Zeus

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Post Reply
Azhure
One foot in Haligard
Posts: 10
Joined: Wed Feb 09, 2022 5:52 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Zeus

Post by Azhure »

Cześć,

Chciałbym zasugerować wzmocnienie bossa "Jaskółka", który został niedawno znerfiony pod względem zdobywanego doświadczenia psycho. A v2 został wzmocniony, co sprawia, że gracze (MO)(VD), którzy pokonują ją w 4-5 minut, zdobywają 2000 punktów psycho doświadczenia (plus dielektryki), podczas gdy druid, który walczy z Jaskółką przez 7 minut, zdobywa tylko 1200 punktów. Wydaje się, że gra dąży do osiągnięcia pewnego rodzaju balansu, a tutaj brakuje go.

Jestem zdania, że klasy pasywne nie powinny mieć znacznie gorszych warunków w porównaniu z klasami ofensywnymi. W przeszłości zostałem ukarany za "homofobię", ale teraz widzę, że twórcy sami wprowadzają nierówności, co może być źle odebrane przez społeczność. To nie jest właściwe.

Chciałbym również podać kilka sugestii odnośnie gry:
  • Proponuję wprowadzenie mechanizmu łączenia tropów. Na przykład, każdy NPC mógłby dawać 1 większy trop (trop przerażenia), po zebraniu 3 mniejszych tropów (trop trwogi).
  • Możliwość ustawienia timera w opcjach, który informowałby nas, ile czasu pozostało do darmowych raków, tańszego kryształu czasu, obręczy i dostępu do Aque.
  • Ładowanie ekwipunku z dowolnego miejsca na mapie, być może w formie bonusu dla graczy z premią. Częste podróżowanie do miasta może być uciążliwe.
  • Dodatkowe miejsca na strategie dla druida.
  • Możliwość przeglądania psychowłasności członków drużyny przez DRUIDA. Taka funkcja znacząco ułatwiłaby mi planowanie i podejmowanie decyzji związanych z naszymi wyprawami. Dzięki dostępowi do informacji o psychowłasnościach członków drużyny, będę w stanie lepiej się dostosować, Np. obliczyc ile zabiorą mniej wiecej bierne, albo czy dawać komuś zródło, bo ma np. 60% zuzycia many albo dużo regeneracji.
  • A i jeszcze jedno. Wyszukiwarka w depozycie. Moglibyście jakos otagowac np. paski, helmy, itp. Dodac jakis znaczek na pokazywanie np. paskow rarow albo pasków synergetyków bądz innych itemkow, żeby nie dochodziło do czegos takiego
Pewnie niektóre z tych sugestii już były przedstawiane, ale wydają się one wartościowe i warte rozważenia.

Chciałbym również zapytać, czy mechanizm redukcji rozładowania ekwipunku działa zawsze na niekorzyść gracza, ponieważ gra nie pokazuje nam dokładnej liczby po przecinku. W wielu grach zaokrąglanie działa na niekorzyść gracza, dlatego byłoby dobrze to wyjaśnić.

Gratulacje dla wszystkich graczy, którzy zdołali pokonać Sidrage! "Topka sie jest, a nie bywa"
Na koniec, proszę o wzmocnienie klasy Druida.

Dziękuję za uwagę i miłego dnia!
Last edited by Azhure on Sun Oct 01, 2023 2:49 pm, edited 3 times in total.
User avatar
Ruffur
Simon’s student
Posts: 36
Joined: Fri Feb 11, 2022 6:48 pm
Location: Tam gdzie chce tam jestem
Been thanked: 5 times

Re: Zeus

Post by Ruffur »

ulepsz se druida bo 7minut to się robiło na 2d
Nie znasz mnie wcale ale klękaj przed panem, ale klękaj przed panem
Będę legendą i skończę jak Cobain
18:00 Poszyty[140]: Dodaj sobie w opisie na forum, że jako jedyny masz pusto w q :D
ODKRYWCA Największego buga gry https://imgur.com/Egj4pFo
Azhure
One foot in Haligard
Posts: 10
Joined: Wed Feb 09, 2022 5:52 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: Zeus

Post by Azhure »

User avatar
BaronPieróg
Still in prologue
Posts: 1
Joined: Fri Sep 16, 2022 12:13 pm

Re: Zeus

Post by BaronPieróg »

Nie zgadzam się.
Last edited by BaronPieróg on Sun Oct 01, 2023 9:20 am, edited 1 time in total.
Nie martw się wszystko nie będzie w porządku.
Willy
Still in prologue
Posts: 1
Joined: Sun Oct 01, 2023 1:45 pm

Re: Zeus

Post by Willy »

a może by tak usunąć wyssanie many z latarki ?? skoro są orby na przejęcie
może jeszcze niech dodadzą obszarówkę dla dr
może najlepiej niech usuną inne klasy i niech dr tylko zostanie
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”