Wygląd Ulgi - kiedy zapowiadana zmiana wyglądu?

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Post Reply
Gustavus
One foot in Haligard
Posts: 15
Joined: Thu Sep 29, 2022 3:07 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times

Wygląd Ulgi - kiedy zapowiadana zmiana wyglądu?

Post by Gustavus »

Witam, Bul Tar!

Szanowni Oby Trąby Waszych Słoni Nigdy Nie Zawadziły o Kaktusy - Twórcy!

Ile to już będzie, 8 miesięcy od startu BR? Najwyższy czas zadać pytanie, które już zadawałem na poprzednim forum. Natomiast na obecnym pojawiały się nawiązania w poszczególnych postach.

Do rzeczy jednak - kiedy zostanie poprawiony wygląd legendarnej peleryny - Ulgi?

Gdy poprzednio pytałem, otrzymałem odpowiedź, że tenże obecny wygląd (umówmy się obecnie wygląda ona gorzej niż najtańsze peleryny, zaś te do kupienia za platynę swoim wyglądem ją miażdżą), nie jest ostateczny i zostanie zmieniony.

Zapytuję zatem - kiedy to nastąpi?

Jak wiemy wciąż wprowadzane są nowe skiny do kupienia za platę - i to całe sety! Zatem wprowadzenie do gry zmiany wyglądu jednego itemu, to jak mniemam nie jest lot w kosmos?

Ten sprzęt się wyróżniał, robił różnicę, poruszał się, żył, miał kilka odcieni kolorów. Generalnie sprawiał, że gracz jeszcze bardziej lubił swoją postać a co za tym idzie także grę. W chwili obecnej wygląd Ulgi wywołuje uśmiechy politowania.

Już się przez te prawie 12 lat przyzwyczaiłem, żeby nie traktować nawet konkretnie podanych przez Was dat jak wyrytych w kamieniu, ale powiedzmy kwartał, gdy wprowadzicie zmianę wyglądu Ulgi moglibyście już podać.

Mam wrażenie graniczące z pewnością, że pewne istotne tematy - jak lubienie wyglądu swojej postaci, które zdecydowanie wśród wielu graczy (jestem w tym gronie), przekłada się także na lubienie gry, czy choćby możliwość zmiany broni w czasie walki - są spychane poza roadmapę przez niektóre tematy, które powinny mieć niższy priorytet. Z prozaicznego powodu - ponieważ nie są tak dla graczy ważne.

Bo wiecie, ja się starzeję, inni gracze też się starzeją, ile można czekać na dowiezienie tak oczywistych kwestii? Chyba nie chcecie mi wmówić, że zmiana wyglądu legendarnego itemu, najładniejszego z 2D to jest dla Zespołu robota na 2, 3 lata...

Brak informacji przez wiele miesięcy, akcje typu na wiele miesięcy zabieramy alta bez informowania graczy- to splendoru nie przynosi, to irytuje. A śmiem przypuszczać, iż waszym celem było, aby gracz mógł miło spędzać czas w grze i aby część z nich odwdzięczała się cyklicznie zakupem platyny.

Pozdrawiam,

Gustav
User avatar
Ruffur
Simon’s student
Posts: 36
Joined: Fri Feb 11, 2022 6:48 pm
Location: Tam gdzie chce tam jestem
Been thanked: 5 times

Re: Wygląd Ulgi - kiedy zapowiadana zmiana wyglądu?

Post by Ruffur »

viewtopic.php?t=1054 Polecam i też czekam :)
Nie znasz mnie wcale ale klękaj przed panem, ale klękaj przed panem
Będę legendą i skończę jak Cobain
18:00 Poszyty[140]: Dodaj sobie w opisie na forum, że jako jedyny masz pusto w q :D
ODKRYWCA Największego buga gry https://imgur.com/Egj4pFo
Dragonsh
Simon’s student
Posts: 23
Joined: Mon Jan 31, 2022 7:48 pm
Has thanked: 34 times
Been thanked: 3 times

Re: Wygląd Ulgi - kiedy zapowiadana zmiana wyglądu?

Post by Dragonsh »

odpowiem tobie szybciej niz ktokolwiek z ekipy kto moglby tej odpowiedzi udzielic
otoz nie jest to obecnie prioytetem, najpierw roadmapa a potem sie zobaczy
Gustavus
One foot in Haligard
Posts: 15
Joined: Thu Sep 29, 2022 3:07 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times

Re: Wygląd Ulgi - kiedy zapowiadana zmiana wyglądu?

Post by Gustavus »

Zatem cyklicznie będę o tym przypominał :)

Tak Ruffur czytałem, stąd w poście wskazałem, że były już na tym forum odniesienia do przedmiotowej kwestii.

Trzeba o tym pisać, żeby przekaz był jasny - nie jest OK w temacie wyglądu Ulgi.

Pozdrawiam,

Gustav
vixenigris
Fighting with Treetures
Posts: 131
Joined: Tue Feb 08, 2022 8:21 pm
Has thanked: 32 times
Been thanked: 21 times

Re: Wygląd Ulgi - kiedy zapowiadana zmiana wyglądu?

Post by vixenigris »

Swoją drogą na nowych serwerach wszystko pada pierwszy raz a nie ma żadnych bonusów z tego tytulu
Flat
One foot in Haligard
Posts: 10
Joined: Tue Jan 25, 2022 11:31 pm
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times

Re: Wygląd Ulgi - kiedy zapowiadana zmiana wyglądu?

