Wpis blogowy - wygląd itemów

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Post Reply
User avatar
Ruffur
Simon’s student
Posts: 36
Joined: Fri Feb 11, 2022 6:48 pm
Location: Tam gdzie chce tam jestem
Been thanked: 5 times

Wpis blogowy - wygląd itemów

Post by Ruffur »

Hej ostatnio przeglądając bloga natknąłem się na wpis i ciekawą jego treść oto on


Teraz taki szybki pokaz itemów o których mowa
I Kopia tych skinów w BR
Z tego co widzę a oczy mam dobre to chyba jednak coś z tym opisem się nie zgadza prawda?
Kwestia kolejna nie chcenia zmian tego co jest dobre:
I to co dostajemy nie zmienione:
To jeszcze jedna niechęć zmiany tego co jest dobre:
I to co dostajemy:
Chciałbym tylko tak zapytać czemu gracz który gra w grę 10lat jest pierwszą osobą na serwerze która ubija najnowszego bosa i dostaje item oceniony przez ogół graczy za najładniejszy w grze jest tym czym obecnie jest mimo waszego wpisu blogowego który zamieściłem wyżej?

Jest taki urywek filmiku dość popularnego który dokładnie opisuje to co zrobiliście tutaj link:Uciąłem ten cudowny link ze względu na wulgarność - Onion

Pozdrawiam serdecznie i zapalam znicz dla wszystkich osób posiadających te cudowne itemy które nie zostały zmienione i zapraszam też ekipę do ponownego przejrzenia tego co dobre oraz tego co nie zostało zmienione bo było dobre i do jak najszybszego nawrócenia się i podarowania jakiegokolwiek szacunku dla starego gracza.
Nie znasz mnie wcale ale klękaj przed panem, ale klękaj przed panem
Będę legendą i skończę jak Cobain
18:00 Poszyty[140]: Dodaj sobie w opisie na forum, że jako jedyny masz pusto w q :D
ODKRYWCA Największego buga gry https://imgur.com/Egj4pFo
Jam
One foot in Haligard
Posts: 12
Joined: Sun Feb 13, 2022 12:07 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Re: Wpis blogowy - wygląd itemów

Post by Jam »

Moim zdaniem rarki z tygryska czy otwieracz wypadają nadal dobrze, ale ulga z najładniejszej i najbardziej wyjątkowej peleryny stała się jedną z najbrzydszych. Albo nikt się nad tym nie postarał i zrobił ją na odwal, albo ten wasz ograniczony silnik 2D okazał się być lepszy niż ten z 3D w przypadku animowania ulgi.
Wyniki Turniejowe:
Miejsc 1: 46
Miejsc 2: 34
Miejsc 3: 40
User avatar
Ruffur
Simon’s student
Posts: 36
Joined: Fri Feb 11, 2022 6:48 pm
Location: Tam gdzie chce tam jestem
Been thanked: 5 times

Re: Wpis blogowy - wygląd itemów

Post by Ruffur »

Jak coś to od startu BR minęło 226 dni czyli 7miesięcy i 2tygodnie a o unikatach i zepsutych w połowie wyglądów itemów nie ma ani jednego śladu, o skinach premium które biją na głowę 95% wyglądów jest napisane w każdym poście bo przecież są płatne i generują środki dochodu.

Fajnie się na to patrzy jak plujecie na "starszych graczy" bo nie przynosi on dochodów porównywalnych w żadnym stopniu do nowego zapalonego gracza, jak długo macie jeszcze zamiar tak postępować, chociaż to możecie napisać i wystarczy, pozderki 😘😘
Nie znasz mnie wcale ale klękaj przed panem, ale klękaj przed panem
Będę legendą i skończę jak Cobain
18:00 Poszyty[140]: Dodaj sobie w opisie na forum, że jako jedyny masz pusto w q :D
ODKRYWCA Największego buga gry https://imgur.com/Egj4pFo
User avatar
Ruffur
Simon’s student
Posts: 36
Joined: Fri Feb 11, 2022 6:48 pm
Location: Tam gdzie chce tam jestem
Been thanked: 5 times

