Reforma sprzętu, klas i nowe epiki

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Post Reply
Rezzor
Wandering in the Tunnels
Posts: 68
Joined: Sat May 28, 2022 9:41 am
Been thanked: 13 times

Reforma sprzętu, klas i nowe epiki

Post by Rezzor »

Ekipa powinna powiedzieć pierw co zamierza zrobić z balansem sprzętu i profesji żebyśmy gracze potem nie płakali, tak jak płakaliśmy gdy wyszły znienacka synergole itp. trzeba to przedyskutować, tu na forum są najwięksi fachowcy i znawcy zrównoważonej mechaniki gry, ekipa powinna korzystać z tego potencjału. Jestem ciekawy, nowe epiki to na jaki lvl będą i na jakie części ekwipunku zakładane, czy fani setów będą zadowoleni czy nie itp. przecieki są takie że ponoć synergole mają być znerfione, czy to prawda? A czy wy sie nie obawiacie tych reform prawdopodobnie nie konsultowanych?p
vixenigris
Fighting with Treetures
Posts: 131
Joined: Tue Feb 08, 2022 8:21 pm
Has thanked: 32 times
Been thanked: 21 times

Re: Reforma sprzętu, klas i nowe epiki

Post by vixenigris »

Jeśli miałeś 10 tys zł teraz masz 500 zl to nie zrobi ci różnicy jak stracisz jeszcze 120 zl. Nie ma już staraty w graczach, której nie przelkna z whiskey. Reforma pvp to błagający gracze czy mogą zabić kogoś z gildii żeby zrobić pvp task (taki urok martwych serwerow) Pozostaje wstać i klaskac, takich reform trzeba
Rezzor
Wandering in the Tunnels
Posts: 68
Joined: Sat May 28, 2022 9:41 am
Been thanked: 13 times

Re: Reforma sprzętu, klas i nowe epiki

Post by Rezzor »

vixenigris wrote: Mon Jan 02, 2023 6:41 am Jeśli miałeś 10 tys zł teraz masz 500 zl to nie zrobi ci różnicy jak stracisz jeszcze 120 zl. Nie ma już staraty w graczach, której nie przelkna z whiskey. Reforma pvp to błagający gracze czy mogą zabić kogoś z gildii żeby zrobić pvp task (taki urok martwych serwerow) Pozostaje wstać i klaskac, takich reform trzeba
Z pvp to są teraz jeszcze większe jaja, mam 100lvl i gdy atakuje mnie 140lvl jest to zaliczane jako honorowa walka. 60lvl atakuje 10lvl i według ekipy jest to honorowa walka. Ja jestem typem gracza który lubi pvp i nie boi sie deda ale walki pozbawione emocji niewyrównane to jest bez sensu. Max różnica lvli powinna wynosić 20%. Turnieje ratują w tej grze pvp
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”