Druid vs Druid dylemat

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Post Reply
User avatar
Elenar
Tilsai killer
Posts: 251
Joined: Mon Nov 21, 2022 5:26 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Druid vs Druid dylemat

Post by Elenar »

Powiedzmy jest dwóch druidów, 1 w mojej drużynie i 1 w przeciwnika. Druid przeciwnika ustawia Korzenie/unieruchomienie na mojego barbarzyńce, a mój druid przygotowuje Odczarownie na barbarzyńcy w tej samej turze, ale musi się ruszyć po wrogim druidzie. Wiem, że rusza się pierwszy ten kto skończył turę wcześniej, kliknął zegar. Jeśli obaj druidzi czekają na upłynięcie czasu 10 sek, to kto rzuci zaklęcia najpierw ? Ten kto atakował ? A jak ma sie to w arenie ?
Jam
One foot in Haligard
Posts: 12
Joined: Sun Feb 13, 2022 12:07 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Re: Druid vs Druid dylemat

Post by Jam »

Nie ważne czy to walka PvE czy PvP i nie ważne kto kliknie pierwszy zawsze uroki "pozytywne" dla siebie lub swojej drużyny idą pierwsze a potem dopiero ataki, dlatego druid nie zmyje bb z korka w tej samej rundzie co je dostał bo zmyje go zanim je otrzyma.
Wyniki Turniejowe:
Miejsc 1: 46
Miejsc 2: 34
Miejsc 3: 40
User avatar
Elenar
Tilsai killer
Posts: 251
Joined: Mon Nov 21, 2022 5:26 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: Druid vs Druid dylemat

Post by Elenar »

Aha. Czyli jak w tej samej rundzie barbarzyńca nałoży na siebie Wyrwanie z Korzeni to też nie zadziała bo ataki idą po tym ?
Jam
One foot in Haligard
Posts: 12
Joined: Sun Feb 13, 2022 12:07 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Re: Druid vs Druid dylemat

Post by Jam »

Tak, dokładnie, nie wyrwie się z korka którego jeszcze nie dostał.
Wyniki Turniejowe:
Miejsc 1: 46
Miejsc 2: 34
Miejsc 3: 40
dasi
Wandering in the Tunnels
Posts: 56
Joined: Wed Jan 26, 2022 3:22 pm
Has thanked: 8 times
Been thanked: 14 times

Re: Druid vs Druid dylemat

Post by dasi »

Mam taką teorię, że Elenar to jest osoba pracująca na etacie w Whitemoon, która została wynajęta do pisania tu absurdalnie głupich pytań, po przeczytaniu których wali się facepalma i automatycznie zaczyna pisać odpowiedź. Miałoby to na celu rozruszanie tego martwego forum.
User avatar
Elenar
Tilsai killer
Posts: 251
Joined: Mon Nov 21, 2022 5:26 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: Druid vs Druid dylemat

Post by Elenar »

dasi wrote: Fri Feb 03, 2023 4:09 pm Mam taką teorię, że Elenar to jest osoba pracująca na etacie w Whitemoon, która została wynajęta do pisania tu absurdalnie głupich pytań, po przeczytaniu których wali się facepalma i automatycznie zaczyna pisać odpowiedź. Miałoby to na celu rozruszanie tego martwego forum.
Zakładam, że ty jakimś dziwnym trafem znałeś odpowiedz na te pytania zanim zacząłeś grać w Broken Ranks. Może sie nawet urodziłeś z tą wiedzą.
Hiraya
Taernian with basic skills
Posts: 6
Joined: Sun May 08, 2022 2:41 am
NICK: Abruel
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Druid vs Druid dylemat

Post by Hiraya »

Elenar wrote: Fri Feb 03, 2023 4:27 pm
dasi wrote: Fri Feb 03, 2023 4:09 pm Mam taką teorię, że Elenar to jest osoba pracująca na etacie w Whitemoon, która została wynajęta do pisania tu absurdalnie głupich pytań, po przeczytaniu których wali się facepalma i automatycznie zaczyna pisać odpowiedź. Miałoby to na celu rozruszanie tego martwego forum.
Zakładam, że ty jakimś dziwnym trafem znałeś odpowiedz na te pytania zanim zacząłeś grać w Broken Ranks. Może sie nawet urodziłeś z tą wiedzą.
To dobrze zakładasz, bo dasi grał jeszcze na 2d gdzie to była powszechna wiedza
User avatar
Elenar
Tilsai killer
Posts: 251
Joined: Mon Nov 21, 2022 5:26 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: Druid vs Druid dylemat

Post by Elenar »

Hiraya wrote: Fri Feb 10, 2023 9:14 pm
Elenar wrote: Fri Feb 03, 2023 4:27 pm
dasi wrote: Fri Feb 03, 2023 4:09 pm Mam taką teorię, że Elenar to jest osoba pracująca na etacie w Whitemoon, która została wynajęta do pisania tu absurdalnie głupich pytań, po przeczytaniu których wali się facepalma i automatycznie zaczyna pisać odpowiedź. Miałoby to na celu rozruszanie tego martwego forum.
Zakładam, że ty jakimś dziwnym trafem znałeś odpowiedz na te pytania zanim zacząłeś grać w Broken Ranks. Może sie nawet urodziłeś z tą wiedzą.
To dobrze zakładasz, bo dasi grał jeszcze na 2d gdzie to była powszechna wiedza
Jeśli to wiedza powszechna to pewnie uczą już w szkole ? W mojej jeszcze nie uczyli. Najwyraźniej, forum to złe miejsce na zadawanie pytań. Może poszukam innego źródła informacji.
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”