś ulegnie poprawie? To strasznie utrudnia grę... :(
Lagi na serwerze, zegarek został dodany by widzieć, że lag występuje.
Poza tym od czasu połączenia serwerów nagminnie pojawiają się małe obrazki przed pojawieniem się raportu z walki. Po restarcie gry przez jakieś 10 - 15 min jest wszystko ok, a potem znowu małe obrazki mapy przed raportem.
To też jest bug ściśle związany z lagami, wyświetla się mapa lub tło areny.

Niestety jedynymi rozwiązaniami będzie początkowo lepszy internet (gdy lagi na serwerze nie są jeszcze zbyt duże. A jak już urosną za bardzo to tylko restart serwera. Wkrótce będzie aktualizacja to taki restart nastąpi.
Igrene
Wandering in the Tunnels
Posts: 55
Joined: Sat Feb 12, 2022 2:24 pm

Re: mały zegar podczas biegu i cofnięcie o kilka kroków

Post by Igrene »

Dzięki za odpowiedź. Mam nadzieję, że serwery będą systematycznie restartowane. Gra na serwerze przed połączeniem 4 serwerów w jeden była naprawdę bezproblemowa. Jeszcze przy 1 kroku, gdy połączono tylko 2 serwery, dało się normalnie grać. A teraz....
w każdym razie bardzo dziękuję za wyjaśnienia :)
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”