Synergetyki

Masz pomysł na dodanie czegoś zupełnie nowego w Grze lub na Forum? Napisz!
Post Reply
Udziec
Still in prologue
Posts: 1
Joined: Tue Jul 05, 2022 7:38 am
NICK: zkurczaka

Synergetyki

Post by Udziec »

Na waszym miejscu w tej chwili waliłbym tą roadmapę i zajął się kwestią synergetyków, gdyż to one zawaliły całą satysfakcję z grania w Broken Ranks. Gdyby tak usunąć mody oraz zmniejszyć ich statystyki o 35% i wzmocnić rary oraz zmniejszyć ich szansę na drop, chodzenie na bossy byłoby o wiele przyjemniejsze. Ludzie którzy będą marudzić niech pomarudzą bo i tak w końcu trzeba farmić bossy lmao, nie wiem dlaczego to tak nawet wyszło w tej grze i nie chce wiedzieć bo dostanę głupawki, ale powinniście zauważyć Taern przy tej produkcji.
Marwro123
Simon’s student
Posts: 27
Joined: Tue Jun 21, 2022 4:23 pm
NICK: Irromar
Been thanked: 6 times

Re: Synergetyki

Post by Marwro123 »

Już po raz kolejny słyszę żeby zmniejszyć szansę na drop rara. Rozwalić synergetryki. Gram ponad miesiąc, do tej pory rara w dropie zobaczyłem 2 razy. A łażenie, na insty gdzie boss nie daje zupełnie nic... to dopiero odbiera radość z gry. Kiedy idziesz 20 raz na Duchy zamku albo na konstrukta i jedyne co dostajesz to okrągłe 0 albo synergol na 30 poziom (co zdarzyło mi się raz). Rozumiem system gratyfikacji i że, musza być przedmioty naprawdę trudne do zdobycia, ale może jednak by zostawić coś co dawało by satysfakcję po zabiciu bossa (poza expem).
Post Reply

Return to “Pomysły i propozycje”