The Pride of Taern/2D

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
User avatar
TenObcy
Simon’s student
Posts: 36
Joined: Sun Jan 30, 2022 11:11 am
Location: Madagaskar
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by TenObcy »

To może jedynym wyjściem jest ostrzegawcze odejście od gry. Jeśli drastycznie zmniejszy się aktywność, która i tak jest już masakryczna, może zaczną poważniej traktować sugestie i prośby graczy, zamiast twardo trzymać się ustaleń rzuconych niedbale przez jakiegoś pracownika znad szklaneczki coli.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki panie to nikomu Tak, nie…Nie podoba się. Mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie."
User avatar
Skrzatu
One foot in Haligard
Posts: 18
Joined: Sun Apr 17, 2022 5:26 pm
NICK: SkrzatQ
Has thanked: 7 times
Been thanked: 24 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by Skrzatu »

Droga Ekipo, jak długo musimy czekać na odpowiedź? Może 6 lat jak na Broken Ranks?:D
Dajcie znać chociaż czy są prowadzone jakiekolwiek rozmowy na ten temat, nie zapominajcie o starych graczach;)
"Topką się jest, a nie bywa."
PanUkash
Taernian with basic skills
Posts: 9
Joined: Mon Apr 18, 2022 9:00 pm
SERVER: Ostlor
NICK: PanUkash
Has thanked: 15 times
Been thanked: 13 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by PanUkash »

Skrzatu wrote: Thu Apr 28, 2022 6:30 am Droga Ekipo, jak długo musimy czekać na odpowiedź? Może 6 lat jak na Broken Ranks?:D
Dajcie znać chociaż czy są prowadzone jakiekolwiek rozmowy na ten temat, nie zapominajcie o starych graczach;)
Podpinam się pod ten apel. W końcu jaka to różnica czy ktoś będzie chciał grać na BR czy w Taerna? Jedno i drugie przecież funkcjonuje pod szyldem Whitemoon. Żadnej straty dla ekipy w tym nie będzie. Lepsze w końcu to niż porzucenie przez tzw. "starych wyjadaczy" gry na dobre, ponieważ BR im nie przypadł do gustu a na Taerna nie mogą (jak na razie) wrócić.
"Nie ganiam za topką, usuwam się w cień"
User avatar
Fanatyk2D
Still in prologue
Posts: 1
Joined: Thu Apr 28, 2022 11:33 am
Been thanked: 8 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by Fanatyk2D »

Witam, ja również jak poprzednicy przestałem grać po premierze 3D. Myślałem, że to długo wyczekiwane 3D będzie czymś co z powrotem skłoni mnie do grania w tą grę (przez ostatnie kilka lat grałem różnie, zdarzało mi się grać 6 miesięcy żeby później przez kolejne 6 miesięcy mieć przerwę) jednak efekt był odwrotny. Tak wiem było 30 dni na decyzję, mogłem wrócić na 2D ale raz, że bałem się, że na 2D nie będzie z kim grać ale z tego co widzę to na obecnych "starych" serwerach 3D jest niewiele lepiej a dwa myślałem, że 3D z czasem mi się spodoba, po prostu kwestia przyzwyczajenia. Ja nie mówię, że Broken Ranks to słaba gra bo pewnie jest wiele osób którym się ona podoba lecz w moim przypadku gdy mam 140 poziom (serwer Tolnor) gdzie nawet sobie nie pofarmię małych bosów bo po co skoro rary z nich to jedynie na eski mogę przetopić ponieważ są lepsze synergetyki a znalezienie pt na coś z Beirn to pewnie w weekendy jedynie jest szansa. Na nowych serwerach nie zaczynałem nawet bo nie mam czasu na regularną grę, jestem raczej niedzielnym graczem.
A wracając do powrotu na 2D to skoro ekipa obecnie pracuje nad 3D i nie ma czasu na ciągłe przenoszenie postaci z Broken Ranks do 2D (rozumiem, że po to był ten termin żeby zrobić to w kilka tygodni i potem mieć spokój) to czemu jak to wcześniej wspomniał MissKubuś nie "odblokuje" wszystkich starych postaci na 2D jak to zostało zrobione na serwerach rosyjskich? Skoro i tak serwer "stoi" i jakaś liczba osób gra na 2D to czy będzie to 100 czy 200 osób (liczby przypadkowe) zrobi jakąkolwiek różnicę? Jeszcze tylko ewentualnie połączyć na 2D Tolnor i Ostlor (co słyszałem, że i tak jest w planach) i pewnie w weekendy było by trochę ludzi do gry. Nie wiem jak to technicznie wygląda ale myślę, że to niewiele roboty i każdy by mógł grać w to co chce, grając na 2D z góry wiesz, że ta gra nie będzie już rozwijana a po pewnym czasie jak w 3D pojawiłby się nowy content i ktoś miałby chęć jednak spróbować drugi raz to w każdym momencie miałby na to szansę.
Dobrze by było by ktoś z ekipy zabrał w końcu głos w tej sprawie, póki co zostaje mi czekać bo w 3D nie mam ochoty obecnie grać a zaczynać na 2D od nowa mija się z celem :)
Pozdrawiam
Zgredeq
Taernian the refugee
Posts: 3
Joined: Mon Apr 18, 2022 5:26 pm
NICK: Zgredeq
Has thanked: 12 times
Been thanked: 6 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by Zgredeq »

