Moderatorzy w grze nie nadają się do tej roboty

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Rezzor
Wandering in the Tunnels
Posts: 68
Joined: Sat May 28, 2022 9:41 am
Been thanked: 13 times

Re: Moderatorzy w grze nie nadają się do tej roboty

Post by Rezzor »

Wydaje mi się że odwołania rozpatrują te same osoby które pobanowały lub pokneblowali dlatego potem rączka rączke myje. Ja jestem kontrowersyjną osobą, wiele modów może mnie nie lubić dlatego mam wątpliwości czy aby napewno ja te kary (obecnie knebel na rok) dostałem z powodów obiektywnych czy nieobiektywnych. Według mnie aby się coś poprawiło to odwołania powinna rozpatrywać osoba która nie jest powiązana z osobami które dają kary, aby był jakiś administrator który byłby ponad tą ekipą która tak rwie się do karania innych bezbronnych graczy
Jest takie przysłowie "Tylko wariaci są coś warci" ale modelatorzy myślą inaczej, dlatego po rocznym kneblu i tak już nie będe pisał na chacie, bo grozi mi ban na zawsze.. ale chciałbym żeby takich pozytywnych wariatów jak ja było jak najwięcej, dlatego fajnie byłoby gdyby modelatorzy zmienili swój punkt widzenia. Bo np. gdy ktoś napisze że kobiety często co innego mówią a co innego robią to jest się oskarżonym o mowe nienawiści.
User avatar
Elenar
Tilsai killer
Posts: 251
Joined: Mon Nov 21, 2022 5:26 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: Moderatorzy w grze nie nadają się do tej roboty

Post by Elenar »

Rezzor wrote: Thu Jan 12, 2023 10:53 am Wydaje mi się że odwołania rozpatrują te same osoby które pobanowały lub pokneblowali dlatego potem rączka rączke myje. Ja jestem kontrowersyjną osobą, wiele modów może mnie nie lubić dlatego mam wątpliwości czy aby napewno ja te kary (obecnie knebel na rok) dostałem z powodów obiektywnych czy nieobiektywnych. Według mnie aby się coś poprawiło to odwołania powinna rozpatrywać osoba która nie jest powiązana z osobami które dają kary, aby był jakiś administrator który byłby ponad tą ekipą która tak rwie się do karania innych bezbronnych graczy
Jest takie przysłowie "Tylko wariaci są coś warci" ale modelatorzy myślą inaczej, dlatego po rocznym kneblu i tak już nie będe pisał na chacie, bo grozi mi ban na zawsze.. ale chciałbym żeby takich pozytywnych wariatów jak ja było jak najwięcej, dlatego fajnie byłoby gdyby modelatorzy zmienili swój punkt widzenia. Bo np. gdy ktoś napisze że kobiety często co innego mówią a co innego robią to jest się oskarżonym o mowe nienawiści.
Mnie się kończy 7 dniowy i więcej na czatach nie będe pisał. Chyba taki jest rezultat polityki moderacji. Na kanale dla 40 poziomu pustka, nikt nie gada. Dla nowicjuszy trochę nowi gadają bo się jeszcze nie nauczyli. Mody ich szybko wytępią, przyjdą inni albo będą puste kanały haha!!
Rezzor
Wandering in the Tunnels
Posts: 68
Joined: Sat May 28, 2022 9:41 am
Been thanked: 13 times

Re: Moderatorzy w grze nie nadają się do tej roboty

Post by Rezzor »

Wyobraźmy sobie teraz że za paręnaście miesięcy do gry wchodzą serwery wielozjęzyczne a razem z tym update na naszych serwerach zaczynają grać ludzie z innych kultur, często np. geje, lesbijki.. ludzie z krajów gdzie związki homoseksualne są legalne i tolerowane i nie jest to demoralizacja. Gdy tacy ludzie zderzą z naszymi modelatorami to mogą być jaja, i oby przedstawiciele gry potem nie byli oskarżeni o rasizm i dyskryminacje, dlatego trzeba też pomyśleć o tym teraz. Ja sie zapytałem modelatora chatu na priv czy jak podpisze drużyne na turnieju "geje" to czy bede miał problemy, to odpisał że nie można tak podpisywać drużyn, jest to niezgodne z regulaminem gry

Połączyłem posty, nie pisz jednego pod drugim, korzystaj z edycji - Onion

W telewizji chyba po 22:00 nie ma cenzury i w programach typu reality show, filmach, czy serialach lecą przekleństwa bez cenzury a nawet czarami erotyka i nikogo to nawet nie boli że tak jest, ludzie nie składają petycji że to demoralizacja i nieetyczne. Ja mie mówie że w BrokenRanksie wulgaryzmy po 22:00 mają nie być cenzurowane ale dawanie knebli i bany za byle co, np. za jakieś rzekome naciągane podteksty seksualne lub poruszanie lużnych życiowych tematów to być może jest przesada? (Pytanie retoryczne)
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”