Expienie

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Post Reply
Aror
Taernian the refugee
Posts: 4
Joined: Mon Jul 03, 2023 7:29 am
Been thanked: 1 time

Expienie

Post by Aror »

Witam pytanie:Czy dodacie kiedyś możliwość wyłączenia zdobywania doświadczenia?
User avatar
Elenar
Tilsai killer
Posts: 251
Joined: Mon Nov 21, 2022 5:26 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: Expienie

Post by Elenar »

No właśnie.
Ja nie wiem co to za faza jest na expienie, eventy, bonusowe doświadczenie itp.
Gry się nie przchodzi za wbicie 140 poziomu i nie dostaje się upragnionej nagrody, a expienie szybko się mija z celem, bo traci się dużo gry. Na każdym poziomie jest co robić. Każdy 140 ci powie, wbijesz max poziom i zderzysz się ze ścianą pustki, zastanawiając się co teraz i o co chodziło.

Ja osobiście omijam z daleka wszystkie sposoby szybkiego expienia, chcę levelować wolno i robić do bólu to co się da. Dlatego opcja wyłączenia exp by była mile widziana i zamiast exp dostawać coś innego (np: 50% bonus do exp drifów)
Aror
Taernian the refugee
Posts: 4
Joined: Mon Jul 03, 2023 7:29 am
Been thanked: 1 time

Re: Expienie

Post by Aror »

Instancje bossowe opłacalność na poziomach do poziomu 30 to co mam zbijać expa padając na mobach czy może robić kolejne postacie?
Qweta
Simon’s student
Posts: 36
Joined: Wed Feb 09, 2022 7:03 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times

Re: Expienie

Post by Qweta »

Pomysł godny uwagi z tym wyłączaniem expa i przeniesieniem go na przedmioty czy pety. Dla graczy na 140stym poziomie mogło by się to odbywać automatycznie.
Ten twardy "szlaban" na 140stym poziomie faktycznie może powodować nudę i ubytek graczy.
Myślę że dobrym pomysłem było by odblokowanie możliwości expienia wyżej, z tym że ilość potrzebnego expa do wbicia poziomu wyższego od 140 rosła by wykładniczo. W takim przypadku wbicie 141 trwało by miesiące a 142 nawet lata.
Przy takim rozwiązaniu na pewno znaleźli by się gracze pałający chęcią bycia Top w rankingu expa.

Pozdrawiam.
covertglorious
Still in prologue
Posts: 2
Joined: Thu Dec 21, 2023 1:42 am

Re: Expienie

Post by covertglorious »

Zwiększanie potencjału w zakresie wyższego doświadczenia mogłoby być korzystnym rozwiązaniem; jednakże spowodowałoby to wykładniczy wzrost ilości doświadczenia wymaganego do osiągnięcia poziomu powyżej 140. W tej sytuacji osiągnięcie 141 wymagałoby miesięcy, podczas gdy 142 wymagałoby lat.
gorilla tag
thomasfrank
Still in prologue
Posts: 1
Joined: Wed Jan 17, 2024 7:00 am

Re: Expienie

Post by thomasfrank »

covertglorious wrote: Thu Dec 21, 2023 1:51 am Zwiększanie potencjału w zakresie wyższego doświadczenia mogłoby być korzystnym rozwiązaniem; jednakże spowodowałoby to wykładniczy wzrost ilości doświadczenia wymaganego do osiągnięcia poziomu powyżej 140. W tej sytuacji osiągnięcie 141 wymagałoby miesięcy, podczas gdy 142 wymagałoby lat.
wordle unlimited
Czy możesz wyjaśnić bardziej szczegółowo?
kolega112999
One foot in Haligard
Posts: 19
Joined: Wed Mar 02, 2022 12:27 pm
Has thanked: 93 times
Been thanked: 1 time

Re: Expienie

Post by kolega112999 »

thomasfrank wrote: Wed Jan 17, 2024 7:06 am
covertglorious wrote: Thu Dec 21, 2023 1:51 am Zwiększanie potencjału w zakresie wyższego doświadczenia mogłoby być korzystnym rozwiązaniem; jednakże spowodowałoby to wykładniczy wzrost ilości doświadczenia wymaganego do osiągnięcia poziomu powyżej 140. W tej sytuacji osiągnięcie 141 wymagałoby miesięcy, podczas gdy 142 wymagałoby lat.
wordle unlimited
Czy możesz wyjaśnić bardziej szczegółowo?
Wyższy lvl, to więcej stat (czyli więcej możliwości), ale i więcej expienia o jakijś tam % względem obecnego lvl tzn np. z 99 na 100 lvl potrzebujesz 65kk expa (nwm ile tma jest strzeliłem dla przykładu) a na 101 lvl potrzebujesz już 71,5kk expa (o 10% więcej niż z 99 na 100 lvl) i tak co 10% więcej expa do zdobycia co level i wlala mamy z taki 141 lvl który wbija się w kilka tygodni a 142 już kilka miesięcy i tak dalej aż do kilku lat... Wystarczająco wymysliłem myśl?
timothyferriss
Still in prologue
Posts: 1
Joined: Tue Mar 05, 2024 4:03 am

Re: Expienie

Post by timothyferriss »

W tej chwili nie ma możliwości wyłączenia zdobywania doświadczenia w grze. Doświadczenie jest integralną częścią gry, która pozwala graczom na postęp i odblokowywanie nowych funkcji. retro bowl
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”