Pozostaje nam tylko czekać na odpowiedź ekipy, która jak widać tego zrobić nie chce, ale liczmy że się uda.
Way
Fighting with Treetures
Posts: 147
Joined: Wed Jan 26, 2022 3:13 am
Has thanked: 23 times
Been thanked: 39 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by Way »

Kompletnie nie wiem z czego to wynika, czy z czyjejś upartości do swojej polityki albo czegoś innego, ale najwidoczniej tylko Polska nie potrafi pójść graczom na rękę i zrobić coś fajnego dla graczy https://imgur.com/a/lcg9f6K

Zarazem ból jest taki, że zagraniczne serwery podejmują o wiele szybciej decyzje niż Polska. Przykro się na to patrzy
User avatar
rzuffi
Tilsai killer
Posts: 295
Joined: Mon Jan 17, 2022 9:16 am
Has thanked: 38 times
Been thanked: 36 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by rzuffi »

Way wrote: Sun May 01, 2022 2:40 pm Kompletnie nie wiem z czego to wynika, czy z czyjejś upartości do swojej polityki albo czegoś innego, ale najwidoczniej tylko Polska nie potrafi pójść graczom na rękę i zrobić coś fajnego dla graczy https://imgur.com/a/lcg9f6K

Zarazem ból jest taki, że zagraniczne serwery podejmują o wiele szybciej decyzje niż Polska. Przykro się na to patrzy
Przykro to się patrzy, gdy publicznie wyciągane są wnioski na podstawie szczątkowych informacji. Thalia, podobnie jak serwer rosyjskojęzyczny, żądzą się zupełnie innymi prawami, stąd decyzja taka, a nie inna - nie ma to nic wspólnego ani z szybkością podejmowania, ani tym bardziej z upartością.


Way
Fighting with Treetures
Posts: 147
Joined: Wed Jan 26, 2022 3:13 am
Has thanked: 23 times
Been thanked: 39 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by Way »

rzuffi wrote: Sun May 01, 2022 9:27 pm
Way wrote: Sun May 01, 2022 2:40 pm Kompletnie nie wiem z czego to wynika, czy z czyjejś upartości do swojej polityki albo czegoś innego, ale najwidoczniej tylko Polska nie potrafi pójść graczom na rękę i zrobić coś fajnego dla graczy https://imgur.com/a/lcg9f6K

Zarazem ból jest taki, że zagraniczne serwery podejmują o wiele szybciej decyzje niż Polska. Przykro się na to patrzy
Przykro to się patrzy, gdy publicznie wyciągane są wnioski na podstawie szczątkowych informacji. Thalia, podobnie jak serwer rosyjskojęzyczny, żądzą się zupełnie innymi prawami, stąd decyzja taka, a nie inna - nie ma to nic wspólnego ani z szybkością podejmowania, ani tym bardziej z upartością.


