Drify - UKRADLI 623k~ psychoexpa. Błąd czy niedopatrzenie twórców gry???

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Paparo
Simon’s student
Posts: 23
Joined: Fri May 20, 2022 11:40 pm
NICK: Paparo
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Drify - UKRADLI 623k~ psychoexpa. Błąd czy niedopatrzenie twórców gry???

Post by Paparo »

Witam,
Nowa reforma sprzętu bardzo godzi w interesy barbarzyńców i jest dla nich skrajnie niesprawiedliwa.

Użytkownicy batagurów i cierniów po kupnie epika swoje obrażenia od żywiołów mogę sprzedać za zawrotną sumę 63k golda do kowala. Tylko do tego się nadają te drify.

Bardzo mnie dziwi, że nikt nie przewidział jakiś rekompensat bo jest to po prostu nie uczciwe. Mag może sobie poprzekładać bardzo (edit. Onion) drogie i wyexpione drify z władcy losu i z trójzęba w inne części ekwipunku i ma od razu potężną postać. Tymczasem barba może sprzedać za 63k do kowala swoje drify, wejść na targowisko kupić za kilkadziesiąt milionów drify i expić od zera.

i co nic? Wszystko wszystkim się podoba? Dla mnie to łajdactwo, że tak gładko taka nieuczciwość została wprowadzona. Rozpisywaliście się nad jakimiś rekompensatami za discovery, odstawialiście fikołki jak znerfić synergole, by nikt nie poczuł się oszukany, a tymczasem takie coś przeszło bez zająknięcia.


Rozwiązań problemu nie podaje, bo na różne sposoby można to zrekomepnsować i jakoś wyrównać szanse. Mieliście na prawdę dobry pomysł z tym nowym systemem to na pewno znajdziecie jakieś rozsądne rozwiązanie tego by barba nie był okropnie stratny jak jest w chwili obecnej.

Mam nadzieję, że ktoś się do tego ustosunkuje, bo temat w mojej ocenie jest poważny.
vixenigris
Fighting with Treetures
Posts: 131
Joined: Tue Feb 08, 2022 8:21 pm
Has thanked: 32 times
Been thanked: 21 times

Re: Drify - UKRADLI 623k~ psychoexpa. Błąd czy niedopatrzenie twórców gry???

Post by vixenigris »

Nikt sie nie ustosunkuje i nikt ci nic nie zwroci. Tyle lat łuczników z gjolmarem i barbarzynców z batagurem tylko potwierdzaja jedno - nic nigdy nie zostanie nikomu zwrocone za cierpienia:D Musiałbys uderzyc do ludzi, uderzac czesto, wspominac na discordzie pod wywiadami dryga, meczyc, dreczyc i przypominac no.... długo. Co i tak nie doprowadziloby do jakiejs sprawiedliwosci, jej nigdy nie bylo i nie przeszkadzalo to im. Raczej daloby im to nauczke na przyszlosc. Oni zarabiaja za plate w zlotowkach nie w groszach. Jednak graczowi wydaja co im sie podoba:P temu podwojne temu nic tamtemu krytyki iiiii to jest w problem wagi żadnej dla nich. Mozesz byc uparty, sprawiedliwosci nie szukaj, nawet ci nie odpowiedza chocby i ten temat mial 20 stron wypowiedzi. Przykro mi, no i jak to mawiaja to nasz blad ze w to gramy, nikt nas nie zmusza.
Paparo
Simon’s student
Posts: 23
Joined: Fri May 20, 2022 11:40 pm
NICK: Paparo
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Re: Drify - UKRADLI 623k~ psychoexpa. Błąd czy niedopatrzenie twórców gry???

Post by Paparo »

vixenigris wrote: Mon Apr 10, 2023 8:47 pm Musiałbys uderzyc do ludzi, uderzac czesto, wspominac na discordzie pod wywiadami dryga, meczyc, dreczyc i przypominac no.... długo. Co i tak nie doprowadziloby do jakiejs sprawiedliwosci, jej nigdy nie bylo i nie przeszkadzalo to im. Raczej daloby im to nauczke na przyszlosc. Oni zarabiaja za plate w zlotowkach nie w groszach. Jednak graczowi wydaja co im sie podoba:P temu podwojne temu nic tamtemu krytyki iiiii to jest w problem wagi żadnej dla nich. Mozesz byc uparty, sprawiedliwosci nie szukaj, nawet ci nie odpowiedza chocby i ten temat mial 20 stron wypowiedzi. Przykro mi, no i jak to mawiaja to nasz blad ze w to gramy, nikt nas nie zmusza.
Nie no, aż tak mi nie zależy by się prosić wszelkimi kanałami. Na dobrą sprawę to im powinno zależeć, by gra była uczciwa i nikt nie czuł się dymany w biały dzień.

