Hohgrat - zepsuty

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Post Reply
MokryKompas
One foot in Haligard
Posts: 13
Joined: Tue Mar 22, 2022 11:44 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Hohgrat - zepsuty

Post by MokryKompas »

Witam.

Po ostatniej aktualizacji w/w pet uległ awarii.
Kompletnie coś mu się pomieszało potrafi atakować zamiast leczyć nawet przy low hp.
Ubrałem mu basteje nie ma żadnej różnicy, pet kompletnie nie zachowuje się tak jak powinien.
Przed aktualizacją było z nim w porządku.
Możecie przyjrzeć się problemowi?
Zainwestowałem dużo czasu i pieniędzy a teraz leży bezużyteczny.
Onion
Kemenac visitor
Posts: 388
Joined: Tue Jan 18, 2022 11:58 am
Has thanked: 14 times
Been thanked: 53 times

Re: Hohgrat - zepsuty

Post by Onion »

Basteja nie zwiększa częstotliwości leczenia.
Marwro123
Simon’s student
Posts: 27
Joined: Tue Jun 21, 2022 4:23 pm
NICK: Irromar
Been thanked: 6 times

Re: Hohgrat - zepsuty

Post by Marwro123 »

Nawet jeśli nie zwiększa to widać zasadniczą różnicę i Hoh atakuje zdecydowanie częściej. Kiedyś sytuacje że zostawił mnie na 300-400 hp były epizodyczne, mogły zdarzyć się raz w tygodniu. Teraz mam tak codziennie, więc przyłączam się do apelu kolegi aby przyjrzeć się problemowi.
vixenigris
Fighting with Treetures
Posts: 131
Joined: Tue Feb 08, 2022 8:21 pm
Has thanked: 32 times
Been thanked: 21 times

Re: Hohgrat - zepsuty

Post by vixenigris »

Zmienili go ja też to widzę. Teraz jest "inteligentniejszy" nieraz wrzuci tylko 1 bufa zamiast 2 poprawiajac jakiś który już był. Wygląda też na to że daje 2x lek chętniej (nie częściej) nawet jak drugi leczy tylko 100 hp bo na max to i tak daje 2x. Coś kombinowane było, też to widzę. Sam nie wiem czy jest lepiej. Kiedyś bił 4x jak totalny debil teraz raczej buf i bije 2x. Wyglądają ciekawiej te taktyki, ale generuje inne problemy. Zawsze coś tam walnie bufnie albo leknie walnie. Dużo wali ogólnie zboczeniec jeden. Idzie "po wpierdziel" w każdej rundzie bo jak wiemy jak podejdzie do moba który go namierzył to on mu odrazu wydaje resztę zamiast czekać z tym na koniec tury. Ogólnie pada częściej jakby właśnie przez to. Takie uczucie przynajmniej. Ale może też dlatego że używam teraz tona po tym jak ere znerfili o 2 akcje na każde 3 rundy. I może ten 1ap od tona tak miesza. Nie wiem, ale jest zupełnie inaczej.
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”