Eventy - kiedy?

Pomocne wskazówki dotyczące początkowych etapów gry i nie tylko tworzone przez Graczy dla Graczy. Jesteś nowy - koniecznie zajrzyj!
Post Reply
Todeo
Still in prologue
Posts: 1
Joined: Mon Aug 01, 2022 9:41 am

Eventy - kiedy?

Post by Todeo »

Dzień dobry,

Nie grałem wcześniej w 2d, jestem nowym graczem. Pytam często na chacie (z 20 razy jak dotąd) i nikt nie był w stanie mi odpowiedzieć.
Jak są zaplanowane eventy w grze? Chodzi o takie jak Stonki czy Obserwator. Czy one są o stałej godzinie, co jakiś randomowy czas? Jest mi ktoś w stanie to wytłumaczyć? Fajnie byłoby gdyby była jakaś oficjalna informacja by nowi gracze wiedzieli jak wziąć w nich udział.
Pozdrawiam ^^
kolega112999
One foot in Haligard
Posts: 19
Joined: Wed Mar 02, 2022 12:27 pm
Has thanked: 93 times
Been thanked: 1 time

Re: Eventy - kiedy?

Post by kolega112999 »

Nie wiem jak to jest ze stonkami, ale taki event na wymarłej jest co 4h, event od koldów się wywołuje bijąc koldy (aż zapłoną wszystkie ogniska i ciut ciut koldów się ubije, to jest event), event orków i sany z tego co kojarzę jest co 2h naprzemiennie. Event na wyspie tyfkina też chyba co 4h, ale tu już ręki nie dam sobie uciąć. Więcej eventów nie kojarzę (pomijając takie eventy jak diady w weekend koło 1 listopada czy wielkanocny/świąteczny (odpowiednio na Wielkanoc i boże narodzenie)).
Post Reply

Return to “Poradniki”