SKok Farida

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Post Reply
C4sster
Simon’s student
Posts: 39
Joined: Wed Mar 09, 2022 4:52 am
Been thanked: 9 times

SKok Farida

Post by C4sster »

Witam.

Wnosze o usuniecie tej calkowicie niezbalansowanej, zbyt poteznej, faworyzujacej ataki z jednej i tak najpotezniejszej strefy atakow i w polaczeniu z niektorymi umiejetnosciami klasowymi absurdalnie potezna zdolnosc.

Holm jest wystarczajacy i wiele bardziej zbalansowana umiejetnoscia, farid aktualnie dziala na niekorzysc wszystkich klas nie atakujacych ze strefy urokow.

Mamy juz w grze podwojne losowanie obrony co jest wystarczajaca szansa na unik i jest o wiele bardziej zbalansowane.
Klasy nie broniace sie dobrze wrecz wraz z faridem zyskuja najpotezniejsza umiejetnosc obronna przeciw takim ataka, kiedy w tym samym momencie klasy fizyczne maja jedynie holma przeciw uroka.

Dodatkowo umiejetnosc ta w polaczeniu z blokiem rycerza, tarcza vd, unikami sh czy leczeniem druida sprawia ze postacie te staja sie absurdalnie nietykalne na kazda strefe oprocz urokow.

Ta umiejetnosc w aktualnym stanie nie jest mozliwa do zbalansowania, faworuzuje konkretne rodzaje atakow i daje im duza przewage, kiedy w tym samym czasie nie ma alternatywnej umiejetnosci przeciw obronie na uroki i obrazenia zadawane z tej strefy.

Usuncie to z gry, zrekompensujcie gracza te mody zamiana na holma czy alorma.
User avatar
Elenar
Tilsai killer
Posts: 251
Joined: Mon Nov 21, 2022 5:26 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: SKok Farida

Post by Elenar »

Ty mówisz o PVP ? Ta gra składa się nie tylko z PVP, a raczej w mniejszości z PVP. PVP to dodatek.
Poza PVP nikomu to nie przeszkadza i raczej będziesz się cieszył, że twój kolega unika ataków. Nie ?
C4sster
Simon’s student
Posts: 39
Joined: Wed Mar 09, 2022 4:52 am
Been thanked: 9 times

Re: SKok Farida

Post by C4sster »

Cieszyl bym sie tez jakby wszysty dostali po epiku, moze rozdajmy epiki kazdemu?

Jak widac aktualnie mamy taki stan rzeczy i sie nie ciesze, cieszyl bym sie jakby pve bylo odpowiednio zbalansowane do gry bez tej umiejetnosci i ona zostala usunieta.
Pvp to nie dodatek, to czesc tej gry, dodatkiem to sa skiny w sklepie.
User avatar
Elenar
Tilsai killer
Posts: 251
Joined: Mon Nov 21, 2022 5:26 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: SKok Farida

Post by Elenar »

C4sster wrote: Tue May 16, 2023 1:10 pm Cieszyl bym sie tez jakby wszysty dostali po epiku, moze rozdajmy epiki kazdemu?

Jak widac aktualnie mamy taki stan rzeczy i sie nie ciesze, cieszyl bym sie jakby pve bylo odpowiednio zbalansowane do gry bez tej umiejetnosci i ona zostala usunieta.
Pvp to nie dodatek, to czesc tej gry, dodatkiem to sa skiny w sklepie.
Dla mnie częscią gry są skiny, a PVP to dodatek.
Gdy ludzie zaczynają grać w tą grę to dzięki klimatowi RPG i PVE. O PVP nic nie wiedzą. I jak gra wciągnie i kontynuujesz granie to nie przez PVP. Jak dla mnie później jest za mało rpg. Może Cię już znudziła i grasz PVP i chcesz zmienić wszystko by ci łatwiej było to robić. Trochę subiektywne, nie ?
C4sster
Simon’s student
Posts: 39
Joined: Wed Mar 09, 2022 4:52 am
Been thanked: 9 times

Re: SKok Farida

Post by C4sster »

