Wataha dr

Miejsce dyskusji na wszelkie tematy związane z grą.
Post Reply
Nieuczesany
Taernian the refugee
Posts: 4
Joined: Tue Aug 30, 2022 7:50 am
NICK: Nieuczesany

Wataha dr

Post by Nieuczesany »

Cześć chciałbym poradzić się was co dobrać na 3 peta dla dr. Mam ploxa i tona. Założenie watahy by bić chempy w beirn może jaske no i oczywiście modlę czy fyo.
User avatar
Adella
Wandering in the Tunnels
Posts: 53
Joined: Tue Jan 18, 2022 11:59 am
SERVER: Ostlor
NICK: Lulajla
Has thanked: 9 times
Been thanked: 15 times

Re: Wataha dr

Post by Adella »

Na moim druidzie mam podobną watahę do Twojej, właśnie ostatnio zamieniłam tłuka na tona, jedynym powodem była niechęć do robienia kosmicznych ilości żarcia.
Moja wataha na druidzie co jakiś czas przechodzi drobną zmianę, ze względu na to, że pety wydają się być niedostosowane do kolejnych map lub niepotrzebne dla tej profesji.

W tej chwili mam ploxa tona i sola. Ten ostatni pet ma więcej przeciwników niż zwolenników, ja wciąż go lubię, że znajomi ciągle mówią, że im większy tym bardziej rozczarowuje. Ja przyzwyczajona do gry magiem ognia na razie akceptuję jego słabe ataki obszarowe zauważając głównie debufy które rzuca, a nie dmg. Kiedy go robiłam moja wataha składała się z papugi, ploxa i sola i około mojego 100 lev nie denerwował mnie, przyśpieszał małe insty i nie padał, dużo lepiej sobie radził niż papug, z którego musiałam zrezygnować bo na jeziorze zamiast pomagać głównie umierał. Gdybym miała drugi raz zrobić sola, to jednak wybrałabym raczej erę, i nie wykluczam, że ostatecznie moja wataha będzie składała się z ploxa, tona i ery.

Nie widzę innego dobrego wyboru dla druida w tej chwili, niż te ostatnie trzy wymienione. Pety z 3 klatki są fajne, ale masz już tona i ploxa, co wyklucza twiga i tłuka, żeby nie powielać umiejętności. Każdy kolejny pet klatkowy wraz z levelem przysparza coraz większych kłopotów z karmieniem i to stawia go na straconej pozycji w moich oczach.
Adella Game Master Thanar
Nieuczesany
Taernian the refugee
Posts: 4
Joined: Tue Aug 30, 2022 7:50 am
NICK: Nieuczesany

Re: Wataha dr

Post by Nieuczesany »

Dzięki ale czy powielanie debufa jest złe? Bo właśnie myślałem nad 3 klatka tłuk dla pewniejszej dotki no i DMG gryzka itd albo twig dla pewniejszej szpili i wzmocnienia DMG z dyst. :? :| No i żeby mieć chociaż 1 z nich do pomocy w instach mocniejszego a żeby nie zaniżał dropa. :(
Way
Fighting with Treetures
Posts: 147
Joined: Wed Jan 26, 2022 3:13 am
Has thanked: 23 times
Been thanked: 39 times

Re: Wataha dr

Post by Way »

Nieuczesany wrote: Tue Aug 30, 2022 2:09 pm Dzięki ale czy powielanie debufa jest złe? Bo właśnie myślałem nad 3 klatka tłuk dla pewniejszej dotki no i DMG gryzka itd albo twig dla pewniejszej szpili i wzmocnienia DMG z dyst. :? :| No i żeby mieć chociaż 1 z nich do pomocy w instach mocniejszego a żeby nie zaniżał dropa. :(
To jest coś w stylu że co nie wybierzesz to i tak będzie dobrze. To już podchodzi pod Twoje osobiste preferencje np.
- chęć robienia żarcia (3 klatka)
- chęć robienia inst wieża fyo 5tka kleszczy (sol gdzie na high lvlu podobno z takimi rzeczami daje se radę ale nie daje uciąć reki)
- obniżenie dmg na każdy rodzaj obrażeń (hiena + plox)
- ogłoszenie (era)

Zarazem jest tak jak piszesz ze powielanie debuffa to nic złego a wręcz zaleta. Na sh miałem watahe plox twig i hoh dzięki czemu bardzo szybko miałem debuffy. Potem zrezygnowałem bo nie miałem czasu robić żarcia.

Tak samo pamiętaj że im bardziej wyexpisz peta tym mniej bdsz odczuwał potęgę peta z 3ciej klatki bo bd miał tonę hp. A jak sam mówisz chcesz pchać się na jaske to tam nie ma zbyt wielkiej trudności, na gorzo można odczuwać lekki dyskomfort ale jako że grasz dr może nie być aż tak źle.

Pozdro
Drakius
Simon’s student
Posts: 34
Joined: Wed Mar 02, 2022 7:34 pm
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Wataha dr

Post by Drakius »

Nieuczesany wrote: Tue Aug 30, 2022 7:57 am Cześć chciałbym poradzić się was co dobrać na 3 peta dla dr. Mam ploxa i tona. Założenie watahy by bić chempy w beirn może jaske no i oczywiście modlę czy fyo.
Ja mam tona (moim zdaniem najlepsze de buffy) i ere (z husarionem ogłusza mi bossa średnio co 3 rundę). Myślę też nad 3 petem ploxem dla dopełnienia tej watachy.
Nieuczesany
Taernian the refugee
Posts: 4
Joined: Tue Aug 30, 2022 7:50 am
NICK: Nieuczesany

Re: Wataha dr

Post by Nieuczesany »

Nie chcę zakładać nowego tematu a jeśli chodzi o luka to lepsza by była motyl ton era czy motyl kudłacz i np hiena?
Post Reply

Return to “Karczma Pod Krzywym Renderem”