Chociaż oczywiście jawna niesprawiedliwość irytuje mocno. W końcu nie są to jakieś subiektywne oceny balansu, tutaj nie ma nawet za bardzo pola do dyskusji - jest jawna dyskryminacja. Mag dostał drify z obrażeniami magicznymi i drify z podwójnymi atakami, a barba 2 pseudo-drify które nie mają żadnego zastosowania. Uderza to nie tylko w rozczarowanych barbów już z epikami ale we wszystkich barbów nawet takich na 80levelach którzy mają w planach dopiero zdobyć epika. Ich rówieśnicy magowie po kupnie epika drify z broni sobie poprzekładają, a barbarzyńcy będą sobie mogli młotkiem co najwyżej walnąć w łeb.

Nic to, mam nadzieję, że każdy kto gra barbą nigdy nie wyśle im żadnych pieniędzy, bo to trochę jak płacenie komuś kto Ci pluje w twarz. No ale pewnie mrzonki, zaraz nakupują platyny by kupić tysiąc dielektryków, by dostać coś co mag zgarnął za sam przywilej bycia magiem.

Tak czy inaczej apeluje do barbarzyńców o upominanie się o swoje, a ekipie by naprostowała sytuację. Jestem przekonany, że da się coś z tym zrobić.
Riwus
Wandering in the Tunnels
Posts: 69
Joined: Thu Mar 31, 2022 3:52 pm
Location: Galaktyka KrVix
SERVER: Ostrol
NICK: Riw
Been thanked: 14 times

Re: Drify - UKRADLI 623k~ psychoexpa. Błąd czy niedopatrzenie twórców gry???

Post by Riwus »

Paparo wrote: Mon Apr 10, 2023 4:26 pm Bardzo mnie dziwi, że nikt nie przewidział jakiś rekompensat bo jest to po prostu nie uczciwe.
Czy zasada otrzymania kamieni z psycho nie była taka:
kamienie z podpisanego psychoraru? (i oczywiście tylko z jednego takiego samego przedmiotu, max z jednego malusa nie dwóch)
Paparo wrote: Mon Apr 10, 2023 4:26 pm Mag może sobie poprzekładać zajebiście drogie i wyexpione drify z władcy losu i z trójzęba w inne części ekwipunku i ma od razu potężną postać.
Dlaczego barbarzyńcy nie naprawiali sobie 3zębu, bólu, władcy losu?
Chyba ograniczenia co do profu nie było.

Wszystko w tym temacie sprowadza się do tego:

Złodzieje!!! Ktoś na tych samych zasadach otrzymał więcej niż ja!!!
Sąsiad złodziej!


Paparo wrote: Tue Apr 11, 2023 12:41 am Tak czy inaczej apeluje do barbarzyńców o upominanie się o swoje, a ekipie by naprostowała sytuację. Jestem przekonany, że da się coś z tym zrobić.
Czy każdy barbarzyńca dostał kamienie ze swoich naprawionych psychorarów? To o co mają się upominać? O gruszki na wierzbie?
Równo lub sprawiedliwie, nigdy razem.
A jeśli winogrona naprawdę są kwaśne?

Washi 9 maja 2018 https://i.imgur.com/aUcHtjb.jpeg
Latarnia 5 maja 2020 https://i.imgur.com/2UcAQI6.jpeg
Imisindo 5 maja 2022 https://i.imgur.com/dAyMkWm.png
Onion
Kemenac visitor
Posts: 388
Joined: Tue Jan 18, 2022 11:58 am
Has thanked: 14 times
Been thanked: 53 times

Re: Drify - UKRADLI 623k~ psychoexpa. Błąd czy niedopatrzenie twórców gry???

Post by Onion »

Tu bardziej się rozchodzi o to, że jak jeszcze exp z Batagura można odzyskać wkładając magnidrif z zimnem wraz z innymi modami i liczyć na to, że 20% nie wygra z 80% przy łączeniu. Tak energia z Ciernia jest totalnie zbędna. Natomiast klasy magiczne w każdym przypadku dostają dobry wyexpiony kamień (podwójne, krytyk, obrażenia).
Riwus
Wandering in the Tunnels
Posts: 69
Joined: Thu Mar 31, 2022 3:52 pm
Location: Galaktyka KrVix
SERVER: Ostrol
NICK: Riw
Been thanked: 14 times

Re: Drify - UKRADLI 623k~ psychoexpa. Błąd czy niedopatrzenie twórców gry???

