Uwięziony za słaby na swój poziom

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Post Reply
User avatar
Elenar
Tilsai killer
Posts: 251
Joined: Mon Nov 21, 2022 5:26 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Uwięziony za słaby na swój poziom

Post by Elenar »

Nietoperza dostajemy na 22 poziomie i ma 700 życia. Uwięziony na 30 poziomie i ma 780 życia, czyli jak nietoperz na 24. To jest jakieś 6 poziomów do tyłu. Obrażenia też wydają się być zacofane.
Tak to by był dobry pet, Gruboskórność, Taran. Tyle, że za mało zycia i obrażeń.
Rezzor
Wandering in the Tunnels
Posts: 68
Joined: Sat May 28, 2022 9:41 am
Been thanked: 13 times

Re: Uwięziony za słaby na swój poziom

Post by Rezzor »

Policz sobie ile życia ma wilczór na 30lvl,
pet który kosztuje 1,5k złota czyli praktycznie jest darmowym petem
User avatar
Elenar
Tilsai killer
Posts: 251
Joined: Mon Nov 21, 2022 5:26 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: Uwięziony za słaby na swój poziom

Post by Elenar »

Może jest lepszy jak się go wytrenuje i to jest taki ukryty sekret... (w końcu coś takiego mówi NPC) ale gracze mówią, że Uwięziony jest słaby. Tyle, że go nigdy niewyexpili.
Rezzor
Wandering in the Tunnels
Posts: 68
Joined: Sat May 28, 2022 9:41 am
Been thanked: 13 times

Re: Uwięziony za słaby na swój poziom

Post by Rezzor »

Według mnie i tak nie opłaca się robić watahy. Zmniejsza to szanse na drop, mniej expa "na głowe" mniej złota z grupek, to są też dodatkowe koszty bo eq dla peta kosztuje, odkupienie peta po śmierci kosztuje, mniej punktów UM do dyspozycji bo wymagana jest wataha. Chodze z ploxem 92lvl bez watahy i jest dobrze. Uwięziony to nie jest zły pet ale to jest paskudne, żle sie na to patrzy. Lepiej kupić i wyexpić wilczura jeśli zależy ci na hp
vixenigris
Fighting with Treetures
Posts: 131
Joined: Tue Feb 08, 2022 8:21 pm
Has thanked: 32 times
Been thanked: 21 times

Re: Uwięziony za słaby na swój poziom

Post by vixenigris »

Od 90 pukalem draugule a trole zimowe od 110 dzięki petom. Raczej się przydają. Ale czy zarabiają na siebie? Sądzę że nie. Jak policzę koszty ile miałbym w rękach to 2x tyle co mam. Tyle co jest z petow to dodatkowe możliwości, ale strata przy ich robieniu jest absurdalna i w czasie i kasie. A nie znamy dnia ani godziny jak ich popsuja...
dasi
Wandering in the Tunnels
Posts: 56
Joined: Wed Jan 26, 2022 3:22 pm
Has thanked: 8 times
Been thanked: 14 times

Re: Uwięziony za słaby na swój poziom

Post by dasi »

Rezzor wrote: Tue Feb 07, 2023 7:26 pm Według mnie i tak nie opłaca się robić watahy. Zmniejsza to szanse na drop, mniej expa "na głowe" mniej złota z grupek, to są też dodatkowe koszty bo eq dla peta kosztuje, odkupienie peta po śmierci kosztuje, mniej punktów UM do dyspozycji bo wymagana jest wataha.
W tej całej rozmowie na temat opłacalności watahy zapominacie, że to może być przyjemność sama w sobie. Tresowanie 2-3 zwierzaków i patrzenie jak z czasem rosną w siłę i są w stanie pokonać silniejszych przeciwników itd.
User avatar
Elenar
Tilsai killer
Posts: 251
Joined: Mon Nov 21, 2022 5:26 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: Uwięziony za słaby na swój poziom

Post by Elenar »

też lubie watahe. Na insty zostawiam 1 włączonego i tyle. Wcześniej myślałem, że można je przed bossem wyłączać ale dowiedziałem się, że jak włączysz jakiegokolwiek peta innego choćby na chwile, gdziekolwiek w inscie (nie ma znaczenia czy to lokacja z bossem czy nie) to już zalicza się do kary za liczbe zwierzaków.
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”