Łucznik solo - pytania

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Post Reply
Yamaii
Still in prologue
Posts: 1
Joined: Thu Apr 06, 2023 9:50 am
NICK: Yamaii

Łucznik solo - pytania

Post by Yamaii »

Witam,
zacząłem przygodę z broker ranks niedawno, stworzyłem łucznika i zatrzymałem się na razie na 32lvl. Zauważyłem, ze mam problem z albo dmg albo przezywalnoscia, w zależności od walki która toczę.
Jeżeli chodzi o statystyki postaci to dawałem głównie w zreke, trochę siły i hp (na ten moment mam 1k). Ubrałem się w full synergetyki na 30lvl i Ayol. Pytanie jak rozkładać umiejętności/statystyki żeby w miarę to wyglądało na solo grze? Lepiej maskować precyzyjny czy ognista strzale ew. lodowa? Rozumiem, ze łucznik to debufer ale czy aż tak odstaje z dmg, ze do solo gry będę musiał stworzyć kogoś innego?
vixenigris
Fighting with Treetures
Posts: 131
Joined: Tue Feb 08, 2022 8:21 pm
Has thanked: 32 times
Been thanked: 21 times

Re: Łucznik solo - pytania

Post by vixenigris »

Ciężko... szczególnie teraz ci pomóc. Ale chcesz dmg nie maksuj debufow. Chcesz mieć święty spokoj z debufami maksuj je żeby trwaly możliwie długo. Ulepsz każdy red już na 30 jeśli nie zrobiłeś tego na 20 +4 w życie albo zrecznosc. 40 stat to dużo. Dmg będzie mały. Mag ognia bije 2-3 razy więcej niż ja w zależności czy coś podatne na ogień czy nieszczegolnie. Na tym lvl już możesz zejsc całkowicie z ognistej strzały i o niej zapomnieć na kolejne 50 lvli. Nie będziesz jej maksowac a na małym lvl nie użyjesz. No to jedziesz w precyzyjny i zmysly. Celność będzie się zgadzać a dmg nie będzie jakiś mniejszy niż ognistej maksowanej
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”