Post by Riwus »

Onion wrote: Fri Apr 14, 2023 10:57 am Natomiast klasy magiczne w każdym przypadku dostają dobry wyexpiony kamień (podwójne, krytyk, obrażenia).
Onion wrote: Fri Apr 14, 2023 10:57 am dostają
Czy magowie nie musieli kupić/wydropić, naprawić wyexpić psychorar by dostać kamień odpowiadający danemu modowi?
A dlaczego magowie dostali takie mody? Bo mieli takie rary naprawione/wyexpione.
Czy był nakaz ubioru dla magów? Czy był zakaz ubioru dla fizoli?

Po 2, w nazwie tematu znajduje się słowo "UKRADLI".
Równo lub sprawiedliwie, nigdy razem.
A jeśli winogrona naprawdę są kwaśne?

Washi 9 maja 2018 https://i.imgur.com/aUcHtjb.jpeg
Latarnia 5 maja 2020 https://i.imgur.com/2UcAQI6.jpeg
Imisindo 5 maja 2022 https://i.imgur.com/dAyMkWm.png
vixenigris
Fighting with Treetures
Posts: 131
Joined: Tue Feb 08, 2022 8:21 pm
Has thanked: 32 times
Been thanked: 21 times

Re: Drify - UKRADLI 623k~ psychoexpa. Błąd czy niedopatrzenie twórców gry???

Post by vixenigris »

Cięzki jesteś Rivus w zrozumieniu tego tematu, to ci też go pewnie nie wyjaśnie. Dodam tylko na moim serwererze NAJMNIEJSZY mod na krytyka jest wart 2kpl gdzie na energie albo inny szajs 200pl. Niech chociaż to do ciebie przemówi dlaczego "ukradli". Gracze maja prawo sie czuc oszukani. Kazdy sobie zdawal sprawe jak beda ceny wygladac jakich modów wiec to niespodzianka dla inzynierow nie byla. Nie mówiąc już o lucznikach z modem na trafienia fizyczne z butów. Absurd goni absurd. Dalo sie to zrekompensowac bez upadku korony z głowy. Nikt by zlego slowa nie powiedzial na zamiane moda z broni na taki ktorzy maja magowie. Nie wiem niby komu by to krzywde zrobilo. Oczywiscie wystarczyl NPC co by wymienial tylk te konkretne drify z tych konkretncyh itemow, wiec kazdy kto by chcial mogl to zrobic. Zamiast tego exp z drifów jest ukradziony pod tym wzgledem ze jest w bezuzytecznych drifach. Dropienie "sobie" broni dla magów wlasnie nie oddaje tego expa na bazuzytecznych drifach. Pomyśl chwile zamiast mowic ze kazdy sobie mogl kupic i naprawić. Nie, nie kazdy.
Riwus
Wandering in the Tunnels
Posts: 69
Joined: Thu Mar 31, 2022 3:52 pm
Location: Galaktyka KrVix
SERVER: Ostrol
NICK: Riw
Been thanked: 14 times

Re: Drify - UKRADLI 623k~ psychoexpa. Błąd czy niedopatrzenie twórców gry???

Post by Riwus »

vixenigris wrote: Fri Apr 14, 2023 4:36 pm NAJMNIEJSZY mod na krytyka jest wart 2kpl gdzie na energie albo inny szajs 200pl.
A kto odpowiada za ceny?
vixenigris wrote: Fri Apr 14, 2023 4:36 pm "ukradli".
278) § 1. Kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Słowa mają znaczenie, nie bez powodu.

vixenigris wrote: Fri Apr 14, 2023 4:36 pm Kazdy sobie zdawal sprawe jak beda ceny wygladac jakich modów wiec to niespodzianka dla inzynierow nie byla.
Jak to miało być? Jeden kamień za pojedynczego moda nie?
Wiec to niespodzianka dla graczy nie byla.

vixenigris wrote: Fri Apr 14, 2023 4:36 pm Nie mówiąc już o lucznikach z modem na trafienia fizyczne z butów.
Czy łucznicy mieli nakaz ubierania/expienia cierp?

