Dlaczego nienawidzimy Ekipy

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
vixenigris
Fighting with Treetures
Posts: 131
Joined: Tue Feb 08, 2022 8:21 pm
Has thanked: 32 times
Been thanked: 21 times

Re: Dlaczego nienawidzimy Ekipy

Post by vixenigris »

Często padamy ofiarą pomówienia ze strony ekipy, tak na przykład mi wmówili że handluje kontami w grze. Ciekawe jakie wyimaginowane zbrodnie popełnili inni gracze wobec rządzących :D. Takie cukiereczki potem chodza za ich "profesjonalizmem" latami o ile nawet nie już do końca. Ogólnie brakuje takiej strony internetowej z opiniami gry. Niby sa ale takie popluczyny bez ładu składu i mocy informacyjnej. Takie byle info byle gdzie. Gdyby był szanujący się opiniujacy serwis wtedy daje całą moją marna wypłatę że traktowanie byłoby obrócone o 180% byle by ocena na takim serwisie nie spała do jakiejś niskiej wartości. No nie ma więc mamy co mamy.
Unangwata
Simon’s student
Posts: 30
Joined: Sun Oct 16, 2022 1:08 pm
Has thanked: 1 time

Re: Dlaczego nienawidzimy Ekipy

Post by Unangwata »

Mnie ciekawi jedna rzecz, jak wam sie tak nie podoba to czemu grasz ? Uwiązany jak na łańcuchu ? Tyle gier jest. Poza tym jak można tak jechać ekipe gry w którą grasz. Lepiej jakby gry nie było ? Czy lepiej jak jest ? Jak lepiej, że jest to się ciesz. Jak chcesz żeby było po twojemu to zrób gre. Będziesz mógł wtedy robić co zechcesz. A narzekać każdy potrafi i wiele w tym konstruktywnego nie ma.
User avatar
Ruffur
Simon’s student
Posts: 36
Joined: Fri Feb 11, 2022 6:48 pm
Location: Tam gdzie chce tam jestem
Been thanked: 5 times

Re: Dlaczego nienawidzimy Ekipy

Post by Ruffur »

Kox podejście nie podoba się to nie graj, ty to po co mieszkasz w Polsce i krytykujesz pis? no chyba po to, że trzeba to zmienić i zrobić po normalnemu, jakby ktoś z ekipy napisał takie zdanie by nie grać jak się nie podoba to powinien mieć wylote z miejsca
Nie znasz mnie wcale ale klękaj przed panem, ale klękaj przed panem
Będę legendą i skończę jak Cobain
18:00 Poszyty[140]: Dodaj sobie w opisie na forum, że jako jedyny masz pusto w q :D
ODKRYWCA Największego buga gry https://imgur.com/Egj4pFo
Unangwata
Simon’s student
Posts: 30
Joined: Sun Oct 16, 2022 1:08 pm
Has thanked: 1 time

Re: Dlaczego nienawidzimy Ekipy

Post by Unangwata »

Ruffur wrote: Fri Oct 21, 2022 4:36 pm Kox podejście nie podoba się to nie graj, ty to po co mieszkasz w Polsce i krytykujesz pis? no chyba po to, że trzeba to zmienić i zrobić po normalnemu, jakby ktoś z ekipy napisał takie zdanie by nie grać jak się nie podoba to powinien mieć wylote z miejsca
Nie lubie pis ale nie krytykuje bo to ma taki sam sens jak tutaj. Twoje gadanie nic nie da tylko zrobi wrogów. A ja nie jestem z ekipy więc Ci moge powiedzieć, jak Ci się nie podoba to zastanów się dlaczego grasz. W przeciwieństwie do zmiany kraju, znmiana gry nic nie kosztuje. A jeśli Cię coś tu trzyma to chyba powinieneś być zadowolony.
vixenigris
Fighting with Treetures
Posts: 131
Joined: Tue Feb 08, 2022 8:21 pm
Has thanked: 32 times
Been thanked: 21 times

Re: Dlaczego nienawidzimy Ekipy

Post by vixenigris »

