Skiny możliwość wymiany na inny zaraz po zakupie.

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Post Reply
Rezzor
Wandering in the Tunnels
Posts: 68
Joined: Sat May 28, 2022 9:41 am
Been thanked: 13 times

Skiny możliwość wymiany na inny zaraz po zakupie.

Post by Rezzor »

Kupiłem sobie pierwszy raz skiny premium. Nie dość że pomyliły mi się kolory butów (nie od tego kompletu) to jeszcze w walce skiny dużo gorzej się prezentują. W prawdziwym życiu można wymienić do 14 dni rzeczy, więc dlaczego nie można tego wprowadzić w grze? Nie chodzi mi o zwrot skinów tylko o możliwość wymiany do np. 24h, więc whitemoon nie byłoby stratne, wręcz przeciwnie bo gracze mniej baliby się kupować skiny premium. Sam się przekonałem że zakup skinów może wiązać się z jajami, a te skórki tanie nie są. Zakup musi być przemyślany bo plata ti w praktyce często prawdziwe pieniadze, gracz powinien mieć możliwość zobaczyć jak skin prezentuje się w walce oraz każdemu może się zdarzyć sytuacja że pomylą mu się kolory butów
User avatar
Elenar
Tilsai killer
Posts: 251
Joined: Mon Nov 21, 2022 5:26 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: Skiny możliwość wymiany na inny zaraz po zakupie.

Post by Elenar »

Główny problem to jest, że skiny inaczej się prezentują na mapie i inaczej w ekwipunku/w walce. Postacie na mapie sa inaczej rysowane, używaja odzielny zestaw modeli i skinów niż te w ekwipunku. Co prowadzi nieraz do nieścisłości, np. masz buty niebieskie w ewkipunku, a zupełnie inaczej wyglądają na mapie. Koszula wystaja z za pasa w ekwipunku, a na mapie jest krótka. Itd.

Dlatego kupując skiny nigdy nie wiemy jak nasza postać będzie wyglądać w widoku z góry.
Kupionego skina można zaraz zwrócić, po kontakcie z supportem, jeśli zrobiliśmy to przez pomyłkę. Ale to trochę niewygodne dla graczy i dla supportu. Dlatego przydałaby się opcja zwrotu w grze. Tyle, że są ważniejsze sprawy i nie wiem czy obciążanie ekipy na ten czas ma sens.
vixenigris
Fighting with Treetures
Posts: 131
Joined: Tue Feb 08, 2022 8:21 pm
Has thanked: 32 times
Been thanked: 21 times

Re: Skiny możliwość wymiany na inny zaraz po zakupie.

Post by vixenigris »

Każdy wie jak świetnie wygląda set dla łucznika ale to w oknie drużyny xd. W walce jest to tania podrobka stroju batmana i co ciekawsze w ogóle nie prezentuje się jako jedność. Każda z rzeczy ma różny odcień, lepsze "dopasowanie" osiagalo się w 2D pigmentujac na ten sam kolor cokolwiek niż wkładając cały czarny set który biega odcieniami. Byłbym za tym żeby skiny mogły być sprawdzane w walce. To że uroczo wyglądają w oknie postaci, nie jest najważniejsze w grze. W walce ma być lepiej nie w oknie postaci. Jak starać się wyglądać dobrze to właśnie tam a nie w oknie drużynowym
Way
Fighting with Treetures
Posts: 147
Joined: Wed Jan 26, 2022 3:13 am
Has thanked: 23 times
Been thanked: 39 times

Re: Skiny możliwość wymiany na inny zaraz po zakupie.

Post by Way »

vixenigris wrote: Wed Apr 19, 2023 6:22 am Każdy wie jak świetnie wygląda set dla łucznika ale to w oknie drużyny xd. W walce jest to tania podrobka stroju batmana i co ciekawsze w ogóle nie prezentuje się jako jedność. Każda z rzeczy ma różny odcień, lepsze "dopasowanie" osiagalo się w 2D pigmentujac na ten sam kolor cokolwiek niż wkładając cały czarny set który biega odcieniami. Byłbym za tym żeby skiny mogły być sprawdzane w walce. To że uroczo wyglądają w oknie postaci, nie jest najważniejsze w grze. W walce ma być lepiej nie w oknie postaci. Jak starać się wyglądać dobrze to właśnie tam a nie w oknie drużynowym
Dopytam tak, zwracacie uwagę, że w walce jest światło sceniczne które przynajmniej w moim przypadku pikselizuje postać i zbyt mocno rozjaśnia? Jeśli chcecie zobaczyć jak inaczej wygląda postać poproscie znajomego w walce by zrobił SS- różnice potrafią być spore
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”