PvP grupowe brak balansu

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Post Reply
Rezzor
Wandering in the Tunnels
Posts: 68
Joined: Sat May 28, 2022 9:41 am
Been thanked: 13 times

PvP grupowe brak balansu

Post by Rezzor »

Gram w taerna/br od ponad 10 lat i turnieje 2vs2 przeważnie wygrywa dr+ryc. Twórcy gry przy balansie pvp skupiają się tylko na 1vs1 a nie widzą balansu pvp grupowego..
Aby pt dr+ryc znerfić możnaby wprowadzić np. pierwszeństwo ochronki przed myciem, co by skutkowało tym że dr chcąc się odczarować zmywałby sobie ochro i zrobić tak żeby bóf nie zwiększał leczenia.
Last edited by Rezzor on Mon Feb 20, 2023 7:43 pm, edited 2 times in total.
Nily
One foot in Haligard
Posts: 13
Joined: Wed Jan 26, 2022 4:08 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Re: Turnieje 2vs2 zawsze wygrywają dr+ryc

Post by Nily »

Gram w taerna/br od ponad 10 lat i turnieje 2vs2 za każdym razem wygrawa mo+ryc. Twórcy gry przy balansie pvp skupiają się tylko na 1vs1 a nie widzą balansu pvp grupowego..
Aby pt mo+ryc znerfić możnaby wprowadzić np. pierwszeństwo ataków MO przed rycem, co by skutkowało tym, że ryc nie zbijałby pancerza/uników/bloka i zrobić tak żeby buff nie zwiększał damage'a. Jest jeszcze taka opcja aby zakazać robić grp ryc+mo. Jakoś to trzeba zbalansować bo dysproporcja w balansie 2vs2 jest gigantyczna. I nie pisze tego bo mam ból pupy, ja sam gram rycem, boli mnie to, że mo+ryc nie ma konkurencji i zawsze musze chodzić z MO żeby coś na turku osiągnąc.

0 danych.
0 przykładów.
0 wyobraźni.

To samo można napisać o sh, łuku czy vd- zależnie od przedziałów lvl.
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”