Post by Flat »

Czemu miałyby być jakiekolwiek bonusy? Pierwsza morana padła po kilku miesiącach od dodania, więc skiny były zasłużone. Za pierwsze ubicie Maheta i Tarula gracze też niczego nie dostali, bo ile to zajęło, tydzień?
Way
Fighting with Treetures
Posts: 147
Joined: Wed Jan 26, 2022 3:13 am
Has thanked: 23 times
Been thanked: 39 times

Re: Wygląd Ulgi - kiedy zapowiadana zmiana wyglądu?

Post by Way »

Gustavus wrote: Sun Oct 02, 2022 6:43 am Zatem cyklicznie będę o tym przypominał :)

Tak Ruffur czytałem, stąd w poście wskazałem, że były już na tym forum odniesienia do przedmiotowej kwestii.

Trzeba o tym pisać, żeby przekaz był jasny - nie jest OK w temacie wyglądu Ulgi.

Pozdrawiam,

Gustav
Myślę, że ulga nie jest jedynym faworytem do konkursu poprawek. Maska lugusa też straciła cenny ogon, który był piękny w 2d. Raczej wszystkie unikaty straciły to "coś"
Gustavus
One foot in Haligard
Posts: 15
Joined: Thu Sep 29, 2022 3:07 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times

Re: Wygląd Ulgi - kiedy zapowiadana zmiana wyglądu?

Post by Gustavus »

Oczywiście, nie jestem szczęśliwym posiadaczem maski, ale liczę, że jej wygląd także zostanie poprawiony. U sąsiada trawa też nie jest zielona, wiemy o tym.

Jednakże z uwagi, iż Ulgę posiadam a ponadto sam Oby Żył Wiecznie Drygu odnosił się w nie tak odległej przeszłości, że jej wygląd w 3D nie jest ostateczny i będzie zmieniany - lobbuję za zmaterializowaniem się przedmiotowej zmiany jako pierwszej.

Tak jak pisałem, nie chodzi o podpisanie się krwią, że do dnia x zrobią, podanie kwartału byłoby optymalne.

Pozdrawiam.

Gustav
Gustavus
One foot in Haligard
Posts: 15
Joined: Thu Sep 29, 2022 3:07 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times

Re: Wygląd Ulgi - kiedy zapowiadana zmiana wyglądu?

Post by Gustavus »

Cześć,

Rok minął z ogryzkiem od debiutu Broken Ranks, tymczasem ani widu ani słychu odnośnie poprawienia wyglądu kultowych w 2D a paskudnych w 3D itemów typu - Ulga.

W tym czasie non stop dodawane są poszczególne itemy, bądź też całe sety do sklepu.

Co wyraźnie pokazuje, że stworzenie całego setu itemów od stóp do głów, to nie jest lot w kosmos.

Rozumiem, że te w sklepie przyniosą zysk, jednakowoż posiadacze zrobionej na kocura, poruszającej się z gracją, cudownej peleryny, również przyniosą zysk - wszak nie od dziś wiadomo, że bardziej chce się grać, czy dotować, gdy postać nam wizualnie pasuje.

Porównajcie sobie proszę na spokojnie obecny wygląd peleryny Ulgi (jak i innych kultowych w 2D itemow typu Maska Lugusa), z tym czymś co mamy w BR teraz. To nie wygląda a miało robić różnicę, wyróżniać.

Czy naprawdę gracze mają czekać całe lata (już ponad rok minął) na poprawę tych kilku sprzętów? Dlaczego tak długo? Takich macie zdolnych grafików! Pan Tomek to by pewnie grając w pici polo i zarazem oglądając no nie wiem, Kimetsu no Yaiba dajmy na to, lewą stopą w 20 minut z cztery, cztery! dużo ładniejsze, epickie Ulgi namalował.

Pozdrawiam.
User avatar
Ruffur
Simon’s student
Posts: 36
Joined: Fri Feb 11, 2022 6:48 pm
Location: Tam gdzie chce tam jestem
Been thanked: 5 times

Re: Wygląd Ulgi - kiedy zapowiadana zmiana wyglądu?

Post by Ruffur »

Jeżeli dojdzie do zapowiadanych zmianach unikatów przy reformie eq bądź w następnym po to jest to chyba jedyna szansa, że będą to jedyne zmiany jakie dostaniemy, jeżeli do takiego upka nie dojdzie to chyba możemy się pożegnać z tym że posiadamy najpiękniejsze skiny jakie tylko są w grze i zostały one zastąpione 10cioma zamiennikami za 300platyn ogólnodostępnie.
Nie znasz mnie wcale ale klękaj przed panem, ale klękaj przed panem
Będę legendą i skończę jak Cobain
18:00 Poszyty[140]: Dodaj sobie w opisie na forum, że jako jedyny masz pusto w q :D
ODKRYWCA Największego buga gry https://imgur.com/Egj4pFo
Gustavus
One foot in Haligard
Posts: 15
Joined: Thu Sep 29, 2022 3:07 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 7 times

Re: Wygląd Ulgi - kiedy zapowiadana zmiana wyglądu?

Post by Gustavus »

Witam,

Upłynęło sporo wody w Wiśle a wygląd Ulgi (nie tylko, ale tu piszę akurat o niej), nadal jest beznadziejny.

Na uwagę zasługuje fakt, że sam Drygu z 2 lata temu obiecał mi na pw, że mają w planach, że się tym zajmą - pytam kiedy? Czy dożyję?

Co chwila mamy nowe skiny w sklepie do kupienia za platynę - czyli stworzenie nowego skinu, to nie jest lot w kosmos!

Tymczasem najładniejszy item ze swojego rodzaju z 2D jest najbrzydszym w 3D…

Kiedy zapowiadana zmiana wyglądu?
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”