Kolego, "znudzila", "lubisz", "nie lubisz", nikogo takie argumenty nie obchodza i nie maja zadnego znaczenia. Ta umiejetnosc jest poprostu faworyzujaca konkretny typ atakow kosztem innych, stawiajaca niektore klasy nizej kosztem innych takze w pve. Co znacznie utrudni jakikolwiek balans postaci, jezeli kiedolwiek sie go podejma.
User avatar
Elenar
Tilsai killer
Posts: 251
Joined: Mon Nov 21, 2022 5:26 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: SKok Farida

Post by Elenar »

C4sster wrote: Wed May 17, 2023 11:59 am Kolego, "znudzila", "lubisz", "nie lubisz", nikogo takie argumenty nie obchodza i nie maja zadnego znaczenia. Ta umiejetnosc jest poprostu faworyzujaca konkretny typ atakow kosztem innych, stawiajaca niektore klasy nizej kosztem innych takze w pve. Co znacznie utrudni jakikolwiek balans postaci, jezeli kiedolwiek sie go podejma.
Kolego, ciebie nic nie obchodzi oprócz tego żeby mieć łatwiej w PVP i nie chodzi tu o równowagę tylko o to, że grasz klasą która nie korzysta z Farida i chcesz się go pozbyć by mieć przewagę.
Mało cię interesuje czy gra zyska czy straci na tym, czy inni gracze będą mieli trudniej, ważne, że Ty będziesz miał łatwiej i trzeba wywalić efekt z gry dla twoich celów.
C4sster
Simon’s student
Posts: 39
Joined: Wed Mar 09, 2022 4:52 am
Been thanked: 9 times

Re: SKok Farida

Post by C4sster »

Jaki ty jestes natretny, twoje insynuacje co do mojej osoby to jedyne twoje argumenty, brawo:).

Przyjmijmy nawet ze tak jest jak mowisz, bez wzgledu na moje pobudki dalej uwazam to samo, w sumie nie uwazam, to jest fakt, ktory w grze kazdy widzi i po upie z drifami bedzie tylko gorzej.

Nawet gdybym sie mylil to warto by bylo podyskutowac na ten temat od strony technicznej a nie tego co sie tobie wydaje o mnie, to nie brazylijska telenowela.

Jak bedziesz pisal o mnie, to nie zamierzam juz marnowac na ciebie wiecej czasu.
User avatar
Elenar
Tilsai killer
Posts: 251
Joined: Mon Nov 21, 2022 5:26 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: SKok Farida

Post by Elenar »

C4sster wrote: Wed May 17, 2023 4:29 pm Jaki ty jestes natretny, twoje insynuacje co do mojej osoby to jedyne twoje argumenty, brawo:).

Przyjmijmy nawet ze tak jest jak mowisz, bez wzgledu na moje pobudki dalej uwazam to samo, w sumie nie uwazam, to jest fakt, ktory w grze kazdy widzi i po upie z drifami bedzie tylko gorzej.

Nawet gdybym sie mylil to warto by bylo podyskutowac na ten temat od strony technicznej a nie tego co sie tobie wydaje o mnie, to nie brazylijska telenowela.

Jak bedziesz pisal o mnie, to nie zamierzam juz marnowac na ciebie wiecej czasu.
Natrętny ? Insynuacje ? To jest prosta logika. Widzę twój post i czego on dotyczy. Nie trzeba być geniuszem, żeby widzieć o co chodzi. Ty natomiast jesteś naiwny jeśli myślisz, że tego nie widać.
Onion
Kemenac visitor
Posts: 388
Joined: Tue Jan 18, 2022 11:58 am
Has thanked: 14 times
Been thanked: 53 times

Re: SKok Farida

Post by Onion »

Oczywiste jest to, że każdy podejmuje swoje stanowiska na podstawie własnego punktu widzenia. Nie musimy wzajemnie negować swoich wypowiedzi tylko dlatego, że dotyczą sprawy uważanej przez drugą stronę za mniej istotną. Tym bardziej, że cały temat był pisany z perspektywy pvp :)
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”