Tak samo szczątkowo przeczytałeś post a słowa "czyjaś upartość do swojej polityki" jest słowo kluczem. Ciężko prowadzić normalną dyskusję z osobą, która widocznie tej dyskusji W OGÓLE nie chce ;)
vixenigris
Fighting with Treetures
Posts: 131
Joined: Tue Feb 08, 2022 8:21 pm
Has thanked: 32 times
Been thanked: 21 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by vixenigris »

Graczy można podzielić na takich którzy odeszli, wkrótce odejdą no i takich którzy chcą wrócić do taerna bo się rozczarowali no i tego też nie mogą. Nie będzie niczego i kij. Zapomnialem że jest jeszcze pewien odsetek którym się cała sytuacja podoba. Bo lubią skiny nie grę :D. Już nawet "looking players for bandits" już nie ma nawet kolekcjonerow czaszek czy czegokolwiek. Nowy EU nie jest w stanie wykonac eventu lempo. Już wyprawa na fyo to rzadkość. Znów mergi? Sami z siebie kpia już, a nie z graczy. Tak ciezko jest raz czy dwa zrobić coś co gracze chcą bo inaczej nie ma sensu dalej? Serwer eu strzelam że w 30% jest i tak Polski. Więc zostali głównie gracze z taerna, którzy jako ostatni na placu boju nie mogą nawet wrócić xd. Alternatywa to skończyć, innej nie przewiduja. Sam nie wiem co jeszcze robię na tym serwerze. Zabijam więcej czempow niż bosow. Tylko po co? No żeby czekanie jakoś swoje uzasadnic. Na co czekamy? Na mario! Absolutna nowość nowy boss do esek i synergetykow. To zmieni wszystko! No i grudzien aqua era do tego czasu nie wierzę że serw nie zdechnie całkiem. Po prostu nie wierzę. Nie lepiej zrobic ogromne mergi wszystkiego, a tym co chcą pozwolić grać w taerna? Sam bym zobaczył te serwery i nawet bym się chwili nie zastanawial czy udreczac się w br dalej z bugami bledami wczytywaniami po minute czy przeniesc do poprzedniej sensownej wersji. Support sika sikiem prostym na problemy zwiazane z funkcjonowaniem gry. Przekonałem się na własnej skórze. Sami sobie grę naprawiajmy xd. Br to taki taern z bugami i errorami no i paleniem procesora. Co tu do zostawania, rozumiem wszystkich graczy którzy chcą po dobroci wrócić. Mam skakac z martwego serwa na martwy? Gdzie gracze i tak nie chcą grać.
Tomek
Still in prologue
Posts: 2
Joined: Mon May 02, 2022 5:32 pm
NICK: Ogygia

Re: The Pride of Taern/2D

Post by Tomek »

Witam, moje granie po premierze jest takie,że wchodzę i piszę z znajomymi tylko i czasem bossa skocze jak już naprawdę nie mam co robić.Jak to wcześniej chopaki pisali 30dni to mało było na przenosiny na 2d, więc uważam, że powinien być jeszcze jeden termin przenosin na 2d. Pozdrawiam
Legnahcra
Taernian with basic skills
Posts: 9
Joined: Sun Feb 20, 2022 12:29 pm
Been thanked: 3 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by Legnahcra »

Witam, moje zdanie jest takie samo że 3D to nie wypał, niby 3D a wygląda o wiele gorzej niż 2D, kiedyś wchodziło się na grę i było po 3 lub 4 strony aktywnych graczy, a dziś odpaliłem grę i 4 osoby z znaj, na serwie byłem około 3 minuty bo gra nie przyciąga, jakby była możliwość dalej powrót na 2D zrobiłbym to bez namysłu tak jak duża część graczy która wbija tylko 2 lub 3 minuty na grę zobaczyć co się dzieje i wylogowuje, na serwie jest tragedia tak jest mało osób globalny i kurczak nie instnieje , pod karczma nikogo nie widać gdzie codzien ktoś się orał, oprawa 2D o wiele bardziej przyciągała do rozgrywki niż 3D, to że ktoś zaloguje zaloguje raz na tydzień na 3 minuty na grę nie traktujcie go jako osobę aktywna , bo ona tylko sprawdza czy 2D już wróciło czy jeszcze istnieje ta szarość z3D, dajcie graczom możliwość powrotu na 2D to aktywność diametralnie wzrośnie, większość osób chcących powrócić poprostu nie widzą sensu pisać swojego zdania tylko obserwuja co ekipa myśli i czytają zdania kolegów z gry. Czasem jeden krok w tył pozwala iść dwa kroki w przód, także jak Ekipie zależy na swojej produkcji i na graczach umożliwi powrót na 2D, w przeciwnym razie gra umrze niebawem co już widać dosyć wyraźnie. Jeszcze nie jest za późno, tylko potrzeba zmian i wsłuchać się w potrzeby graczy bo tak naprawdę my gracze odgrywamy tu istotną rolę.
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”