Gra głównie solo

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Post Reply

Profa

Łucznik
2
12%
Barbarzyńca
6
35%
Voodoo
7
41%
MO
2
12%
 
Total votes: 17

MistycznyKasztan
Taernian with basic skills
Posts: 9
Joined: Mon Feb 06, 2023 11:31 pm
Has thanked: 1 time

Gra głównie solo

Post by MistycznyKasztan »

Witam serdecznie,

Z uwagi na dużą ilość obowiązków jestem "niedzielnym" graczem. Stąd najlepiej gra mi się solo. Oczywiście, gdy mam więcej czasu to nie unikam wypadów drużynowych. Mam takie pytanie do doświadczonych graczy lub tych którzy lepiej odnajdują się w realiach synergetyków niż ja. Jaka profesja najlepiej radzi sobie solo? Druid jest nie w moim stylu, długie insty, mozolne walki. Najbardziej leżą mi profesje barbarzyńcy i łucznika, może też voodoo (mam 70+).

Barba to potężne uderzenia, zjadacz kondy i kiepska celność solo i brak solidnych debuffow?

Łucznik, dobry debuff ale słaby Dmg?

Dobrze to rozumuję?

Czy ktoś jest w stanie się wypowiedzieć na temat wad i zalet? Kosztów ekwipunku, poziomu samodzielności w grze?

Planowo, od 60 będzie założony epik.

Dorzucam także ankietę. Z góry dziękuję za poświęcony czas i uwagę! : )
Last edited by MistycznyKasztan on Thu Mar 23, 2023 6:01 am, edited 1 time in total.
Maro
Taernian with basic skills
Posts: 6
Joined: Sat Feb 05, 2022 5:19 pm
Been thanked: 4 times

Re: Gra głównie solo

Post by Maro »

Łucznikowi pod solo gierkę daje się trochę siły i dmg ma nie najgorszy, a dzięki zmysłom celność też za bardzo nie spada. Instancje szybko się czyści z gradu.

Ekwipunek ma jeden z najtańszych.

No i polecam odrazu na 50lvl kupić motyla, a na 65lvl dokupić tona do watahy i można wtedy już sobie wszystko bić z petami.
Rezzor
Wandering in the Tunnels
Posts: 68
Joined: Sat May 28, 2022 9:41 am
Been thanked: 13 times

Re: Gra głównie solo

Post by Rezzor »

Pod solo najlepszy jest druid
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”