Propozycja zmiany w PVP - opcja

Masz pomysł na dodanie czegoś zupełnie nowego w Grze lub na Forum? Napisz!
Post Reply
poli1231
Still in prologue
Posts: 1
Joined: Wed Oct 12, 2022 9:10 am

Propozycja zmiany w PVP - opcja

Post by poli1231 »

Na początku oczywiście witam wszystkich.
Post ten powstaje niejako z rozżalenia po stracie kilku towarzyszy ściągniętych do gry, którzy po kilku potyczkach i odkupowaniu petów, podziękowali.
Rozumiem, że PVP jest ważnym elementem tej gry, ale nie dla wszystkich tak samo ważne jest noszenie czach nad głową, a bezsensowne atakowanie robaczków na 20 lvl przez kogoś z 90 jest w mojej ocenie totalnie bez sensu.
Nie spędzam w grze całych dni, ale chcę sobie spokojnie po pracy się odstresować i potłuc moby a nie innych graczy.
Moja propozycja jest prosta. Proszę o wprowadzenie opcji konta premium z miesięczna ochrona PVP, np. w cenie łącznej 400 -500 platy, lub ochronę pvp samodzielnie w cenie 100-200 platy.
Wiem, że może poleje się fala hejtu, ale gra jest dla wszystkich, a nie tylko dla mających mnóstwo czasu nerdów, a dla firmy, jako twórcy projektu, może przynieść dodatkowe profity, co przecież też jest ważne.
User avatar
Ruffur
Simon’s student
Posts: 36
Joined: Fri Feb 11, 2022 6:48 pm
Location: Tam gdzie chce tam jestem
Been thanked: 5 times

Re: Propozycja zmiany w PVP - opcja

Post by Ruffur »

poli1231 wrote: Wed Oct 12, 2022 9:48 am Na początku oczywiście witam wszystkich.
Post ten powstaje niejako z rozżalenia po stracie kilku towarzyszy ściągniętych do gry, którzy po kilku potyczkach i odkupowaniu petów, podziękowali.
Rozumiem, że PVP jest ważnym elementem tej gry, ale nie dla wszystkich tak samo ważne jest noszenie czach nad głową, a bezsensowne atakowanie robaczków na 20 lvl przez kogoś z 90 jest w mojej ocenie totalnie bez sensu.
Nie spędzam w grze całych dni, ale chcę sobie spokojnie po pracy się odstresować i potłuc moby a nie innych graczy.
Moja propozycja jest prosta. Proszę o wprowadzenie opcji konta premium z miesięczna ochrona PVP, np. w cenie łącznej 400 -500 platy, lub ochronę pvp samodzielnie w cenie 100-200 platy.
Wiem, że może poleje się fala hejtu, ale gra jest dla wszystkich, a nie tylko dla mających mnóstwo czasu nerdów, a dla firmy, jako twórcy projektu, może przynieść dodatkowe profity, co przecież też jest ważne.
Taka opcja gdy są eventy a pola na mapie czerwone i czarne NIE MA żadnego prawa bytu bo miałbyś za dużą przewagę nad innym, ale jak już rozmawiamy o zmianach PVP to pierwszą i najważniejszą zmianą powinno być brak możliwości atakowania osoby z max statusem przez osobę bez max statusu, przy okazji też osoba atakująca powinna mieć brak możliwości ucieczki by zakończyć erę łapania 140lvla przez 100 by tylko mu przeszkodzić i uciec.
Nie znasz mnie wcale ale klękaj przed panem, ale klękaj przed panem
Będę legendą i skończę jak Cobain
18:00 Poszyty[140]: Dodaj sobie w opisie na forum, że jako jedyny masz pusto w q :D
ODKRYWCA Największego buga gry https://imgur.com/Egj4pFo
Qweta
Simon’s student
Posts: 36
Joined: Wed Feb 09, 2022 7:03 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times

Re: Propozycja zmiany w PVP - opcja

Post by Qweta »

poli1231 wrote: Wed Oct 12, 2022 9:48 am Rozumiem, że PVP jest ważnym elementem tej gry, ale nie dla wszystkich tak samo ważne jest noszenie czach nad głową, a bezsensowne atakowanie robaczków na 20 lvl przez kogoś z 90 jest w mojej ocenie totalnie bez sensu.
Nie spędzam w grze całych dni, ale chcę sobie spokojnie po pracy się odstresować i potłuc moby a nie innych graczy.
Moja propozycja jest prosta. Proszę o wprowadzenie opcji konta premium z miesięczna ochrona PVP, np. w cenie łącznej 400 -500 platy, lub ochronę pvp samodzielnie w cenie 100-200 platy.
Banalna sprawa. Wyłączasz pety, stajesz na białym polu pod karczmą Lesgara i idziesz zaparzyć sobie kawkę.
Po powrocie masz kawę i spokój na 48h. Walka PvP dużo expa nie zabiera więc koszt będzie znacznie mniejszy niż 200 platy.
Imwis
Simon’s student
Posts: 21
Joined: Fri Jul 01, 2022 4:44 am
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Propozycja zmiany w PVP - opcja

Post by Imwis »

Pvp to czesc gry, rywalizacja o bosy i czempiony, gdy atakuje cie 90lv, a ty masz 20 masz 50% na pumpa, ochrona pvp trwa 48h wiec jeali nikogo nie zaatakujesz to bedziesz bezpieczny. Wylaczanie wszystkich petow mozesz ustawic sobie pod 1 klawisz. Jesli w wchodzisz na pole pvp musisz sie liczyc z tym ze ktos cie zaatakuje.
Post Reply

Return to “Pomysły i propozycje”