Re: Wpis blogowy - wygląd itemów

Post by Ruffur »

Tak tylko przypomnę, że to kolejny miesiąc już minął od jakiegokolwiek info od ekipy. Aż tak boicie się odpisać?
Nie znasz mnie wcale ale klękaj przed panem, ale klękaj przed panem
Będę legendą i skończę jak Cobain
18:00 Poszyty[140]: Dodaj sobie w opisie na forum, że jako jedyny masz pusto w q :D
ODKRYWCA Największego buga gry https://imgur.com/Egj4pFo
User avatar
Ruffur
Simon’s student
Posts: 36
Joined: Fri Feb 11, 2022 6:48 pm
Location: Tam gdzie chce tam jestem
Been thanked: 5 times

Re: Wpis blogowy - wygląd itemów

Post by Ruffur »

Kolejny miesiąc bez odpowiedzi na mój czy Conana temat, ach jak pięknie i miło się patrzy jak lejecie na starych graczy i liczy się tylko hajsik.
Nie znasz mnie wcale ale klękaj przed panem, ale klękaj przed panem
Będę legendą i skończę jak Cobain
18:00 Poszyty[140]: Dodaj sobie w opisie na forum, że jako jedyny masz pusto w q :D
ODKRYWCA Największego buga gry https://imgur.com/Egj4pFo
Dragonsh
Simon’s student
Posts: 23
Joined: Mon Jan 31, 2022 7:48 pm
Has thanked: 34 times
Been thanked: 3 times

Re: Wpis blogowy - wygląd itemów

Post by Dragonsh »

?? zrobicie cos w koncu w tej giereczce czy dalej bedziecie robic rzeczy ktore graczy nie interesuja ?
User avatar
Elenar
Tilsai killer
Posts: 251
Joined: Mon Nov 21, 2022 5:26 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: Wpis blogowy - wygląd itemów

Post by Elenar »

Paskudne rzeczy. Ludzie myślą, że jak jest dziwne, ma dużo dekoracji i się błyszczy to jest cool. Po pewnym czasie wszyscy zaczynają takimi cudakami chodzić i nikt nie wygląda normalnie. A jak ktoś wygląda normalnie to się wyróżnia w tłumie cudaków i budzi cichy podziw.

To teraz plaga w grach. Jak jest jakiś epik to ma tyle dekoracji, dziwactw itp., że nawet trudno sobie wyobrazić praktyczne zastosowanie. Tak działa umysł ludzi, którzy nie mają nic zmysłu artystycznego i udziwnianie itemów im go zastępuje. Ale i tak najważniejszą rolę odgrywa to czy item jest rzadki, ktoś inny go nie ma i ile jest warty. Nawet jak nosząc go wygląda jak pajac :D.

W realu dochodzi jeszcze moda, czyli gdy ubierasz się jak ktoś inny.
User avatar
Ruffur
Simon’s student
Posts: 36
Joined: Fri Feb 11, 2022 6:48 pm
Location: Tam gdzie chce tam jestem
Been thanked: 5 times

Re: Wpis blogowy - wygląd itemów

Post by Ruffur »

Elenar wrote: Wed May 24, 2023 11:33 am Paskudne rzeczy. Ludzie myślą, że jak jest dziwne, ma dużo dekoracji i się błyszczy to jest cool. Po pewnym czasie wszyscy zaczynają takimi cudakami chodzić i nikt nie wygląda normalnie. A jak ktoś wygląda normalnie to się wyróżnia w tłumie cudaków i budzi cichy podziw.

To teraz plaga w grach. Jak jest jakiś epik to ma tyle dekoracji, dziwactw itp., że nawet trudno sobie wyobrazić praktyczne zastosowanie. Tak działa umysł ludzi, którzy nie mają nic zmysłu artystycznego i udziwnianie itemów im go zastępuje. Ale i tak najważniejszą rolę odgrywa to czy item jest rzadki, ktoś inny go nie ma i ile jest warty. Nawet jak nosząc go wygląda jak pajac :D.

