Różnorodność dropu synergetyków

Masz pomysł na dodanie czegoś zupełnie nowego w Grze lub na Forum? Napisz!
Post Reply
Pustolicy
Taernian the refugee
Posts: 3
Joined: Sun Mar 06, 2022 5:12 pm

Różnorodność dropu synergetyków

Post by Pustolicy »

Mam taki mało inwazyjny pomysł który może sprawić że zwiększy się różnorodność wypraw na bossy

W skrócie:
Aby z konkretnych bossów wypadały konkretne synergetyki (z jednego buty i spodnie z innego zbroja itp)

A dlaczego tak?
Synergole są lepsze od rarów i zmiana tego można znacząco zaburzyć balans gry (więc prawdopodobnie dlatego to nie jest zmieniane)
A z racji tego że wszystkie części uzbrojenia synergetyków dropią z każdego bossa to nie ma za bardzo czynnika który zachęca do wyprawy na bossa którego robi się np długo lub daje mało expa lub jeszcze inne czynniki...
I jak dobrze wiemy z konkretnego bossa można zdobyć konkretne rary co nadaje im wyjątkowości.
I CO gdyby zrobić to samo z synergetykami?
Czyli z jednego bossa wypadają np. tylko buty i peleryna z innego hełm i spodnie a jeszcze z innego reszta uzbrojenia

Myślę że to nie zaburzy gry a może zwiększyć różnorodność wypraw i przywróci do życia zapomnianych bossów których mało kto odwiedza.
Onion
Kemenac visitor
Posts: 388
Joined: Tue Jan 18, 2022 11:58 am
Has thanked: 14 times
Been thanked: 53 times

Re: Różnorodność dropu synergetyków

Post by Onion »

Według mnie zmieni to tylko tyle, że niektórych części będzie mniej na rynku przez co ich cena skoczy do góry. Ciekawi mnie gdzie wrzuciłbyś pierścienie? Oraz co dasz do Ivravula?
PsiemekSzef
Simon’s student
Posts: 36
Joined: Wed Mar 09, 2022 9:42 am
SERVER: Taharin
NICK: KyronFps
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

Re: Różnorodność dropu synergetyków

Post by PsiemekSzef »

Pierścienie można by zostawić u wszystkich bossów żeby nie można było ich zbytnio farmić.
Way
Fighting with Treetures
Posts: 147
Joined: Wed Jan 26, 2022 3:13 am
Has thanked: 23 times
Been thanked: 39 times

Re: Różnorodność dropu synergetyków

Post by Way »

Onion wrote: Mon Aug 22, 2022 12:07 pm Według mnie zmieni to tylko tyle, że niektórych części będzie mniej na rynku przez co ich cena skoczy do góry. Ciekawi mnie gdzie wrzuciłbyś pierścienie? Oraz co dasz do Ivravula?
Pierścienie ustawiłbym na tarula/maheta. Dlaczego? Aby sklepowki troche odżyły i byłoby sens ich kupować przed zdropieniem ich z tarula czy maheta. Można podpiąć morane czy lugusa też, ale ustawiłbym je jak najwyżej
PsiemekSzef
Simon’s student
Posts: 36
Joined: Wed Mar 09, 2022 9:42 am
SERVER: Taharin
NICK: KyronFps
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

Re: Różnorodność dropu synergetyków

Post by PsiemekSzef »

Równie dobrze pierki można zostawić we wszykich bossach z małą szansa, bo tak to dojdzie do tego ze hlv będą mieć monopol na pierki
Way
Fighting with Treetures
Posts: 147
Joined: Wed Jan 26, 2022 3:13 am
Has thanked: 23 times
Been thanked: 39 times

Re: Różnorodność dropu synergetyków

Post by Way »

PsiemekSzef wrote: Thu Aug 25, 2022 8:57 am Równie dobrze pierki można zostawić we wszykich bossach z małą szansa, bo tak to dojdzie do tego ze hlv będą mieć monopol na pierki
Tylko to jest wydłużenie w czasie tego co ma nastąpić czyli bezsensowności istnienia sklepówek. Chyba, że to ma być wystawa muzealna to spoko - nie ma problemu.
Post Reply

Return to “Pomysły i propozycje”