"Serce Trentis" projekt na YouTube

Potrafisz rysować, malować, pisać opowiadania, wiersze, może tworzyć coś innego? Pochwal się wszelką twórczością!
Post Reply
dEidaraPLN
Still in prologue
Posts: 1
Joined: Mon Jan 31, 2022 10:23 pm
Has thanked: 2 times

"Serce Trentis" projekt na YouTube

Post by dEidaraPLN »

Witajcie!
Chciałbym się pochwalić moim nowym projektem na YouTube o nazwie "Serce Trentis". To moje pierwsze podejście do świata Taern, ale zamierzam oddać się w 100%. W serii zamierzam ogrywać wątki główne i poboczne, pomagać nowym graczom, zagłębiać się w świat gry oraz bawić się grą razem z widzami.

Jaki mam plan?
Początkowy plan to dobić 20 lvl. Znaleźć zacną i wesołą gildię, z którą będę penetrował świat Taern. Będziemy bawić się w PvP (o ile warta będzie zabawa na tak niskim levelu), dropić złote przedmioty i sprzedawać synergetyki! By następnie przekupić króla Utoru i przejąć jego kraj... dobra dobra wyleciałem za bardzo w marzenia. :mrgreen:

Podusmowując zamierzam grać na żywo i dobrze się przy tym bawić. :!: Streamy będą regularne po 19. Pogodzę to z moją pracą ale czego się nie robi dla projektu życia. :twisted:
Pozdrawiam i podsyłam wam link z pierwszego dziewiczego live po którym wpadłem na pomysł tego projektu!

Odcinek 1 - Dymy w Taern i Herszt na solo ! https://www.youtube.com/watch?v=d_DhHtAQazg&t=8253s Liczę na dobre rady oraz uwagi. Zamierzam się uczyć każdego dnia. Dzięki waszym radom i krytyce udoskonalę projekt! Dzięki!
Per asper and astra!
Post Reply

Return to “Kącik twórczości”