Unangwata wrote: Fri Oct 21, 2022 3:48 pm Mnie ciekawi jedna rzecz, jak wam sie tak nie podoba to czemu grasz ? Uwiązany jak na łańcuchu ? Tyle gier jest. Poza tym jak można tak jechać ekipe gry w którą grasz. Lepiej jakby gry nie było ? Czy lepiej jak jest ? Jak lepiej, że jest to się ciesz. Jak chcesz żeby było po twojemu to zrób gre. Będziesz mógł wtedy robić co zechcesz. A narzekać każdy potrafi i wiele w tym konstruktywnego nie ma.
To jest takie głupie pytanie z cyklu,, ja zadam inne. Skoro nie umieją zrobić gry z której nie ucieknie 99% graczy a ten 1% będzie grać bez przyjemności, to po co robią te gry już 12 lat? Ja bym ci chętnie odpowiedział na twoje pytanie, dochodzi do niego psychologia, uzaleznienie może, nostalgia, brak alternatyw, ale na pewno nie ma już tu frajdy z gry. Można iść dalej z takimi mądrościami. Dlaczego pracujesz jak ci się nie podoba? Genialne pytania, naprawdę, ale na nie też są odpowiedzi i to dość mało wyszukane. Jeśli w życiu robisz coś co ci się nie podoba i marudzisz na to to oby piorun w ciebie walnął za hipokryzję na 8lvl wyexpiona. Nam nadzieję że już dalej nie polecisz z tym tematem. Pozdrawiam
Unangwata
Simon’s student
Posts: 30
Joined: Sun Oct 16, 2022 1:08 pm
Has thanked: 1 time

Re: Dlaczego nienawidzimy Ekipy

Post by Unangwata »

vixenigris wrote: Sat Oct 22, 2022 11:36 am
Unangwata wrote: Fri Oct 21, 2022 3:48 pm Mnie ciekawi jedna rzecz, jak wam sie tak nie podoba to czemu grasz ? Uwiązany jak na łańcuchu ? Tyle gier jest. Poza tym jak można tak jechać ekipe gry w którą grasz. Lepiej jakby gry nie było ? Czy lepiej jak jest ? Jak lepiej, że jest to się ciesz. Jak chcesz żeby było po twojemu to zrób gre. Będziesz mógł wtedy robić co zechcesz. A narzekać każdy potrafi i wiele w tym konstruktywnego nie ma.
To jest takie głupie pytanie z cyklu,, ja zadam inne. Skoro nie umieją zrobić gry z której nie ucieknie 99% graczy a ten 1% będzie grać bez przyjemności, to po co robią te gry już 12 lat? Ja bym ci chętnie odpowiedział na twoje pytanie, dochodzi do niego psychologia, uzaleznienie może, nostalgia, brak alternatyw, ale na pewno nie ma już tu frajdy z gry. Można iść dalej z takimi mądrościami. Dlaczego pracujesz jak ci się nie podoba? Genialne pytania, naprawdę, ale na nie też są odpowiedzi i to dość mało wyszukane. Jeśli w życiu robisz coś co ci się nie podoba i marudzisz na to to oby piorun w ciebie walnął za hipokryzję na 8lvl wyexpiona. Nam nadzieję że już dalej nie polecisz z tym tematem. Pozdrawiam
Jak chcesz trochę psychologii, to zjawisko, które opisujesz zachodzi w umyśle, a nie w grze. I próba zmiany gry żeby uporać się z tym zjawiskiem jest załatwianiem rzeczy od d**y strony, za przeporszeniem :)
vixenigris
Fighting with Treetures
Posts: 131
Joined: Tue Feb 08, 2022 8:21 pm
Has thanked: 32 times
Been thanked: 21 times

Re: Dlaczego nienawidzimy Ekipy

Post by vixenigris »

Jeśli kiedyś będą cię dręczyć wszyscy dookoła pomyśl sobie tylko, że to twój umysł. Nie rozumiem tego ale może tobie twoja rada coś rozjaśni. Tutaj wszystko jest zamierzone DLA GRACZY, a oni w odpowiedzi na to - hejtują. Piękna przyczyna i skutek , akcja i reakcja. Nie wiem co się w głowie dzieje wg ciebie.
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”