problem z rejestracją

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Post Reply
panczotomczo
Still in prologue
Posts: 1
Joined: Wed Feb 08, 2023 7:31 pm

problem z rejestracją

Post by panczotomczo »

Za namową kolegi postanowiłem pobrac broken ranks, ale mimo tego że jeszcze wczoraj nie wiedziałem o istnieniu gry to przy próbie rejestracji wyskoczyło mi "twoje ip jest zbanowane". Próbowałem i przez przeglądarkę i z poziomu gry w obu przypadkach mam ten sam komunikat. Jest dla mnie jakaś nadzieja? czy poprostu mam sobie odpuścic tą grę?
Onion
Kemenac visitor
Posts: 388
Joined: Tue Jan 18, 2022 11:58 am
Has thanked: 14 times
Been thanked: 53 times

Re: problem z rejestracją

Post by Onion »

Najprawdopodobniej masz zmienne ip i natrafiłeś na takie, które dostało bana. Należy zmienić ip, do tego wystarczy zrestartować router.
panczotomczo
Still in prologue
Posts: 1
Joined: Wed Feb 08, 2023 7:31 pm

Re: problem z rejestracją

Post by panczotomczo »

Ręcznie zmieniłem IP w ustawieniach modemu, ostatnia 1 zmieniłem na 2. Dzięki za dobre chęci ale reset modemu nie zmienił IP.
Last edited by panczotomczo on Wed Feb 08, 2023 10:42 pm, edited 1 time in total.
Onion
Kemenac visitor
Posts: 388
Joined: Tue Jan 18, 2022 11:58 am
Has thanked: 14 times
Been thanked: 53 times

Re: problem z rejestracją

Post by Onion »

Proszę byś napisał do nas na support, użyj tego samego adresu email do zarejestrowania się na tej stronie: https://support.brokenranks.com/
User avatar
Elenar
Tilsai killer
Posts: 251
Joined: Mon Nov 21, 2022 5:26 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: problem z rejestracją

Post by Elenar »

Jeśli ma stałe IP to trochę mało prawdopodobne żeby miec czyjegoś bana..
Bikazu
Still in prologue
Posts: 1
Joined: Sun Feb 26, 2023 3:41 pm
Has thanked: 1 time

Re: problem z rejestracją

Post by Bikazu »

Cześć, mam podobną sytuację: grałem z kolegą i dostałem disconnect. Nie po raz pierwszy bo korzystam ze Starlink i czasami połączenie się zrywa ale tym razem wyskoczył komunikat, że moje IP jest zbanowane? Nie mogę utworzyć zgłoszenia pomocy bo nie mogę się zalogować na konto. Dla sprawdzenia zmieniłem IP i zalogowałem sie tylko do wyboru postaci po kliknięciu graj wyskoczył komunikat że logowanie jest czasowo zablokowane. zrobiłem też nowe konto i mogę tylko zobaczyć ekran wyboru jednego z serwerów ale łączenie nieudane. Czy to już koniec mojej przygody z grą?
Onion
Kemenac visitor
Posts: 388
Joined: Tue Jan 18, 2022 11:58 am
Has thanked: 14 times
Been thanked: 53 times

Re: problem z rejestracją

Post by Onion »

Utwórz konto na stronie naszej pomocy: https://support.brokenranks.com/ do rejestracji użyj tego samego emailu co na grze i napisz do nas zgłoszenie.
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”