"Ciąg dalszy nastąpi" magiczne słowa, po których znikają gracze

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Post Reply
User avatar
Elenar
Tilsai killer
Posts: 251
Joined: Mon Nov 21, 2022 5:26 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

"Ciąg dalszy nastąpi" magiczne słowa, po których znikają gracze

Post by Elenar »

Na mojej liście znajomych gracze znikają koło 50 poziomu, mniej więcej gdy kończy się fabuła, by więcej nie pojawić się w grze.

To dziwne, że do tej pory mamy już ornamenty, drify, orby i inne usprawnienia, podczas gdy tak podstawowa sprawa jak fabuła, która często jest głównym powodem wciągającym ludzi do gry, zostaje pominięta i zaniedbana. Mamy 140 poziomów, a wątek fabularny kończy się gdzieś na 1/3 tego. Sprawia to wrażenie jakby gra była niedokończona, w fazie beta.

A tak się składa, że gra przypomina bardziej old-schoolowe RPG niż MMO i jak dla mnie to jest główna jej zaleta. Ale gra nie spełnia oczekiwań w tym zakresie ze względu na pominiętą fabułę i to może być głównym powodem, że ludzie znikają po tym jak gra nie ma nic już więcej do zaoferowania.
medik
Still in prologue
Posts: 2
Joined: Fri Dec 01, 2023 8:09 pm
Been thanked: 2 times

Re: "Ciąg dalszy nastąpi" magiczne słowa, po których znikają gracze

Post by medik »

Jeśli twierdzisz, że po ukończenia głównej fabuły, gra nie ma nic do zaoferowania, to po prostu odinstaluj tą grę i idź pograj w inne zagraniczne produkcje zamiast ciągle narzekać na wszystko :-)
User avatar
Elenar
Tilsai killer
Posts: 251
Joined: Mon Nov 21, 2022 5:26 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: "Ciąg dalszy nastąpi" magiczne słowa, po których znikają gracze

Post by Elenar »

medik wrote: Fri Dec 01, 2023 8:14 pm Jeśli twierdzisz, że po ukończenia głównej fabuły, gra nie ma nic do zaoferowania, to po prostu odinstaluj tą grę i idź pograj w inne zagraniczne produkcje zamiast ciągle narzekać na wszystko :-)
Dużo ludzi tak robi, czego ty jesteś przykładem bo dajesz podobne rozwiązania i wolisz udawać, że problemu nie ma, wszystko pięknie, kwiatki i motyle.

Ja nie piszę tu bo mam potrzebe, lub chce pogadać, tylko dlatego, że chcę być użyteczny, co wiąze się z wytykaniem luk w grze by można było je naprawić i po to by mówić co myślę. Jeśli nie będę mówił co myślę to będe bezużyteczny i nikomu to nie będzie potrzebne, trace czas swój i innych, i pisanie tu nie ma sensu.

A to co myślę nie jest obrazem rzeczywistości, tylko tego jak to wygląda z mojej strony. To się nazywa feedback. Jeśli nowe informacje wypłyną lub obraz gry się zmieni, to także zmieni się jak grę postrzegam.

Natomiast twoje uwagi są jałowe, nie wiem czemu one mają służyć i nic nikomu nie dają.
Huncaga
Taernian with basic skills
Posts: 6
Joined: Thu Mar 03, 2022 7:51 pm

Re: "Ciąg dalszy nastąpi" magiczne słowa, po których znikają gracze

Post by Huncaga »

Mógłby ktoś się za to wziąć i dopisać ten ciąg dalszy ,albo chociaż jakieś propozycje co by to miało być...
kolega112999
One foot in Haligard
Posts: 19
Joined: Wed Mar 02, 2022 12:27 pm
Has thanked: 93 times
Been thanked: 1 time

Re: "Ciąg dalszy nastąpi" magiczne słowa, po których znikają gracze

Post by kolega112999 »

Obecnie to leicmy to Thali na zdobycznym statku Komandora.... Nowa krainia (Thalia) daje tyle możliwości fabularnych (ciągłe odbijanie terenu, zemsta na utorczykach, zdrada wsrod swoich, wielka bitwa kończaca wojne, niestabilny pokój i jakijś nowy wróg...) i pobocznych (do wyboru, do koloru) jak i nowych mechanik (prywatne działki graczy np. jakie sa w Albionie Online, coś związanego z epikami v2, może mieszane flaszki co dają po 1 pkt ulepszeń, wierzchowce dające różne pasywne bonusy związane z umkami biernymi...) :>

Edit.
Może coś po odliczaniu wyjawią apropo fabuły :>
C4sster
Simon’s student
Posts: 39
Joined: Wed Mar 09, 2022 4:52 am
Been thanked: 9 times

Re: "Ciąg dalszy nastąpi" magiczne słowa, po których znikają gracze

Post by C4sster »

No no kolego, gratuluje fantazji:). Ale w koncu sie ludzie doczekaja upragnionej kontynuacji fabuly.
Annata23
Still in prologue
Posts: 1
Joined: Sat Jan 13, 2024 7:10 am
Been thanked: 1 time

Re: "Ciąg dalszy nastąpi" magiczne słowa, po których znikają gracze

Post by Annata23 »

C4sster wrote: Thu Jan 11, 2024 7:59 pm No no kolego, gratuluje fantazji:). Ale w koncu sie ludzie doczekaja upragnionej kontynuacji fabuly.
Nie mogę się doczekać nowych rzeczy, które pojawią connections się w fabule
linda68
Still in prologue
Posts: 1
Joined: Mon Jan 29, 2024 4:54 am

Re: "Ciąg dalszy nastąpi" magiczne słowa, po których znikają gracze

Post by linda68 »

Gdy fabuła zostaje pominięta lub zaniedbana, gracze mogą czuć się rozczarowani i stracić zainteresowanie grą.
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”