vixenigris wrote: Fri Apr 14, 2023 4:36 pm Dalo sie to zrekompensowac
Czy coś utracili? To czego rekompensata?
vixenigris wrote: Fri Apr 14, 2023 4:36 pm
Dalo sie to zrekompensowac bez upadku korony z głowy. Nikt by zlego slowa nie powiedzial na zamiane moda z broni na taki ktorzy maja magowie. Nie wiem niby komu by to krzywde zrobilo. Oczywiscie wystarczyl NPC co by wymienial tylk te konkretne drify z tych konkretncyh itemow, wiec kazdy kto by chcial mogl to zrobic.
Wola twórców

vixenigris wrote: Fri Apr 14, 2023 4:36 pm Pomyśl chwile zamiast mowic ze kazdy sobie mogl kupic i naprawić. Nie, nie kazdy.
Za każdym razem to powiem, KAŻDY MÓGŁ SB NAPRAWIĆ/EXPIĆ BÓL 3ZĄB WŁADCE LOSU (wiadomo koszta kosztami,wymagania wymaganiami) i to jest prawda której nie akceptujesz, a to się zwie głupotą.

Dodałem takie zdanie do mojego podpisu, Równo lub sprawiedliwie, nigdy razem.

Równo: każdy dmg, mosiek barba dostaje taki sam zestaw driffów z broni.
Czy będzie równo? TAK
Czy będzie sprawiedliwie? NIE

Sprawiedliwie: każdy dmg, mosiek barba dostaje taki driff jaki ma mod w broni.
Czy będzie równo? NIE
Czy będzie sprawiedliwie? TAK
Równo lub sprawiedliwie, nigdy razem.
A jeśli winogrona naprawdę są kwaśne?

Washi 9 maja 2018 https://i.imgur.com/aUcHtjb.jpeg
Latarnia 5 maja 2020 https://i.imgur.com/2UcAQI6.jpeg
Imisindo 5 maja 2022 https://i.imgur.com/dAyMkWm.png
seba83
Wandering in the Tunnels
Posts: 54
Joined: Sun Mar 06, 2022 8:13 am
Has thanked: 3 times
Been thanked: 11 times

Re: Drify - UKRADLI 623k~ psychoexpa. Błąd czy niedopatrzenie twórców gry???

Post by seba83 »

Po tych wszystkich zmianach, to odechciewa się grać. Teraz na wszystko trzeba kasę tylko bulić, drugie
Diablo Immortal. Tam też dali klejnociki do ekwipunku i płatne wejściówki na bossy. Człowiek miał wyexpione psycho z modem na 11% to nagle zmalało do 5%. Przez wzmocnienie mobków, trzeba cały czas tylko łazić w naładowanym ekwipunku i zbierać hajs na eski. Gracze którzy grają po 2h dzienni i nie wydają po kilka tysięcy w złotówkach, jeszcze bardziej odstają od no-life. Widać że praca nad mobilką idzie pełną parą :D
User avatar
Elenar
Tilsai killer
Posts: 251
Joined: Mon Nov 21, 2022 5:26 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: Drify - UKRADLI 623k~ psychoexpa. Błąd czy niedopatrzenie twórców gry???

Post by Elenar »

Moje Moczary miały +12% do hita. Po update dostałem subdrifa z +3%. Śmiechu warte. Mogli chociaż bdrifa dać.
Riwus
Wandering in the Tunnels
Posts: 69
Joined: Thu Mar 31, 2022 3:52 pm
Location: Galaktyka KrVix
SERVER: Ostrol
NICK: Riw
Been thanked: 14 times

Re: Drify - UKRADLI 623k~ psychoexpa. Błąd czy niedopatrzenie twórców gry???

Post by Riwus »

Elenar wrote: Sat Apr 15, 2023 9:33 am Moje Moczary miały +12% do hita. Po update dostałem subdrifa z +3%. Śmiechu warte. Mogli chociaż bdrifa dać.
To masz subdriff poziom 3 który wymaga 4k psycho, w ogóle nie wyexpiłeś moczar to się nie dziw tym 3%.
Równo lub sprawiedliwie, nigdy razem.
A jeśli winogrona naprawdę są kwaśne?

Washi 9 maja 2018 https://i.imgur.com/aUcHtjb.jpeg
Latarnia 5 maja 2020 https://i.imgur.com/2UcAQI6.jpeg
Imisindo 5 maja 2022 https://i.imgur.com/dAyMkWm.png
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”