Hohgrat

Masz pomysł na dodanie czegoś zupełnie nowego w Grze lub na Forum? Napisz!
Post Reply
PsiemekSzef
Simon’s student
Posts: 36
Joined: Wed Mar 09, 2022 9:42 am
SERVER: Taharin
NICK: KyronFps
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

Hohgrat

Post by PsiemekSzef »

Skoro hohgrat ma być bardziej defensywny od motyla to niech częściej sobie te bufy daje a nie bije z palki po 100 co bardziej przedłuża niż pomaga.
Np. Gdy moby mają więcej hp od niego to w 1 rundzie niech zawsze sobie daje 2 buffy.
Takie źródło też peownien w miarę często dawać bo gdy bez niego zaczyna leczyć to szybko się z many wypompowywuje.
Wgl pety leczące powinny częściej leczyć bo skoro dbf zawsze wbija dbf (plox na straży, czy ton na jastrzębiorze) to leczące też powiiny być bardziej ogarnięte
KnightKnight
Taernian with basic skills
Posts: 6
Joined: Mon Sep 12, 2022 8:45 am
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Hohgrat

Post by KnightKnight »

Mam hoha bo nie chciałem robic do konca życia jedzenia na motyla i uważam ze atak hoha jest zbędny, lepiej żeby tylko leczył i wrzucał buffa niż sztucznie przedłużał walkę, moze kiedys to zostanie poprawione :D
Marwro123
Simon’s student
Posts: 27
Joined: Tue Jun 21, 2022 4:23 pm
NICK: Irromar
Been thanked: 6 times

Re: Hohgrat

Post by Marwro123 »

Również mam hoha. Niestety nawet z aktywną Basteją mocno angażuje się w walkę. Jak dla mnie dobrze by było gdyby mógł też buffować gracza, a nie tylko siebie. A marzenie to korki i leczenie grupowe. Konował ma tego typu umiejki. Więc nie wiem czemu odejmować je drzewku.
RiikS
Taernian the refugee
Posts: 4
Joined: Fri Mar 11, 2022 9:51 pm
NICK: RiikS

Re: Hohgrat

Post by RiikS »

Marwro123 wrote: Mon Sep 12, 2022 2:15 pm Również mam hoha. Niestety nawet z aktywną Basteją mocno angażuje się w walkę. Jak dla mnie dobrze by było gdyby mógł też buffować gracza, a nie tylko siebie. A marzenie to korki i leczenie grupowe. Konował ma tego typu umiejki. Więc nie wiem czemu odejmować je drzewku.
Zgadzam się z kolegą, mniej ofensywy wiecej defensywy + buffy na gracza. Póki co bardziej przeszkadza jak pomaga, nie bez powodu dostał przydomek dziadostwo ;D Mam nadzieje, że niedługo się tym zajmą :)
Dragonsh
Simon’s student
Posts: 23
Joined: Mon Jan 31, 2022 7:48 pm
Has thanked: 34 times
Been thanked: 3 times

Re: Hohgrat

Post by Dragonsh »

i ja dorzuce swoje dwa grosze jako posiadacz hoha,
pet bez huska ani basteji, potrafi wrzucac na siebie pozytywne bufy nawet po 2 rundy z rzedu kiedy ma kompanów do leczenia, nie mowiac o tym, ze glupieje i nie leczy nikogo przez pare rund jak do leczenia w party sa wszyscy, kolejna glupotą jest fakt iz pet leczy wtedy kiedy hp spadnie do odpowiedniego pułapu, np pet leczy 1000, zbite hp to 500 i czeka az bedzie zbite ponad 1000 hp
Post Reply

Return to “Pomysły i propozycje”