Potki

Masz pomysł na dodanie czegoś zupełnie nowego w Grze lub na Forum? Napisz!
Post Reply
ProstyGracz
Taernian with basic skills
Posts: 7
Joined: Sat Apr 15, 2023 12:03 pm
NICK: Certus
Been thanked: 1 time

Potki

Post by ProstyGracz »

Czy może dało by się coś zrobić ze zmianą używania potków regeneracyjnych? Klikanie pojedynczo i czekanie tej krótkiej chwili zanim znów użyje się drugą mimo wszystko potrafi naprawdę się dłużyć, tym bardziej jeśli ktoś ma to wypotania po 4/5 k hp, zwłaszcza na instancjach gdzie trzeba uciec potnąć do full i hopnąć do party w czasie nie dłuższym niż jedna tura, głównie mowa tu o potkach +200 bo takich ma się najwięcej ze względu na platynowe skrzynki i konta premium. Możliwe, że taki był zamysł, w końcu za platynę da się kupić lepsze potki więc zawsze można wydać kolejne ilości platyny na ich zakup. Nie mniej jednak gdyby istniała możliwość ustawienia tak jak w przypadku punktów umiejętności, czy chce potać 1x, 5x czy 10x potek za jednym kliknięciem, myślę, że było by to duże udogodnienie dla wielu graczy w wielu sytuacjach na paru instancjach szczególnie
User avatar
Elenar
Tilsai killer
Posts: 251
Joined: Mon Nov 21, 2022 5:26 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: Potki

Post by Elenar »

ProstyGracz wrote: Tue May 23, 2023 8:54 pm Czy może dało by się coś zrobić ze zmianą używania potków regeneracyjnych? Klikanie pojedynczo i czekanie tej krótkiej chwili zanim znów użyje się drugą mimo wszystko potrafi naprawdę się dłużyć, tym bardziej jeśli ktoś ma to wypotania po 4/5 k hp, zwłaszcza na instancjach gdzie trzeba uciec potnąć do full i hopnąć do party w czasie nie dłuższym niż jedna tura, głównie mowa tu o potkach +200 bo takich ma się najwięcej ze względu na platynowe skrzynki i konta premium. Możliwe, że taki był zamysł, w końcu za platynę da się kupić lepsze potki więc zawsze można wydać kolejne ilości platyny na ich zakup. Nie mniej jednak gdyby istniała możliwość ustawienia tak jak w przypadku punktów umiejętności, czy chce potać 1x, 5x czy 10x potek za jednym kliknięciem, myślę, że było by to duże udogodnienie dla wielu graczy w wielu sytuacjach na paru instancjach szczególnie
Jakby zrobić tak jak chcesz, to lepsze potki byłyby nie potrzebne. Kupowałbyś sobie mikstury za grosze w szpitalu i używał x10 bez czekania.
User avatar
Trane
One foot in Haligard
Posts: 11
Joined: Sun Jan 30, 2022 10:25 pm
SERVER: Izin
NICK: Trane
Been thanked: 4 times

Re: Potki

Post by Trane »

Ja to bym ogólnie wolał aby po każdej wygranej walce HP/Mana/Konda chociaż w niewielkiej ilości była w nagrodę trochę zregenerowana jakieś dajmy przykładowo 3%
User avatar
Elenar
Tilsai killer
Posts: 251
Joined: Mon Nov 21, 2022 5:26 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: Potki

Post by Elenar »

Trane wrote: Mon Jun 05, 2023 5:28 pm Ja to bym ogólnie wolał aby po każdej wygranej walce HP/Mana/Konda chociaż w niewielkiej ilości była w nagrodę trochę zregenerowana jakieś dajmy przykładowo 3%
No ja napisałem propozycje, żeby po skończonej walce sie regenerowało jakby nastąpiła następna runda, takie złapanie oddechu, czy runda zwycięstwa.
Post Reply

Return to “Pomysły i propozycje”