Pomoc z rozwojem postaci MO

Pomocne wskazówki dotyczące początkowych etapów gry i nie tylko tworzone przez Graczy dla Graczy. Jesteś nowy - koniecznie zajrzyj!
Post Reply
Hionorax
Still in prologue
Posts: 1
Joined: Mon Jun 26, 2023 11:18 am
NICK: Hio

Pomoc z rozwojem postaci MO

Post by Hionorax »

Witam,
Mam prośbę do bardziej doświadczonych graczy ode mnie mianowicie gram MO mam 51 lv i nie do końca wiem jak najlepiej rozdawać punkty ani w co iść w statystykach i tu prośba do innych graczy czy ktoś mógłby podpowiedzieć czy nakierować jak dobrze takiego maga zbudować patrzyłem na różne filmy na YT ale nie ma ich za dużo chodzi o to aby wiedzieć w jakie statystyki iść najlepiej (np. mana lub zdrowie) jak wydać najlepiej punkty klasowe czy opłaca się iść w watahe jeśli tak to jakie pety (czytałem ostatni poradnik i widziałem że ktoś pisał o Motyl + Ton + Era ale nie wiem czy się opłaca robić te pety) jak się dobrze ubrać na jakie właściwości synergetyków patrzeć. Gram z moim kolegą który aktualnie gra łucznikiem i ma 50 lv ale czasami nie ma czasu grać razem i chodzę samemu (wiem że mogę się popytać ludzi na czacie czy są chętni iść na jakąś instancje ale za bardzo się steruje jeśli chodzi o grę z ran domami) wygodniej jest ze znajomymi choć pewnie nas to nie ominie skoro BR to gra bardziej teamowa.

Z góry dziękuje za każdą rade jakiej udzielicie :)
Post Reply

Return to “Poradniki”