Zachęta od używania "Wyszukiwarki Drużyn" (np. bonus xp, dzienny quest itp)

Masz pomysł na dodanie czegoś zupełnie nowego w Grze lub na Forum? Napisz!
Post Reply
User avatar
Elenar
Tilsai killer
Posts: 251
Joined: Mon Nov 21, 2022 5:26 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Zachęta od używania "Wyszukiwarki Drużyn" (np. bonus xp, dzienny quest itp)

Post by Elenar »

Wyszukiwarka jest i fajnie było by jak ludzie by z niej korzystali, ale z jakiegoś powodu wszyscy siedzą na kanale wyprawowym. Pewnie dlatego, że nikt jej nie używa i koło się zamyka.

By ruszyć to do przodu, przydałby się jakiś cukierek na zachętę. Np. dzienna misja, bonus do xp w grupach z wyszukiwarki itp. i ogłosić to w wiadomościach.
Imwis
Simon’s student
Posts: 21
Joined: Fri Jul 01, 2022 4:44 am
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Zachęta od używania "Wyszukiwarki Drużyn" (np. bonus xp, dzienny quest itp)

Post by Imwis »

Z wyszukiwarki nikt nie korzysta nie dlatego, ze istnieje czat, tylko dlatego ze jest zle zrobiona, niedopracowana. Obecnie sluzy tylko jako darmowy teleport
Rezzor
Wandering in the Tunnels
Posts: 68
Joined: Sat May 28, 2022 9:41 am
Been thanked: 13 times

Re: Zachęta od używania "Wyszukiwarki Drużyn" (np. bonus xp, dzienny quest itp)

Post by Rezzor »

Elenar wrote: Thu Jan 05, 2023 6:53 pm Wyszukiwarka jest i fajnie było by jak ludzie by z niej korzystali, ale z jakiegoś powodu wszyscy siedzą na kanale wyprawowym. Pewnie dlatego, że nikt jej nie używa i koło się zamyka.

By ruszyć to do przodu, przydałby się jakiś cukierek na zachętę. Np. dzienna misja, bonus do xp w grupach z wyszukiwarki itp. i ogłosić to w wiadomościach.
To brzmi jak zachęcanie ludzi do kupowania samochodów elektrycznych, jeśli coś jest dobre to ma samo sie obronić. Zachęty służą do oszukiwania rzeczywistości. Jestem zaskoczony że na taki beznadziejny pomysł ala rodem z polityki ktoś wpadł
User avatar
Elenar
Tilsai killer
Posts: 251
Joined: Mon Nov 21, 2022 5:26 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: Zachęta od używania "Wyszukiwarki Drużyn" (np. bonus xp, dzienny quest itp)

Post by Elenar »

A co jest nie tak z tą wyszukiwarką ? Narazie zauważyłem pisało 14 osób chętnych, a jak wziąłem wyszukiwanie to nikogo nie było. Nie kumam.
Post Reply

Return to “Pomysły i propozycje”