"chcem na Taern spowrotem"

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Locked
User avatar
TenObcy
Simon’s student
Posts: 36
Joined: Sun Jan 30, 2022 11:11 am
Location: Madagaskar
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times

"chcem na Taern spowrotem"

Post by TenObcy »

Witam, priviet itd...czy Wy "bogowie naszej przyszłości" przemyśleliście tą całą transformację?
Przenieśliście "tak jak jest" postacie na BR a teraz dajecie możliwość powrotu do "sytuacji sprzed zmian"
Już tłumaczę: Od 7 lat ludzie zbierali jakieś tam rary, kasę, itemy, itp. :( piszę bodajże (co ja piszę :twisted: )o pierwszej informacji odnośnie Broken Ranks) Nazbierało się tego "fciul", więc tworzyli postacie nosicieli. Część przedmiotów było na postaciach nazwę to...grywalnych i teraz tak. Chcę przenieść postać X, ale chcę mieć przedmioty z postaci Y, ale Y zostaje na BR i co?...jak zwykle pupa ubrudzona brązową substancją. bo postać przenoszona na Pride of Taern wraca do stanu przeniesienia. Czy to wg Was jest w porzo? czy ktoś nie przemyślał, zresztą jak zwykle. Chcecie być traktowani poważnie w świetle Waszych pomysłów? Serio...brak mi słów na Wasze pomysły. W szkole komitet rodzicielski ma lepsze pomysły niz to co widzę w Waszych działaniach. Zmieńcie koordynatora, bo to co się dzieje to woła o pomstę. Widząc jak działają Wasze odpowiedzi na forum proszę o przemyślaną odpowiedź, jak również o ustosunkowanie się do problemu.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki panie to nikomu Tak, nie…Nie podoba się. Mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie."
User avatar
rzuffi
Tilsai killer
Posts: 295
Joined: Mon Jan 17, 2022 9:16 am
Has thanked: 38 times
Been thanked: 36 times

Re: "chcem na Taern spowrotem"

Post by rzuffi »

Nie do końca rozumiem problem - zasady przenoszenia znane były wcześniej, przed wyłączeniem serwerów 2D i uruchomieniem nowej wersji.

Oczywiście, że przemyśleliśmy - to co jest w Broken Ranks różni się od tego co jest w Taernie, więc nie można wędrować ze zdobyczami.
User avatar
TenObcy
Simon’s student
Posts: 36
Joined: Sun Jan 30, 2022 11:11 am
Location: Madagaskar
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times

Re: "chcem na Taern spowrotem"

Post by TenObcy »

Jakkolwiek Cię szanuję, tak musze stwierdzić, że nie zrozumiałeś. Chodzi o przedmioty, które byłyjuż na postaciach...i chyba nie do końca "było jasne" Była mowa o przenosinach, nie napisaliście, że będzie reset. Była mowa o powrocie, nie napisaliście, że będzie cofka. Czego nie rozumiesz?

Teraz następny będzie mi udowadniał, że to było logiczne. Przecież nie mogę przenieść czegoś z nowej gry do starej, gdzie tego nie ma.
Mogłem to przewidzieć siedząc kilkanaście lat w grze, że logika to tylko nazwa, a liczyą się tylko ustalenia i zamysł twórcy, nawet jeśli to nie zostało zapisane...głupi ja...a może to nie ja?

Połączyłem posty, następnym razem użyj proszę funkcji edytuj, zamiast pisać jeden pod drugim. rzuffi
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki panie to nikomu Tak, nie…Nie podoba się. Mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie."
User avatar
rzuffi
Tilsai killer
Posts: 295
Joined: Mon Jan 17, 2022 9:16 am
Has thanked: 38 times
Been thanked: 36 times

Re: "chcem na Taern spowrotem"

Post by rzuffi »

Serwery były wyłączone/włączone 25 stycznia br., to jest stan '0'.

Wszystko zostało przeniesione z Taerna do Broken Ranks, a jak chcesz grać w Taern to będziesz grał ze stanem na 25 stycznia br., a w Broken Ranks zagrać już tą postacią nie będziesz mógł.
Locked

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”