W realu dochodzi jeszcze moda, czyli gdy ubierasz się jak ktoś inny.
Ty pomyliłeś odwagę z odważnikiem czy jak? Chcesz wmówić, że obecne unikaty, pelka z tarula lub kilkanaście innych itemów jest ładnych i w 2d nie były ładniejsze bo tutaj są nawet nwm jak to określić, rzucone byle były prosto z painta, a nie mają jakichś sensownych wyglądów bo ty to nazwiesz dziwactwem i dekoracjami XD
Co do ostatniego to w 2D dużo ludzi dążyło do ubrania unikatu lub podobały im się osoby które je mają bo były ubierane inaczej niż ktoś inny a w zasadzie każdy, w BR ludzie wolą ubierać skiny ze sklepu a nie unikaty bo ktoś mający unikat wygląda jakby go stać na skiny eq nie było.
Nie znasz mnie wcale ale klękaj przed panem, ale klękaj przed panem
Będę legendą i skończę jak Cobain
18:00 Poszyty[140]: Dodaj sobie w opisie na forum, że jako jedyny masz pusto w q :D
ODKRYWCA Największego buga gry https://imgur.com/Egj4pFo
User avatar
Elenar
Tilsai killer
Posts: 251
Joined: Mon Nov 21, 2022 5:26 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: Wpis blogowy - wygląd itemów

Post by Elenar »

Ruffur wrote: Sun Jun 25, 2023 12:07 pm
Elenar wrote: Wed May 24, 2023 11:33 am Paskudne rzeczy. Ludzie myślą, że jak jest dziwne, ma dużo dekoracji i się błyszczy to jest cool. Po pewnym czasie wszyscy zaczynają takimi cudakami chodzić i nikt nie wygląda normalnie. A jak ktoś wygląda normalnie to się wyróżnia w tłumie cudaków i budzi cichy podziw.

To teraz plaga w grach. Jak jest jakiś epik to ma tyle dekoracji, dziwactw itp., że nawet trudno sobie wyobrazić praktyczne zastosowanie. Tak działa umysł ludzi, którzy nie mają nic zmysłu artystycznego i udziwnianie itemów im go zastępuje. Ale i tak najważniejszą rolę odgrywa to czy item jest rzadki, ktoś inny go nie ma i ile jest warty. Nawet jak nosząc go wygląda jak pajac :D.

W realu dochodzi jeszcze moda, czyli gdy ubierasz się jak ktoś inny.
Ty pomyliłeś odwagę z odważnikiem czy jak? Chcesz wmówić, że obecne unikaty, pelka z tarula lub kilkanaście innych itemów jest ładnych i w 2d nie były ładniejsze bo tutaj są nawet nwm jak to określić, rzucone byle były prosto z painta, a nie mają jakichś sensownych wyglądów bo ty to nazwiesz dziwactwem i dekoracjami XD
Co do ostatniego to w 2D dużo ludzi dążyło do ubrania unikatu lub podobały im się osoby które je mają bo były ubierane inaczej niż ktoś inny a w zasadzie każdy, w BR ludzie wolą ubierać skiny ze sklepu a nie unikaty bo ktoś mający unikat wygląda jakby go stać na skiny eq nie było.
A co dla ciebie jest sensowny wygląd ?

Zgaduję:
Dla ciebie jest sensowny jak jest dziwny. Nie ?

Dla mnie, jak sama nazwa wskazuje, gdy ma sens. Czyli ma wygląd przedmiotu przeznaczonego do walki. A nie na pokaz mody, jak płytowe bikini co nic nie zakrywa, czy odstające dziwadła co przeszkadzają w ruchu ręką lub głową.

Najlepszy efekt ma zbroja co przypomina historyczne odpowiedniki, bo nadaje klimat średniowieczny grze. Freak show takiego klimatu nie nadaje.
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”