The Pride of Taern/2D

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Riwus
Wandering in the Tunnels
Posts: 69
Joined: Thu Mar 31, 2022 3:52 pm
Location: Galaktyka KrVix
SERVER: Ostrol
NICK: Riw
Been thanked: 14 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by Riwus »

Powiem wam całą prawde o "przeniesieniu" jak to ładnie ekipa nazwała.

Zacznijmy od tego iż nie ma czegoś takiego jak przeniesienie z 3d na 2d.

Taern i Broken Rank są to osobne Gry(usług) z osobnymi regulaminami! Poszyty to potwierdził.
Wiec na jakiej podstawie można "przenieść" postać z innej gry do gry? Na żadnej podstawie.

Wiec jak banda sobie z tym poradziła? Prosto, regulaminem Taernu.

Regulamin §15 pkt 13.Usługodawca może zmienić serwer Gry, z utratą przez Graczy części lub wszystkich przedmiotów lub innych elementów w Grze. W takim wypadku poinformuje o tym Graczy, na stronie taern.pl w terminie 1 miesiąca przed planowaną zmianą.

Jak sam Poszyty mi napisał, sam ustawiał powiadomienie w taernie.
Ekipa tak załatwiła sprawe ostatecznego przeniesienia.
Nic nie nie możemy zrobić prócz dymów wokół tego.

Dziękuje i naura.
Równo lub sprawiedliwie, nigdy razem.
A jeśli winogrona naprawdę są kwaśne?

Washi 9 maja 2018 https://i.imgur.com/aUcHtjb.jpeg
Latarnia 5 maja 2020 https://i.imgur.com/2UcAQI6.jpeg
Imisindo 5 maja 2022 https://i.imgur.com/dAyMkWm.png
PanUkash
Taernian with basic skills
Posts: 9
Joined: Mon Apr 18, 2022 9:00 pm
SERVER: Ostlor
NICK: PanUkash
Has thanked: 15 times
Been thanked: 13 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by PanUkash »

Zresztą pozostaje czekać na stanowisko ekipy w tej sprawie. Dobrze by było, jakby jakiś funkcyjny lub ich większa ilość wypowiedziała w tym temacie. Nie zaskoczę nikogo wręcz oczywistą rzeczą, jaką jest pewien fakt. Jaki? Że bez nas (graczy) zarówno Taern jak i BR nie istnieją. W końcu ktoś gra na tych serwerach jak i wydaje złotówki na platynę, wspierając tym samym rozwój BR (bo Taern 2D stracił przecież wsparcie). Do czego zmierzam? A no do tego, by ktokolwiek z ekipy (nawet Drygu, jeśli taka okazja będzie miała miejsce) podjął z nami dialog w temacie zarzuconym przez Skrzata.
W końcu przez zaistniałą sytuację wielu graczy "starej daty" czy tam "wyjadaczy" nie może grać na wersji 2D, ponieważ nie mają możliwości powrotu.
W końcu nikt nie ucierpi na tym, jak część osób powróci na 2D a część zostanie na BR. W końcu jedna i druga gra fabułą dalej pozostanie Taernem.
Także w imieniu graczy proszę kogokolwiek z ekipy o zajęcie określonego stanowiska w tym temacie, by raz na zawsze zamknąć ten problem. 😉
"Nie ganiam za topką, usuwam się w cień"
Giorgio
Taernian with basic skills
Posts: 7
Joined: Mon Apr 18, 2022 7:52 am
Has thanked: 11 times
Been thanked: 7 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by Giorgio »

Cieszy mnie że w końcu taki temat powstał, że jest nas więcej, tylko dla tego tematu się tu zarejestrowałem.Warto też dodać że danie możliwości powrotu na 2d nie jest ani krzywdzące ani nie sprawiedliwe wobec innych graczy.To co ekipa nam odpisze będzie pokazaniem jak traktują ludzi którzy byli z nimi od samego początku, którzy budowali i wspierali grę,są tu osoby które chciały dać szansę wam jak i nowej grze dlatego zostali przy 3D,niestety nowoczesny klimat po czasie do nich nie przemówił i nie chcą grać na siłę w nową wersję.Porzucicie graczy dla jakiś paru kliknięć które umożliwi powrót na 2d? Łącząc serwery 2d zróbcie przy okazji możliwość powrotu na nie.
BakłażanŁzk
Still in prologue
Posts: 1
Joined: Wed Apr 20, 2022 8:00 pm
NICK: BaklazanLzk
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by BakłażanŁzk »

