Swoboda płatności w Taern Broken Ranks za platynę

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Post Reply
RobbLee
Taernian with basic skills
Posts: 6
Joined: Sun Oct 02, 2022 1:29 pm
NICK: RobbLee

Swoboda płatności w Taern Broken Ranks za platynę

Post by RobbLee »

Moi kochani!

Ja wiem że w tym roku wystartowała wersja gry Taern Broken Ranks na laptopy i komputery stacjonarne. Wiem też że swoboda płatności za platynę, to jest temat dyskusyjny. Ale czy nie lepiej by było jak się tworzy Taern Broken Ranks skupić się nie tylko na płatnościach za platynę przelewem, płatnością za platynę przez paysafecard, płatnością dotpay, płatnością bankową, płatnością pocztową za chorrendalnie duże ilości platyny, ale też pomyśleć o ludziach, którzy mają i tak niewiele i nie mogą podawać numeru swojego konta, bo jak wszystko wydadzą, to będą goli i weseli? Trzeba taką opcję płatności nie tylko za chorrendalnie wiele platyn umożliwić płatnościami poza smsem, ale też dać osobom, które mają niewiele pieniędzy na koncie, jedyną płatnością jest płatność za sms taką płatność umożliwić. I ja się boję że podczas tworzenia wersji mobilnej gry Taern Broken Ranks nie będzie swobody płatności za platynę, tak jak w starym Taernie. I bardzo proszę z całego serca, z całej siły i z całej duszy Dryga i innych adminów aby umożliwili ludziom płacić za platynę jak chcą, kiedy chcą, ile wlezie i czym się tylko da. Nawet płatnością za smsy. Bo ja pamiętam jak to było w starym Taernie. Że sms za 20 platyn to 4,92 a za 40 platyn to 7,38. I bardzo proszę Dryga i innych adminów z White Moon żeby utrzymali stałą cenę za 20 platyn czyli 4,92 zł i za 40 platyn czyli 7,38 zł.
User avatar
rzuffi
Tilsai killer
Posts: 295
Joined: Mon Jan 17, 2022 9:16 am
Has thanked: 38 times
Been thanked: 36 times

Re: Swoboda płatności w Taern Broken Ranks za platynę

Post by rzuffi »

Witaj!
Niestety utrzymanie cen z Taernu jest niemożliwe, tam cena nie zmieniała się od samego początku, kiedyś musiał nastąpić ten nieprzyjemny moment aktualizacji wartości platyny.
Co do sposobów, możliwości doładowania, przedyskutujemy.
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”