Po update ankieta dla graczy aby ekipa zdała sobie sprawe co zepsuła i musi naprawić

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Post Reply
Rezzor
Wandering in the Tunnels
Posts: 68
Joined: Sat May 28, 2022 9:41 am
Been thanked: 13 times

Po update ankieta dla graczy aby ekipa zdała sobie sprawe co zepsuła i musi naprawić

Post by Rezzor »

Co jakiś czas np. po większym upku, co pół roku lub co rok ekipa powinna wysyłać ankiety do graczy, aby ekipa wiedziała czy gra idzie w dobrym kierunku czy też nie. Ta gra jest robiona przecież dla nas, dla graczy z myślą o nas bo to my gramy, my kupujemy plate, polecamy i robimy cały marketing w remizach świetlicach itp. wiele firm z których usług korzystałem (np. banki, bukmacherzy, inne gry) wysyłali mi ankiety gdy długo nie korzystam z ich usług lub gdy firma jest po jakichś większych zmianach. Kilku miesięczna nieaktywność gracza powinna też zastanowić ekipe dlaczego ktoś przestał grać. Prosze o popracie mojego postu aby ekipa wiedziała że to głos ludu
User avatar
TenObcy
Simon’s student
Posts: 36
Joined: Sun Jan 30, 2022 11:11 am
Location: Madagaskar
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times

Re: Po update ankieta dla graczy aby ekipa zdała sobie sprawe co zepsuła i musi naprawić

Post by TenObcy »

Ale o czym Ty piszesz? Ankiety? Przecież po każdym upku na forum wieloletni gracze piszą dlaczego niektóre zmiany są złe i wskazują ogólne rozwiązania, a ekipa co? Ano nic. Dla nich to "kilka niezadowolonych głosów" które nic nie wnoszą do sprawy. Poza tym wydaje mi się, że są tak zadufani w sobie i uważają, że to jedyna słuszna droga, która prowadzi do świetlanej przyszłości. Amen
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki panie to nikomu Tak, nie…Nie podoba się. Mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie."
vixenigris
Fighting with Treetures
Posts: 131
Joined: Tue Feb 08, 2022 8:21 pm
Has thanked: 32 times
Been thanked: 21 times

Re: Po update ankieta dla graczy aby ekipa zdała sobie sprawe co zepsuła i musi naprawić

Post by vixenigris »

myślę że my chcielibyśmy sobie grać z sensem, a oni sobie zarobić i dlatego my zawsze będziemy wycyckani najwyżej, a oni mieli niezadowolonych graczy. Nic się nie zmieni, trzeba nowego tytułu tego typu na runku który pochłonie tych niezadowolonych (wszystkich)
User avatar
rzuffi
Tilsai killer
Posts: 295
Joined: Mon Jan 17, 2022 9:16 am
Has thanked: 38 times
Been thanked: 36 times

Re: Po update ankieta dla graczy aby ekipa zdała sobie sprawe co zepsuła i musi naprawić

Post by rzuffi »

Rezzor wrote: Tue Jan 03, 2023 12:00 pmProsze o popracie mojego postu aby ekipa wiedziała że to głos ludu
Masz poparcie swojego postu.
Feedback zbieramy ze wszystkich kanałów komunikacji i ankiety są wśród nich.
Way
Fighting with Treetures
Posts: 147
Joined: Wed Jan 26, 2022 3:13 am
Has thanked: 23 times
Been thanked: 39 times

Re: Po update ankieta dla graczy aby ekipa zdała sobie sprawe co zepsuła i musi naprawić

Post by Way »

rzuffi wrote: Mon Jan 09, 2023 9:32 pm
Rezzor wrote: Tue Jan 03, 2023 12:00 pmProsze o popracie mojego postu aby ekipa wiedziała że to głos ludu
Masz poparcie swojego postu.
Feedback zbieramy ze wszystkich kanałów komunikacji i ankiety są wśród nich.
A gdzie można znaleźć taka ankietę, ponieważ nigdzie nie widzę? Czy istnieje jakikolwiek wgląd do tych ankiet?
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”