zdecydowanie 30dni od pierwszego logowania to zbyt krótki czas na podjecie decyzji o tym gdzie chcemy grac , bo co po tak krotkim czasie mozna stwierdzic ,ze fajnie sie bije v1 czy modliszke(mowa o nowych serwerach oczywiscie bo ostlor jest tak martwy ze ciezko zlozyc pt na gorzo)?Dodatkowo co to za roznica dla ekipy czy ktos bedzie grac na 3d czy 2d i co to za problem przeniesc postac po ''terminie'' skoro dziala to tylko w jedna strone i to doslownie chwila roboty.
PS.czekam juz tydz na odpowiedz na pierwotnym supku :|
Matthaeus
Still in prologue
Posts: 1
Joined: Wed Apr 20, 2022 9:09 pm
Been thanked: 4 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by Matthaeus »

6 lat czekania na grę ,która nie jest skończona nawet w połowie. Pograłem sobie parę dni na nowym serwerze ale niestety grać się nie dało ze względu na mase bugów/błędów itd.
Nie mówię już nawet ,że podstawowych rzeczy nie ma ,które moim zdaniem powinny być w dniu premiery. Wasze wielkie zapowiedzi jak zwykle skończyły się fiaskiem.

Dlaczego została możliwość tworzenia postaci na 2d a przenieść to już nie można bo ktoś sobie ustalił termin miesiąc po premierze na przenosiny. Ja czekałem 6 lat na to żeby iść sprzedać item z beirn do trentis bo nawet konwojenta nie ma. To dlaczego daliście miesiąc na przenosiny a nie załóżmy chociaż 3 miesiące?
Najlepiej napisać jak zwykle ,że się nie da/nie można bo termin był ( termin można przenieść jak coś np. tak samo jak wy premiere 3D )
Jak ktoś ma ocenić w miesiąc grę na endgame skoro wszystko zostało zmienione w tym umiejętności , statystyki rarów , powstało sporo buildów i ciężko to wszystko było przetestować w miesiąc i sprawdzić wszystkie możliwe warianty. Lepiej liczyć złotówki za platynke ,którą ładują dzieci na nowych serwerach niż chociaż raz zadbać o osoby ,które były z wami x lat , pozdrawiam.
User avatar
Skrzatu
One foot in Haligard
Posts: 18
Joined: Sun Apr 17, 2022 5:26 pm
NICK: SkrzatQ
Has thanked: 7 times
Been thanked: 24 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by Skrzatu »

Matthaeus wrote: Wed Apr 20, 2022 9:40 pm 6 lat czekania na grę ,która nie jest skończona nawet w połowie. Pograłem sobie parę dni na nowym serwerze ale niestety grać się nie dało ze względu na mase bugów/błędów itd.
Nie mówię już nawet ,że podstawowych rzeczy nie ma ,które moim zdaniem powinny być w dniu premiery. Wasze wielkie zapowiedzi jak zwykle skończyły się fiaskiem.

Dlaczego została możliwość tworzenia postaci na 2d a przenieść to już nie można bo ktoś sobie ustalił termin miesiąc po premierze na przenosiny. Ja czekałem 6 lat na to żeby iść sprzedać item z beirn do trentis bo nawet konwojenta nie ma. To dlaczego daliście miesiąc na przenosiny a nie załóżmy chociaż 3 miesiące?
Najlepiej napisać jak zwykle ,że się nie da/nie można bo termin był ( termin można przenieść jak coś np. tak samo jak wy premiere 3D )
Jak ktoś ma ocenić w miesiąc grę na endgame skoro wszystko zostało zmienione w tym umiejętności , statystyki rarów , powstało sporo buildów i ciężko to wszystko było przetestować w miesiąc i sprawdzić wszystkie możliwe warianty. Lepiej liczyć złotówki za platynke ,którą ładują dzieci na nowych serwerach niż chociaż raz zadbać o osoby ,które były z wami x lat , pozdrawiam.
Ja od siebie dodam, że nie mogliśmy na Open Betach grywać na głównych postaciach co wiąże się z tym, co jest wyżej napisane, mianowicie 30dni to jest zbyt mało czasu aby przetestować różne buildy etc. nie wspominając już o masie bugów na instancjach.
"Topką się jest, a nie bywa."
PanUkash
Taernian with basic skills
Posts: 9
Joined: Mon Apr 18, 2022 9:00 pm
SERVER: Ostlor
NICK: PanUkash
Has thanked: 15 times
Been thanked: 13 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by PanUkash »

Giorgio wrote: Wed Apr 20, 2022 1:47 pm Cieszy mnie że w końcu taki temat powstał, że jest nas więcej, tylko dla tego tematu się tu zarejestrowałem.Warto też dodać że danie możliwości powrotu na 2d nie jest ani krzywdzące ani nie sprawiedliwe wobec innych graczy.To co ekipa nam odpisze będzie pokazaniem jak traktują ludzi którzy byli z nimi od samego początku, którzy budowali i wspierali grę,są tu osoby które chciały dać szansę wam jak i nowej grze dlatego zostali przy 3D,niestety nowoczesny klimat po czasie do nich nie przemówił i nie chcą grać na siłę w nową wersję.Porzucicie graczy dla jakiś paru kliknięć które umożliwi powrót na 2d? Łącząc serwery 2d zróbcie przy okazji możliwość powrotu na nie.


No i to jest właśnie pomysł idealny. Byłby to jednocześnie ostatni dzwonek dla tych graczy, którzy chcieliby powrócić na Taern, który bez cienia wątpliwości jest lepszy od BR.
Droga Ekipo, jeśli posiadasz chociaż odrobinę szacunku do nas graczy, podejmij się dialogu z nami.
"Nie ganiam za topką, usuwam się w cień"
PanUkash
Taernian with basic skills
Posts: 9
Joined: Mon Apr 18, 2022 9:00 pm
SERVER: Ostlor
NICK: PanUkash
Has thanked: 15 times
Been thanked: 13 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by PanUkash »

BakłażanŁzk wrote: Wed Apr 20, 2022 8:14 pm zdecydowanie 30dni od pierwszego logowania to zbyt krótki czas na podjecie decyzji o tym gdzie chcemy grac , bo co po tak krotkim czasie mozna stwierdzic ,ze fajnie sie bije v1 czy modliszke(mowa o nowych serwerach oczywiscie bo ostlor jest tak martwy ze ciezko zlozyc pt na gorzo)?Dodatkowo co to za roznica dla ekipy czy ktos bedzie grac na 3d czy 2d i co to za problem przeniesc postac po ''terminie'' skoro dziala to tylko w jedna strone i to doslownie chwila roboty.
PS.czekam juz tydz na odpowiedz na pierwotnym supku :|


Ale prośbę o przeniesienie postaci powinieneś kierować na support BR, w końcu tam przenieśli postaci z Taerna. Pisanie na support Taerna nic Ci nie da, bo nikt tam zapewne nie siedzi i tego supportu nie - że się tak wyrażę - "obsługuje".
"Nie ganiam za topką, usuwam się w cień"
łajcioor
Still in prologue
Posts: 1
Joined: Wed Apr 27, 2022 3:31 pm
NICK: szef
Has thanked: 8 times
Been thanked: 4 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by łajcioor »

Rówież jestem za przeniesieniem na 2D postaci, miesiąc na ENDgame to NIC na wytestowanie miliona buildów które mozna przerobić i wytestować każdy item z beirn, 90% konta na BR zgoliłem eq bo poprostu jest to nudne i powiedzmy tęsknie za grą w którą grałem tam z 6 lat pewnie i spedzilem w niej setki a moze nawet tysiące godzin. Obeznanie sie z każdym bossem każdą instą przejscie prologu od nowa na 140 lvlu bo zostało to zmienione całkowicie jest nudne nie oszukujmy sie, a dialogów nie da sie poprostu przeklikać tylko trzeba scrollowac i czekać na animacje. Niby odpowiedz po czasie ale jednak dalej licze na odpowiedź ze strony Ekipy która powiedzmy opluła sobie starych dobrych graczy ich produkcji pozdro
Giorgio
Taernian with basic skills
Posts: 7
Joined: Mon Apr 18, 2022 7:52 am
Has thanked: 11 times
Been thanked: 7 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by Giorgio »

Jedyna opcja to pisanie na support z prośbami o przeniesienie jak największej ilości graczy,gadaniem na forum jak widać nic nie da się już ugrać,tak więc działajcie;)
PanUkash
Taernian with basic skills
Posts: 9
Joined: Mon Apr 18, 2022 9:00 pm
SERVER: Ostlor
NICK: PanUkash
Has thanked: 15 times
Been thanked: 13 times

Re: The Pride of Taern/2D

Post by PanUkash »

Giorgio wrote: Wed Apr 27, 2022 6:19 pm Jedyna opcja to pisanie na support z prośbami o przeniesienie jak największej ilości graczy,gadaniem na forum jak widać nic nie da się już ugrać,tak więc działajcie;)

Właśnie problem w tym, że właśnie znaczna część tych osób pisze na support nieraz po kilka zgłoszeń z prośbą o przeniesienie, ale na razie z mizernym rezultatem. Jeśli by było wszystko cacy, nie byłoby tematu na forum.
"Nie ganiam za topką, usuwam się w cień"
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”